Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Najlepszy wynik fuzji

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ktory wynik fuzji jest wg Was najlepszy?

Ktory wynik fuzji jest wg Was najlepszy?
Gotenks 8,70% 8 8,70%
Gogeta 45,65% 42 45,65%
Vegetto 44,57% 41 44,57%
Inny 1,09% 1 1,09%
Wszystkich głosów: 92
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.576
Posty: 42
Skąd: Dębica
Vegetto . Fajnie wyglądał i się bardzo fajnie zachowywał , i ta jego pewność siebie , tak jak u Vegety . Ogólnie najlepsza fuzja jak dla mnie .
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.556
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Dla mnie Vegetto jest najlepszy ponieważ jest troche silniejszy od Gogety i ma fajne ubranko i zresztą najbardziej lubie Goku i Vegete

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.559
Posty: 188
zdecydowanie Gogeta
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.247
Posty: 114
najsiliejszy był oczywiście gogeto ale mnie się podobał gotenks ssj3 te jego duchy kamikadze i dziwne techniki np niedzwiedzia super

dla mnie Vegetto jest najlepszy ponieważ jest troche silniejszy od Gogety
co z bzdety przecież Vegetto nie dorastał do pięt Gogecie no co ty
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.361
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Freeman napisał(a):
la mnie Vegetto jest najlepszy ponieważ jest troche silniejszy od Gogety
co z bzdety przecież Vegetto nie dorastał do pięt Gogecie no co ty
Gogeta jest wytworem kinówek, nie możemy dokładnie określić jego mocy. Jednak widząc Vegetto w akcji, powiedzieć możemy, że nikt nie może się z nim równać.
Widzimy przecież jak ten straszliwy Buu, mający moce najpotężniejszych wojowników, nie radzi sobie ze zwykłym wytworem fuzji. Vegetto bawił się z nim a nie zniszczył go tylko dlatego, że chciał uwolnić przyjaciół i rodzinę.

Jednak czy jesteśmy w stanie kogokolwiek przekonać o naszej racji, nie mając wystarczających dowodów ?!

Do poniższego postu
Nie jestem pewien o co chodziło Gotenksowi, ale raczej o Gogete z 12 filmu kinowego. Różnie to możemy interpretować, jednak jeżeli ktoś napisze, "Vegetto był najsilniejszy" chodzi tu wyłącznie o serie Z

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 12.02.2007, 23:30
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.247
Posty: 114
Gogeta jest wytworem kinówek, nie możemy dokładnie określić jego mocy. Jednak widząc Vegetto w akcji, powiedzieć możemy, że nikt nie może się z nim równać.
moment moment bo tu zaszło jakieś nieporozumienie Vegetto powstał w wyniku fuzji vegety i goku któży w tym momencie mieli poziom ssj2-vegeta i niedopracowany ssj3-goku, a gogeta to wynik fuzji vegety ssj4 i goku ssj4 więc stwierdzam że nawet nie widząc go w akcji bohater ten po prostu musi być silniejszy bo został stwożony z wyższego poziomu no to chyba oczywiste
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.600
Plusy: 2
Posty: 1.408
moment moment bo tu zaszło jakieś nieporozumienie Vegetto powstał w wyniku fuzji vegety i goku któży w tym momencie mieli poziom ssj2-vegeta i niedopracowany ssj3-goku, a gogeta to wynik fuzji vegety ssj4 i goku ssj4 więc stwierdzam że nawet nie widząc go w akcji bohater ten po prostu musi być silniejszy bo został stwożony z wyższego poziomu no to chyba oczywiste
Większośc tematów w dziale DB, o ile nie sa one bezpośrednio związane z DB GT, omija tę częśc serii.
Z przyczyn na tyle oczywistych, ż enie trzeba ich przedstawiać.
A tak poza tym to mimo twojej uwagi Gotenx17 ma rację.
Gogeta jest wytworem twórców DBZ the movie no 12: "Fuzja"
I bez względu na to czy widzimy go na poziomie SSJ?SSJ2 czy SSj4, Gogeta jest "wytworem kinówek".
Jego pojawienie się w finale serii GT to próba nawiązania do finału DBZ- zarówno serii anime jak i filmów kinowych.
Czy udana?
To już inna sprawa.

A najlepszym wynikiem fuzji był i jest Vegetto.
tyle:)

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.214
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Dla mnie Gogeta jest górą........

Miał zaje-fajny wygląd i w ogóle [ ort! ] bardzo mi się podobał
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.123
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Ja najbardziej lubię dwie fuzje - gotenks i gogeta. gogeta był bardzo fajny i silny a gotenks fajny i śmieszny.

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.119
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Najlepszy oczywiście jest Vegetto. Sądzę że powstał w wyniku najciekawszej fuzji, czyli fuzji przy pomocy kolczyków Potara. Była to fuzja idealna, w przeciwieństwie do Fusion dance, która trwała tylko 30 minut i nie wyzwalał maksimum siły uczestników tej fuzji. Był może zbyt pewny siebie, ale ta jego pewność miała dobre uzasadnienie, był najpotężniejszym wojownikiem w całym DBZ i do tego fajnie wyglądał!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.144
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja najbardziej lubie Gogete i Gotenksa , podobała mi sie ich pewność siebie , siła i wygląd po fuzji byli równiez zaropzumiali przez co często mieli kłopoty ale mimo to te fuzje najbardziej lubie ;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.069
Posty: 92
A mi się najbardziej podobała nameczańska fuzja Picollo i Naila . Niestety nie moge tutaj na tą fucję zagłosować . Z podanych w ankiecie najbardziej podoba mi się fucja w gogetę, gdyż Vegetto był zbyt "Vegetowaty" to znaczy pewny siebie i arogancki. Gogeta z racji, iż przeważał w nim Goku podobał mi się bardziej.

Obraz
ponton117 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
ponton117
Wiek: 29
Dni na forum: 6.079
Posty: 3
Skąd: Straszyn
najbardziej lubie gogeta ale tylko ssj4(inne formy są gupi)
inne fuzje tez lubie
klaudas1288 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
klaudas1288
Wiek: 116
Dni na forum: 5.925
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
gogeta bo pokonał li szin rona

Kto się sparzył mlekiem ten dmucha na twaróg.

Kyo – no imoto – ri tonami kaezu.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Gogeta najsilniejszy, rozsądny dzięki przewadze osobowości Goku, poważny.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.082
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Vegetto, najsilniejsza fuzja, Gogeta to twór Toy any may shin, gdzie ich bogiem jest Goku

Gogeta najsilniejszy, rozsądny dzięki przewadze osobowości Goku, poważny.
No, z powagą traktował Yi Xing Longa

Ale temat ma..................jak by tu napisać bez obelg? Zajefajny

https://www.youtube.com/watch?v=q6uCXReRY4U
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.434
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Vegetto jako wynik fuzji ,za pomoca boskiej magi kolczykow Potara najsilniejsza fuzyjna postac Dragon Ball, Potara ma wiele plusow miedzy innmi brak przeciwskazan co do fuzjij jesli chodzi o poziom postac fizyczna czyli scalic moze sie kazdy zkazdym i to na zawsze chociaz zyczenie smoka z Namek moze cofnac wynik fuzji albo trzeba znalezc sie w srodku demona Majin Buu .
Fuzion Dance dziala tylko 30 min i trzeba wykonac idiotyczny rytual zeby sie scalic ,poziomy wojownikow ,wzrost ,rasa musza byc takie same wzglednie identyczne ,a i jesli wezniemy obydwu wojownikow i polaczymy ich za pomoca Potaty i Fuzion Dance to moc wojownika fuzyjnego za pomoca potary bedzie wieksza .dlatego według [ ort! ] mie lepsza fuzja jest ta za pomoca kolczykow potary

Nie biore pod uwage nameczanskich polaczen bo to nie sa fuzje tylko asymilacje, gdzie jeden wojownik asymiluje moc i umiejetnosc drugiego a swiadomosc pozostaje bez zmian

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Forum DB Nao » » » Najlepszy wynik fuzji
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook