Forum Dragon Ball Nao

» Najlepsza kreska wśród mangi i anime ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2  
Jakub Wędrowycz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Jakub Wędrowycz
Wiek: 33
Dni na forum: 6.825
Posty: 16
Skąd: Kraków
Które według was anime lub manga mają najlepsze rysunki?

"Moja wola jest jak szabla,
Nagniesz ją za mocno - pęknie."
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Właściwie to ciężko odpowiedzieć Z reguły kreska każdego z rysowników, w czasie powstawania mangi poprawia się z czasem, albo przynajmniej zmienia. Przykład - Oh My Goddess. Początkowe tomy są narysowane makabrycznie, oczy koślawe, włosy do bani... Ale późniejsze to tylko palce lizać

Co do anime to kwestia jest inna. Do większości z nich teraz używa się komputera, chociaż na pewno [ ort! ] wkład rysownika/rysowników jest ogromny. W sumie to nie orientuję się dokładnie jak anime powstaje, ale np. taki Macross Zero (który miałam okazje niedawno podziwiać jest zrobiony w jakichś 80% przy pomocy komputera co widać na każdym kroku. I jest naprawdę rewelacyjny.

Także ogólnie nie daję odpowiedzi Wymianiałabym tu chyba do jutra tytuły o najlepszej kresce
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Moim mistrzem od dawna jest (i prawdopodobnie zostanie) wszystkim tu dobrze znany Akira Toriyama. Sam często gdy rysuje naśladuje jego styl. Po prostu tak długo chciałem upodobnić swój styl do jego, że już mi to w krew weszło. Master Akira wraz z rozwojem serii DB doskonalił swój kunszt aż wreszcie doszedł do perfekcji (moim zdaniem ).

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Patrząc na mange DB nie powiedziałabym, że Toriyama jest jednym z najlepszych, aczkolwiek na pewno [ ort! ] jednym z lepszych. Nigdy mi sie nie podobały oczka jakie rysował. Wolę wielkie Sailormoonowe czy tam Clampowe jeziora Wszakże styl Akiry jest w pewien sposób oryginalny, a to się ceni.
Szelong Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.774
Posty: 18
nie ogladalem duzo mang ale wszystkie DB DBZ i DBGT i to bardzo dobrze widac w tej serii Anim że nie jest aż taka super jak rzeczywistosc grafa ale to jedna z dobrych. Widzialem jednak o wiele gorsze.Najlepiej to widac kiedy wlaczy sie obraz na pelen ekran.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Też nie widziałem wiele. DB ma jak na razie [ ort! ] dla mnie najlepszą. A Naruto (chąć widziałem szczątki tylko) tez miał niezłą.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Cóż, moim zdaniem, najlepsza kreske ma CLAMP ^^

Uwielbiam te ich duże oczeta, dopracowane postacie... nie wiem, jakos mnie zauroczyło

Akira oczywiscie też fajnie rysuje, ja osobiście podziwiam o, ze potrafi narysowac tak dokładnie całą rzexbe ciała człowieka. Ja, choc ucze sie rysowac od paru lat, wciąz tego nie potrafie i chyba sie nie naumiem juz ^^

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
No oczywiście Dr.Slump,Dragon Ball(chociaz idealne nie jest).Hm...cięzkie pytanie zadałeś.Jeszce Sailor Moon(nie tak bardzo).idealną kreskę moim zdaniem ma Dr.Slump i GTO.Właściwie,jak powiedziała Łasiczka Oh My Goddess również jest bardzo ładnie narysownane...

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Mnie bardzozai9mponowała kreska w Ninja scrollu(pierwszej części pełnometrażowej). Świetnie narysowane demony, i chyba jeszcze lepiej tła... No po prostu nie ma bata na ninja scrolla

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Na moje to Mistrz Akira Toriyama ma najlepszą kreskę Trzeba przyznać że i on z czasem udoskonalił swój talent do perfekcji. Wystarczy porównać pierwszy odcinek DB do sotatniego DBZ ( bo GT robili juz podobno całkiem iini ludzie

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Dla mnie najlepiej rysują grupy Clamp ("X") i Gainax ("Neon Genesis Evangelion"). Ciekawy styl ma też Naoko Takeuchi, chociaż te jej czarodziejki z księżyca i innych ciał niebieskich były zbyt cycate. Taka np. Sailor Saturn - niby, że dziecko, a biust prawie jak polska gwiazda estrady Ewa Sonnet.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Norak Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.584
Posty: 4
Skąd: Ziemia
Ja najbardziej lubię Kohta Hirano(Hellsing), Hiroaki Samurę(Miecz Nieśmiertelnego), Yukito Kishiro(GUNNM), Hiroki Endo(Eden: It's an Endless world), każdego za wspaniały styl i realizm.

Wymienię jeszcze Kenichiego Sonodę za perfekcyjną dokładność, broń palną i samochody.

Zaś co do anime to najpiękniejszy jest dla mnie Berserk i Texhnolyze.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Akira Toriyama ma najlepsza kreske To co On zaczal robic od 17 tomu w DB to przekracza ludzkie mozliwosci! Swietnie rysowal postacie, swietnie pokazywal walki, po prostu cudo!

Masakazu Katsura - Takze go bardzo cenie, ale to juz calkiem inny swiat. No bo nie wiadomo jak romantyk by narysowal walki (dobre walki, bo w "Zetmanie" mu nie wyszlo...)?
Ale jego tworczosc bardzo mi przypada do gustu

Masatu Namsomoto - Nawet, nawet, dobrze przedstawione walki, ogolem caly obraz wyglada b.dobrze. Choc do wielkiego Akiry mu brakuje

Kishimoto Seishi - Tak jak u gory, solidny poziom.

Aoyama Gosho - Tworca m.in. "Yaiby". Nie powiecie mi, ze kreska jest najlepsza, lecz ogladajac/czytajac nie mozna narzekac. Po prostu kreska z humorem ;]

Yoichi Takahashi - Nie boje sie powiedziec, ze slabo rysuje, lecz "Captain Tsubasa" bede pamietal do konca zycia.

A teraz troche negatywnych postaci:P

Bo np. strasznie mi sie nie podoba kreska, moge nawet rzecz, ze jest baznadziejna autora Masami Kurumada, ktory stworzyl np. bardzo znana mange "Saint Seiya". Historia jest dobra, gorzej z grafika...

Mitsuru Adachi - Ahhh, jak to mozna czytac??!! Po prostu czysta beznadzieja!!

Natomiast Nubuyki Anzai, takze moim zdaniem nie ma najlepszej kreski, oprocz paru brzeblyskow(!!), ktore powalaja (ogolem jego dziela czyta sie swietnie.) Ale jego mangami sie jaram, jaram i jeszcze raz jaram
Tak wiec krecha nie jest najwazniejsza, aczkolwiek bardzooo wazna!

pozdro
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
No myśle że Akira ma najleprzą kreske . Może oczy nie rysował za świetne ale tez nie jakieś tam złe . Natomiast figurę ciała to myśle że po prostu [ ort! ] rewelacyjnie mu to wychodziło , naprawde to wszystko było tam dobracowane i jak ubranie rysował jak to tak wiarygodnie było oddane . Myśle że to on był najlepszy [ ort! ] w tym fachu
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Jest kilka naprawdę świetnych autorów mang i anime, które mają jeszcze lepszą kreskę... według mnie najlepszą kreskę M&A ma ( i w jednym i w drugim ) Trigun. O ile anime jest pięknę, to w mandze kreska jest NIEZIEMSKA. Naprawdę wspadniała krecha dopracowana, nieraz niedopieszczona co jednak o wiele bardizej się niekiedy podobra, wspaniała mimika postaci, kreska która jest bardzo elastyczna - dopracowuje się do danej sytuacji.
Fajną, mroczną kreskę ma Hellsing, bardzo dopracowaną i hm.. tajemniczą ,bardzo przyjemnie się ogląda.
Dragon Ball też jest świetny, budowa postaci rozwinięta jest wspaniale... co do oczu mi się właśnie te oczy niesamowicie podobają.... mimo że są "puste" widzi się w tych oczach co czuje dany bohater... sam często rysuję postacie z DB i nie mogę dalej się tego nauczyć... doskonale rozwnięta mimika...
Naruciak może nie ma idealnej kreski, jednak ja uważam że jest jedną z lepszych... ta kreska pasuje do klimatu Naruto, zresztą nie ma się co dziwić skoro Masashi Kishimoto wzorował się na takich dziełach jak DB czy Akira... trochę lepsza jest wersja animowana Naruciaka, ale np. Gaara ujaniający swoje wcielenie piasku jest niesamowite... co do Gaary już on sam jest niesamowity...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Powiem krótko:
- Narruto
- Dragon Ball
- Dr. Slump
- Hellsing
- Sllayer's

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Ja za to napisze krótko: DB, D.N.Angel, GTO (całkiem niezła była, taka "realistyczna")
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Powiem krótko:
- Narruto
- Dragon Ball
- Dr. Slump
- Hellsing
- Sllayer's
uwazam tak samo

Obraz
PALATIAL REGALIA
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
Moje ulubione kreski sa Toryiamy i Minekury. Nie ma porownania z innymi ,ktore tez oczywiscie lubie...

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
hm... Każda kreska każdego anime ma to coś. To coś co nadaje jej ten swój styl, który my podziwiamy A nie mogę powiedzieć która jest najlepsza... Bo hyh niewiele anime ogądałam to raz a dwa to właśnie "to coś" Co nadaje całej mandze klimata

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Najlepsza kreska wśród mangi i anime
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook