Forum Dragon Ball Nao

» Komórki

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heh nie wiedziałem gdzie to wrzucic, ale dałem tu, wpadlem na dosc oczywiscy pomysł ze własciele komórek z polifonią itd. moga miec swoja wymazone dzwonki z DB, a to za sprawą ze w dziale muzy (dbnao) sa dzwieki w formacie *.midi a ten format jest urzywany w telefonach simens , nokia (nowe modele:P) a takze innych . A wy macie telefon ? A jak tak to jaki ? I jaka marke wolicie?

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
ja posiadam mojego ukochanego simensika MT 50. Nie mam niestety polifonicznych dzwonków, więc chwalić się nie będę
Ale za to muszę napisać, że simensiki są the best i nie ma im równych. A najbardziej nie cierpię wszelkiego rodzaju nokii - mają beznadziejne menu i jak dla mnie okropny wygląd
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja tez mam Siemensa, ale bardzo stary model, bo nie moge prawie nic na nim robic - zadnych gier, ani nic, nawet kalkulatora, czy obecnej godziny...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heh to teraz ja zabłysne moim gratemXD Mitsubishi Trium Aira ,... nieco lepszy od twojego simensa , bo ma 2 gry, kaukulator, zegar i nawet obsługuje smsy ;D

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Samsung c 100 :/Ale polifonie mam
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
SonyEriccson T610 I mam polifonie...

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
taaa... ja juz sie dorobilem 2 telefonów Nołkia 3220 und Sony Ericson K700i serio

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
to ja mam mojego dobrego sony ericsona t310 nie jest to moze nic nadzwyczajnego ale jest kolorowy i ma polifonie

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
hehehe a ja kiedyś miałem sagema 5 potem sony ericssona t310 potem sagema 6 a p[otem jeszcze SEt610 a teraz mam simensa CXT70 hehehehe często foniki zmieniałem zawsze miałem polifonie...A Foto dopiero od mojego 3fonika bo w t310 jest taki aparat że tego nawet niewliczam:-)
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
taa w sony ericsonie aparat jest wybitnie do dupy, musza byc idealne warunki zeby zdjecie wyszlo dobrze. Jak jest za jasno to zdjecia wychodza zle jak jest za ciemno to zdjecia w ogole nie wychodza. grgrgr

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
obecnie na rynku światowym najlepszym fonikiem z aparatem jest samsung który posiada 5mpix... A jeżeli chodzi o polski rynek to nie k700i który posiada rożdziel. aparatu 640x480,a wyświetlacz wyświetla 65.tys kol. tylko LG 5100 z wyświetlaczem 262tys. kol. i rożdziel. aparatu 1.3MpiX...to taka ciekawostka:P........
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ta... i co jeszcze powiesz? do twojej wiadomosci pracuje w firmie zajmujacej sie telefonami i oprogramowaniem, wiec raczej wiem lepiej jezeli chodzi o samsunga to cos ci sie !?, on jest najnowszym telefonem alee nie najlepsyzm to ze ma mega pixeli 5 to gówno daje bo wszystko inne jest !?, a w dziesiejszych czasach ludzie sie nauczyli patrzyc tylko na jedna zecz w tym wypadku to sa Mega Pixele ... dla czego w srod aparatów do najlepszych zaliczaja sie konica minolta i nikon ? nie dla tego ze płacisz za marke albo za rzekome mpxy tylko za całokrzałt w porownaniu do takiego olimpusa który ma 9 mpx a nikon 7 (to tak mniej wiecej porównuje) i nikon jest drozszy ? bo na to wszystko sie składa milon innych rzeczy m.in zoom itd itd

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
wlasnie dlatego w rankingach sa kategorie, jeden telefon moze byc lepszy od drugiego pod wzgledem aparatu a drugi moze byc lepszy od trzeciego pod wzgledem np. dostepnej pamieci albo wyswietlacza
(to tak na marginesie - przynajmniej kategorie sa w rankingach kompow)

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
Majin my rozmawialiśmy tu o aparatach jeżeli chodzi oto LG5100 ,a k700i to rozmyślalbym nad kupnem LG bo ma duużooo wad! Ale my tu o aparaciku foto teraz rozmawialiśmy ,a jeślei chodzi o zoommm i te bajery to wiem że samsung to klapa
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Cóż, ja napiszę tylko, że podobnie jak eMate komórki nie posiadam... i nie wiem dlaczego jestem z tego w jakimś tam stopniu dumny.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
Ja mam Siemensa C65...i wcale nie jestem z tego dumny.

... i nie wiem dlaczego jestem z tego w jakimś tam stopniu dumny.
nie martw się Xan
Noon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.805
Posty: 18
Skąd: z krainy normalnych inaczej...
Osobiście posiadam lekko okrojoną wersję SE K700i...czyli SE K500i.
Swietny telefon na którym mogę sobie słuchac mp3 (a to w podróży bardzo się przydaje)...miałem nawet na nim filmik z jednej walki z DBZ ...nie był w jakiejś świetnej jakości ale dało się oglądać. Jednak ma on za mało pamięci-12MB to niewiele...

Najwięcej w świecie który brudzi nam ręce
Ufam w ludzkie dobro i ponosze klęskę...
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
A ja nie mam komóry i się cieszę! Nie mam ochoty płaćić 300-700 zł za coś co i tak wymienię za pół roku. Bez komórki mam spokojne życie, nie martwię się o doładowania, czy ysłałem SMS'a itp...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ja mam Siemensa S55 i jestem z niego zadowolony ,czekam na posta z jakoms fajna komora i spisuje adress jego autora ;P

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
A ja mam nokie 3310 ale bede wymieniał w styczniu moze na Sony Ericcsona albo Siemensa.
Sam nie wiem, do tej pory moja Nokia bardzo dobrze mi słuzyła i mam do niej sentyment, bo była ze mną prawie wszędzie

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Komórki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook