Forum Dragon Ball Nao

» Problem z przyrostem siły

Strony:   1, 2
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.138
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Pisalo gdzies ze sila Freezera na 100% wynosila 12 000 000 a Goku okolo 15 000 000 albo 16 000 000 jakos w tych granicach...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Na wielu stronkach DB jest pokazany wykaz sił wszystkich wojowników DB . Tylko kto ten podział wymyślił ?? Akirat Toriyama? To mnie zastanawia. A może jakiś fan, który pod wpływem jakiegoś natchnienia wymyślił owy podział ??
Może ktoś ma informacje na tenże temat ??
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Ishido

Zajrzyj do linka, co zarzucil Yoshi i masz tam wyjasnione.
"Większość liczb jest ustalona przez fanów, ale są tu także prawdziwe z mangi i anime"

Pisalo gdzies ze sila Freezera na 100% wynosila 12 000 000 a Goku okolo 15 000 000 albo 16 000 000 jakos w tych granicach...
No to co, ze pisalo :p
Nie kazdemu nalezy wierzyc.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.138
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
czyli Gotenksie zakladasz ze jaka sila dysponowal Goku na SSJ ?? Freezera 12 mln to chyba prawda bo gdzies czytalem ze sam Akira Toryama powiedzial o tej sumce liczb...w kazdym badz razie nie zakladam ze to jest 100% prawda zeby nie bylo

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
W sumie tak pomyślałem ,ale się wolałem troszkę upewnić

Ja myślę, że Goku w stanie SSJ dysponował siłą ok 13 mln ciosu . Gdyby miał te 15, od razu zniszczyłby Freezerka.
Vegeta1612
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.019
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
Goku zawsze był kilka kroków przed resztą i mał większe morzliwości.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Goku stopniowo od słabego jak na Saiyanina, ale silniejszego od większości Ziemian chłopca stopniowo stawał się coraz silniejszy dzięki walką, zenkai i treningowi oraz mistrzom.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Problem z przyrostem siły
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook