Forum Dragon Ball Nao

» [Film] Bleach - Postacie :niskobudżetowych produkcji będących całością:

szkarłat
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 4.088
Posty: 35
Skąd: z Wonderlandu
Oglądałam cztery Movie Bleach i w każdym z nich pojawia się ktoś nowy...

Fade To Black - Dwie niezwykłe postacie bliskie Rukii
DiamondDust Rebellion - Utracony bliski kapitana Toushirou
Memories of Nobody - Shinigami pamiętająca swoje życie
Movie 4: Jigoku Hen - Grzesznicy

(kilka nieznaczących nic SPOILERÓW)
Sądzę iż te postacie dodają wiele wrażeń, które każdy ogladający chce mieć (na przykład [ ort! ], gdy seria w połowie wciąż jest taka sama (czyt. Nawalanka), która kiedyś się nudzi)...
Jak dla mnie, chociaż nie chcę nikogo urazić, filmy były lepsze niż sama w sobie seria anime, było w nich mniej "niejasności" i więcej zdarzeń, shinigami taki jak Shiro-Chan, był gotów złamać zasady, by znów spotkać kogoś, kogo mu odebrano... Ichigo poznał osobę, którą chciał ochronić bo była inna i potrzebowała go... Rukia i jej wspomnienia na sto lat przed staniem się shinigami... Postacie z piekła, chcące poprzez cierpienei wyrwać z Ichigo moc do ucieczki...

-Shuren
-Homura
-Shizuku
-Senna
-Drugi lodowy miecz
-Kusaka
-Kokuto
I (zapewne) wiele innych...

Filmy naprawdę miały w sobie życie, nieodgadniony ciąg fabuły, sądzę że warto byłoby omówić postacie, które się w nich pojawiają, nie tylko te postacie, które ja wymieniłam, ale też inne z innych Bleach Movie.
Chcę poprosić o to, abyście przemyśleli ten nic nieznaczący temat (zanim zostanie zawieszony przez - Shounena), ponieważ jest o czym myśleć i o kim... Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego te postacie zostały stworzone takimi, czemu pamiętały lub nie, pragnęły czyjejś uwagi... Walczyły o kogoś?
Czy myśleliście o tym choć raz (przynajmniej Ci, którzy ogladali którekolwiek Filmy Bleach'a)?

Jeśli tak, to chciałabym przeczytać tu jakąkolwiek szcerą wypowiedź o jakiejś postaci, a nie ustęp z wikipedi... To byłoby naprawdę interesujące, pomówić o postaciach z poza serii...

Przekroczyłeś drzwi krainy czarów,
twoje wspomnienia pozostały przed nimi.
Teraz nie jesteś tym,
kim byłeś.
Teraz obojętnie kim byłeś,
jesteś Alicją.

http://soul-hunter.com/sailormoon/galleryscr ... 35/167.jpg

Śmierć jest śmiercią tylko wtedy, kiedy umierasz cierpiąc bez cierpienia.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Film] Bleach - Postacie :niskobudżetowych produkcji będących całością:
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook