Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Najlepszy wynik fuzji

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Ktory wynik fuzji jest wg Was najlepszy?

Ktory wynik fuzji jest wg Was najlepszy?
Gotenks 8,70% 8 8,70%
Gogeta 45,65% 42 45,65%
Vegetto 44,57% 41 44,57%
Inny 1,09% 1 1,09%
Wszystkich głosów: 92
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Co sądzicie o wynikach fuzji?

Który lubicie najbardziej?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 06.11.2005, 19:06
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Vegetto, jest najsilniejszy, najfajniejszy, ten charkterek jest zarąbisty. po prostu [ ort! ] pełna klasa. Zdecydowania najfajniejsza i najbardziej oryginalna fuzja
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.043
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Mnie również podoba się Vegetto - głównie z wyglądu i z siły
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
A ja najbardziej lubię Gotenksa - bez problemu osiągnął SSJ3...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.083
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Chyba jednak Vegetto
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.031
Posty: 501
Vegetto a to dla tego ze w moim odczuciu wiecej ma w sobie z Vegety niz z Goku

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.026
Posty: 118
Skąd: Kielce
Gogeta bo ma więcej cech goku niż vegety
patka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.022
Posty: 11
Skąd: Wrocław
oczywiscie ze Gogety..widzieliscie jego klate? :D zyc nie umeirac.. :D

pozdro :D

hapi niu jer :D
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
Vegetto ma wiecej cech vegety dlatego nie umie przejsc w stadium ssj4 tylko gogeta to moze zrobic z normalnej formy poniewaz ma wiecej cech goku. Dlatego gogeta jest the best. A tak na marginesie gogeta nie bawi sie z przeciwnikam, vego mial szanse pokonac majin buu to spieprzyl sprawe

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Scyller napisał(a):
Vegetto ma wiecej cech vegety dlatego nie umie przejsc w stadium ssj4 tylko gogeta to moze zrobic z normalnej formy poniewaz ma wiecej cech goku.
Skąd żeś wytrzasnoł taki tekst?? Przecież Vegetto wystepuje tylko w DBZ ,a tam nie ma SSJ4 - to po pierwsze, po drugie - on nie ma ogona, po trzecie - fuzja przez potary jest z dziesięc razy skuteczniejsza od zwykłej przez taniec (jak nie więcej) więc gdyby na koniec GT pojawił się Vegetto SSJ2 (tyle wystarczy) to Gegeta mógłby mu podskoczyć.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.031
Posty: 501
hehehe Kamzo naskoczyć zgadzam sie z toba 100% ... bo tego też ludzie nie beirzecie pod uwage ze Vegetto nie mial mozliwosci , a co do Vegety to kto powiedzial ze nie mogl by sie przemienic ? tak jak napisal kamzo nie mogl bo by w Golden Ozaru sie przemienic, ale wtedy nie bylo w planach SSJ4 wiec to porownanie nie jest na miejscu

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja slyszalem odwrotnie, ze fuzja przez fusion dance jest duzo silnieljsza niz przy uzyciu kolczykow potara. Po drugie nie wiem dlaczego tak jest ale Vegetto nie moze osiaglac stadum ssj4, tylko gogeta moze i nie pytaj dlaczego tak jest, ale jestem pewiem ze tak jest. Po trzecie Fuzja przez potara jest skuteczniejsza tylko pod tym wzgledem ze wojownicy lacza sie na stale, ale i tak nie uwazam to za plus. nastepnie Vegetto na wiecech cech Vegety, dlatego jest zarozumialy i bawi sie z przeciwnikami. Gogeta rozprawia sie z nimi raz dwa np z janemba. Obaj wolownicy Goku ssj3 i Vegeta ssj2 walczac z osobna nie pokonali demona. Scalili sie i w mig go rozwalili. Polecam ogladnac film 12.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
I kolejna głupota. Boże, skąd się biorą takie teksty?? Fusion Dance skuteczniejsze od potarów ?? HAahahahahaha Przestań mi tu wypisywać własne domysły tylko skup się na FAKTACH. A poza tym [ ort! ] skąd ty w ogóle [ ort! ] możesz wiedzieć ,że nie osiągnoł by SSJ4?? Kolejny twój wymysł. I Vegetto i Gogeta to wojonicy doskonali. A to ,że w jednej fuzji dominuje Goku ,a w drugiej Vegeta nie ma nic do tego jakie mają możliwości.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
Kamzo napisał(a):
Vegetto i Gogeta to wojonicy doskonali. A to ,że w jednej fuzji dominuje Goku ,a w drugiej Vegeta nie ma nic do tego jakie mają możliwości.
dobra z tym sie zgadzam, to ze Vegetto nie zamieni sie w ssj4 to nie moj wymysl ani domysl zrozum na przyszlosc ze nie pisze rzeczy ktorych sie domyslam lub nie jestem pewien. Vegetto sie nigdy nie przemienil w ssj4 chociaz mial do tego mozliwosci wystarczy zeby powiedzial zeby Shibito przyniusl im kolczyki Potara mogli sie scalic dzieki nimi, przeciez ogladal walke z seniosem bogow. Jednak wybrali fusion dane, nie wiemy dlaczego, nikt sie jeszcze nad tym nie zastanawial, moze dlatego ze vegetto nie moze sie zamienic w ssj4?przeciez jak powidziales fuzja przez kolczyki jest doskonalsza

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Powiem ci dlaczego, przecież seri DB GT nie tworzył AkiraToriyama ,a zastanów się czy mądrym posunięciem ze strony producentów byłoby połączenie ze sobą na zawsze pod koniec seri DB jednych z dwóch głównych postaci? Odpowiedź jest prosta: NIE. Oni o tym pomyśeli ,ale ty niestety nie...

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
seria DB GT zostala tworzona przy wspolpracy akiry. I czemu byloby to niemadre skoro producenci wyslali goku gdzies nie wiadomo [ ort! ] gdzie na smoku to dlaczego nie mogliby ich polaczyc z tym i tak by sie seria skonczyla. Tak wiec nie ma to wiekszego znaczenia

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dobra widze ,że jakby to ująć "brak ci dobrego smaku". Bo wydaje mi się naturalne ,że zakończenie, Goku odlatuje nie wiadomo [ ort! ] gdzie ,a wszyscy żyją długo i szczęśliwie bardziej "chwyta za serce" niż połączenie głównej postaci z jedną z wązniejszych na zawsze. Heh, a na koniec co mieli powiedzieć? Może: "Odtąd Vegetto mieszkał raz tydzień u Bulmy i raz tydzień u Chichi i to koniec historii smoczych kul ".
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Gogeta, to co zrobił z Li-Shenronem w DB GT to przechodiz ludzkie pojęcie, choc bez Vegety by go nie bylo, tak jak Vegetto. Mi się wydaje, ze obydwie ich fuzje sa takei same, bo w obudwu jest czastka Vegety i Goku
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No to źle ci się wydaje, bo w Vegetto dominował Vegeta ,a w Gogecie Goku.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.031
Posty: 501
no i wlasnie o to chodzilo tworcy... Vegetto jest przemazdrzaly lubi sie "bawic" swoim przeciwnikiem, tak jak Vegeta, a Gogeta szybko łatwo i po sprawie i tym sie roznia

END
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Najlepszy wynik fuzji
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook