Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Uchiha Madara

BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.353
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Jak już pewnie zauważyliście ostatnio dużo pisze o tej postaci. Bardzo mnie intryguje ta postać, której własciwie nie znamy. Tak jak już wczesniej napisałem był on pierwszym uchihim. To on pierwszy osiągną MS. Zapisał nawet inskrypcje w świątyni rodu Uchihi.
Prawdopodobnie spotkał kiedyś lisa o 9 ogonach. Tak jak lis stwierdził, że już widział kiedyś takie poteżne oczy.
Kolejna ciekawa sprawa to, że wiemy jak wygląda madara, był pokazany pomnik madary przy wodospadzie gdzie walczył Naruto z Sasuke.
Istnieje też pomnik Madary w dolinie Muminków. Co ciekawe te dwa pomniki Przypominają bardzo Sasuke na CS2. Kto nie wierzy to ma dowód.
http://img259.imageshack.us/img259/3925/sasukaq4dc5.jpg
Dzis sprawdziłem i w mandze, że głowa Sasuke na CS2 wygląda tak samo jak Madary. Zobaczcie sobie pomnik jego gdzie Sasuke walczył z Naruto.
Co sądzicie na ten temat?
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.353
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Wybaczcie za double-post no ale warto odświerzyć ten temat.

Po pierwsze chciałbym teraz dopełnić pare rzeczy o Uchiha Mandara.

Mandara - był załozycielem pierwszego posterunku policji w Kanoha . Był też synem jednej dziewczyny z klanu Hyuga oraz Króla Tengu-Sojobo który posiadał magiczne zdolności..(Czy był on właściwie człowiekiem?)Mandara odziedziczył pewne magiczne zdolnosci po ojcu.

Dziewczyna z klanu Hyuuga nie wiedziała że człowiek w którym się zakochała jest Krolem Tengu,ponieważ znała tylko jego ludzką wersję.Para szybko się pobrała i rok,dwa lata później urodził im się pierwszy syn.Sojobo nazwał syna Uchiha,Uchiha Madara,po Uchiwa który oznacza wachlarz.Jak już wiemy,ów wachlarz stał się później symbolem nowo utworzonego klanu.

Kiedy wiek Madary sięgnął już dorosłości,Sojobo zaczął odsłaniać swoje prawdziwe intencje.Sojobo nie ożenił się z członkinią klanu Hyuuga z miłości,a jedynie po to by stworzyć idealne ciało,ktore mógłby potem wykorzystać i stać się jeszcze silniejszym.Sojobo planował przejąc ciało Madary, kiedy ten stanie się mężczyzną.Jego synowi nie zajeło wiele czasu ustalenie prawdziwych zamiarów ojca.Madara był bardzo zły.Czuł się potrzebny i nie miał zamiaru oddawać swojego ciała tak łatwo,a na pewno [ ort! ] nie bez walki.Ale zdawał sobie sprawde,że chodzby nie wiadomo jak silny sie stał,to i tak nie pokona Krola Tengu.Zdesperowany postanowił odszukać legendarnego Bijuu-Kyuubi(Boga Ognia)

Kyuubi był pod wrażeniem zdolności Madary.Sekretny pakt zawarty między Kyuubi a synem Sojobo,zawierał zgode na wykożystywanie czarky i siły Boga Ognia przez Uchihe.Wkrótce Madara opanował techniki ognia(katon no jutsus)i potrafił nawet wzniecic czarne płomienie które paliły się przez 7 dni i 7 nocy-Amaterasu)Ale nawet z pomocą Kyuubi,Madara nie był wstanie pokonać swojego demonicznego ojca.Jedyne co był w stanie zrobić,to go zapieczętować.Pieczęć którą użył była wyjątkowa.By ją złamać potrzeba trzech członków klanu Uchiha z rozwiniętym Mangekyou Sharinganem oraz chakry Kyuubi'ego.Madara był pewny że pieczęc jest wystarczająca,by Sojobo już nigdy nie doszedł do władzy.Nie przypuszczał że ów pieczęć będzie w przyszłości powodem do krwawej masakry na rodzie Uchiha......

to jest teoria oparta na jednej z legend

Oficjalnie całą tą teorję stworzył wielki fan naruto.
http://forums.narutofan.com/showthread.php?p ... ost4148900
Polecam przeczytanie orginału, i zobaczenie jego dowodów.

Text przetłumaczony przez RelenaXX.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Postać] Uchiha Madara
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook