Forum Dragon Ball Nao

» [Walka/Siła] Yamcha vs Tenshinhan

Strony:   1, 2, 3  

Czy Yamcha dzięki większej ilości treningów mógłyby się stać godnym przeciwnikiem dla Ten Shin Hana?

Czy Yamcha dzięki większej ilości treningów mógłyby się stać godnym przeciwnikiem dla Ten Shin Hana?
Tak, wystarczy więcej szkoleń. 63,77% 44 63,77%
Nie, nie ma wystarczających umiejętności. 36,23% 25 36,23%
Wszystkich głosów: 69
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Myśle że gdyby Yamcha regularnie trenował, byłby na równi z Tenshinhanem. Chociaż, Gdy Goku walczył z Frezerem, reszta Z teamu prócz Gohana, Krilana a później również Piccolo trenowała u Kaito, w jednym z odcinków widać urywek walki Yamchy i Tenshinhana... wniosek jeden... byli wtedy na równi!

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
To że ze sobą walczyli nie świadczy że ich poziomy były równe. Ja też mogę iść na ring walczyć z Adamikem czy jeszcze lepiej z Taysonem i to że tocze z nim pojedynek nie znaczy że prezentuje ten sam pozom. A to że np. Wisła grała z Realem też nie znaczy że te dwie drużyny mająrówny poziom umiętności.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
(hej, Wisełke mi zostawcie w spokoju )


Cóz, moim skromnym zdaniem Yamucha osiągnał kres swoich mozliwości w DBZ niestety odpadł, bo walki zaczęły się oczyć w wyższej lidze. Jak na człowieka chłopak jest bardzo silny.

Z tym, że moce w DBZ wykroczyły poza poziom ludzki ^^ Nie sądzę, żeby nawet po odpowiednich treningach był godnym przeciwnikiem Ten Shinhana. Yamucha po prostu osiągnął kres swoich mozliwości ^^

(zresztą on się za babami rozglądał i później juz gdzieś miał reningi XD)

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ale gdyby Yamcha trenował to na pewno by udoskonalił swoje techniki i w ogole stałby się lepszy, ale tenshinhan ciągle trenował, nawet w GT a Yamcha?? Olał trening i stał się słaby (jedyny wojownik Z słabszy od niego to tylko Chaotzu).
Ale nigdy nic nie wiadomo.....

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Tak jagby trenował to mógłby [ ort! ] konkurować z Tienem ale on to po prostu [ ort! ] olał i stał się słaby w poruwnaniu do reszty!!!!
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
nie sadze, zeby dorownal kiedys tienshinhanowi. tien byl wojownikiem o klasę wyzszym, roznily ich predyspozycje, zapal, technika.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Techniki można się nauczyć, zapał zdobyć. Można trenować ciężej, nie obijać się, dawać 120%...ale może Yamcha tego nie chciał? Pewnie wolał proste życie, a nie ciągłe treningi.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Yamcha mial dosc dobre techniki i wcale tak bardzo nie bzl gorsz od Tenshina . Wiec mogl by mu doruwnac .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Gdyby Yamcha wziąby się za cztery litery to jasne że dałby radę.
Ale on sobie odpuścił, już chyab nawet w sadze androidów przestał systematycznie trenować... a mógł przecież [ ort! ] wejść do RoSaT.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
SzpanerPL napisał(a):
Techniki można się nauczyć, zapał zdobyć. Można trenować ciężej, nie obijać się, dawać 120%...ale może Yamcha tego nie chciał? Pewnie wolał proste życie, a nie ciągłe treningi.
no wlasnie, toteż mówię, że różnił ich zapał : D

a w rosat-cie mysle, ze nie wytrzymalby calego treningu. po prostu nie mial takiego zmyslu walki jak reszta.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Yamsha to zdolny chlopak gdyby tylko chcial to moglbybyc silniejszy niz Tien Shin Han

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
a nie chciał? zanim zaniedbał treningi to ciezko trenował i był dużo słabszy, on by mógł równą walke z Kaozem stoczyć
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
on by mógł równą walke z Kaozem stoczyć
NIe zartuj
Chaos nie był przeciwnikiem dla Yamchy...
Yamsha był silniejszy
NIestety, talentem i wrodzonymi zdolnościami, nie dorównywał Tienowi....
I chybabnawet trening nie wiele by zmienił...
Ale Yamcha to ostatecznie fajny facet
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Nie no Dai Kaiosama chyba troszke przesadziles Yamsha jest bardzo zdolny tylko jest troszke zbyt leniwy i pewny siebie (patrz odcinek 23 DBZ) dlatego zginal z rak Saibamenow

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Nie twierdze, że brak mu zdolności... mówię tylko, że talentem nie dorównywał Tienowi
bubussj Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
bubussj
Wiek: 31
Dni na forum: 6.594
Posty: 23
Skąd: planeta kiaio
moim zdanie nie brak mu zdolności tylko że jest dla mnie taki pół na pół ani silny ani słaby

DB DBZ i DBGT Rulez
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
dla mnie on jest bardziej śmieszny niż silny. Zgadzam sie że był zbyt pewny siebie - gdzieś chyba w Cell sadze uswiadomił sobie że nie dorównuje Goku
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Ta zbyt ciężko nnie trenował. jak pokazali ten trening przed cyborgami na siłowni to bardziej za dziewczynami się oglądał niż ćwiczył. Sam uznał, że są osoby które ciężej od niego trenują (to ja podejrzał trening Vegety).
Katio Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Katio
Dni na forum: 6.547
Posty: 10
Skąd: Białystok;)
Myślę,że gdyby Yamcha trenował nawet 100 razy,to by swą siłą nigdy nie przewszyższył Ten Shin Hana.Yamcha według mnie nie posiadał zbyt wielkiej siły.
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Yamcha hm on chyba nigdy niebył do konca wojownikiem no może coś tam miał z wojownika ale gdy go spotykamy na początku DB to widzimi go jako zwykłego pospolitego złodzieja gdyby nie goku (niepamietam dokladnie tej sceny) niezabrał go z pustyni dalej by kradł

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Walka/Siła] Yamcha vs Tenshinhan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook