Forum Dragon Ball Nao

» Do której postaci jesteście podobni? ocena: 7,75 (głosy: 4)110

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
Waszym zdaniem do jakiej jesteście podobni postaci np. z wyglądu albo z charakteru amoże do jakiej postaci chcielibyście być podobni??
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
No coz nie jestem do nikogo podobna zbytnio. Ale jesli tak mnie przyrownywac na upartego to mam upor Bulmy i Videl , łatwo wpadam w szal jak jak ta pierwsza i no mysle jestem lojalna wobec przyjaciol i rodziny jak Goku .

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Megane: 22.01.2005, 23:31
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Nie umiem wymienić jednej postaci, która przypominałaby mnie w całości więc będzie zlepek:
Piccolo - bo też jestem zamknięta w sobie i staram sie być lojalna wobec przyjaciół.
Bulma - bo też bywam uparta (osioł jeden )
Songo - z racji poczucia sprawiedliwości i poczucia humoru.

Co do wyglądu to nikt mnie nie przypomina, no chyba ze Piccolo (ze względu na uszy )
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
A ja to Tak troche trunksa przypominam bo jakoś tak charakter mamy podobny noi też [ ort! ] z tej upartości do bulmyyy..
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
z wygladu, jak by to powiedziec przypominam Ububa poniewaz mam ciemna karnacje ale jestem troche wyzszy niz on. Z charakteru to raczej nikogo nie przypominam, pod tym wzgledem nie identyfikuje sie z nikim

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
VaretaTopazio
Ziemianin
Ziemianin
VaretaTopazio
Dni na forum: 7.022
Posty: 10
Skąd: Brazylia
ja to bym chcial byc Brollym ta postać jest super ale oczywiscie nei chcial bym byc taki zly jak on hehe
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ja wątpię, abym był do kogokolwiek podobny, jednak jeśli chodzi o wygląd to nie pogardziłbym wyglądem Trunksa - chciałbym, aby na mnie też tak kobiety leciały . A charakter... cóż, Goku. Po prostu chciałbym być jak najbardziej 'dobry' i tyle.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja do Gohana, tak samo jak on nienawidzę przemocy
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
z charakteru, jak kilka osob mi przyznało Vegeta... teoretycznie pod wzgledem siły porównojac kazdego człowieka na ziemi do np. Brollego to jestem tez cos pomiedzy Vegeta a Future Trunksem, z tym wyjatkiem ze umiem posługiwać sie białą bronią

END
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
Jak to nie? Vegeta bardzo był zazdrosny o moc Goku zawsze chciał być najsilniejszy i krew go zalewała gdy GOKU był na podium!
A jeżeli chodzi oto czy ja bym Ci zazdrościł
nie wiem [ ort! ] czego......Najwyżej ilości postów
Bo na pewno [ ort! ] nie wypowiedzi ...... (hmmm batllenet w waracraftIII dobre miejsce, czarny pas w karate ,pracuje w jakiejś firmie ,ma zręczne paluchy, i co tam jeszcze czego ty byś niepotrafił chyba sam, wiesz że pare z tych rzeczy jest nierealne:)))
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No wiesz co Robert daj sobie spokój z tyum najeżdżaniem na Manjina, nie wmóiwsz we mnie, że pisze słabe posty a przynajmniej ich większą część...

Co do Vegety, to moim zdaniem jest on cholernie ambitny i nie mógł zdzierżyć faktu, że Goku BYWA od niego lepszy (podkreślam bywa, bo nie zawsze jest).
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
robert powiedzialbym ze vegeta jest wkurzony a nie zazdrosny ze goku jest od niego silniejszy i ciagle cwiczy i nie udaje mu sie przewyzszyc go moca. Chociaz nie zawsze.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Vegeta jest postacia eee.. lekko antypatyczna, ale i tak go lubie. Jest jednym z moich ulubionych bohaterow i nie zdzierzylabym DB bez niego. A co do zazdrosci to zgadzam sie z Łasiczka. W koncu to ksiaze i nie chcial pozwolic, aby zwykly smiertelnik jak Goku byl od niego nawet czasem lepszy.
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Z charakteru - oczywiście do księcia Vegety
gogeta126
Wojownik
Wojownik
gogeta126
Dni na forum: 6.945
Posty: 30
Skąd: podziemna baza sajanów
a ja jestem charakterem podobny do mystic gohana i do vegety
ta sprawiedliwosc ta tajemniczosc ehhhhhhh

życie jak papier toaletowy,szare długie i do dupy [img]http://www.lillians.de/thumbs/tn_1_gogeta011-ssj4.jpg
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.946
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
Ja z charakteru raz do Goku a raz do Vegety

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Ja mam całkowicie charakter Vegety. Ale cenię sobie przyjaciół ja Son Goku i potrafię być kłótliwa jak Chichi

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Z charakteru do Piccolo - raczej omijam ludzi, jestem samotnikiem. Ale tak jak Piccolo potrafił cenić przyjaciół, tak i ja potrafię
Z wyglądu - do Gotena z GT. Z tą różnicą jednak, że mam brązowe włosy

Bomba di luce!!
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Tak się ciekawie skłaca, że jestem podobna do Videl. Ma czarne włosy, które często związuję w kucyki. Lubię też luźne ubrania. Jestem nieśmiała jak Gohan, a kiedy mnie coś wkurzy, to przypominam Bulmę lub ChiChi.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Mój charakter to mieszanka Piccolo i Goku-trzeba przyznac ze dosc wybuchowa z tego mikstura,czemu Picco,hm niektorzy mowia ze jestem oddany dla przyjaciol,moze cos w tym jest? nie wiem [ ort! ],nie mnie to oceniac,Goku natomiast to czesc tego charakteru,ktory najbardziej uwidoczniam na codzien;lubie zawierac nowe kontakty,posmiac sie z przyjaciolmi i traktowac sytuacje,zaleznie od poziomu jej powagi,bywam takze czasem troche naiwny

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Do której postaci jesteście podobni?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook