Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» J-music - temat ogólny

Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  

Czy lubisz japońską muzykę?

Czy lubisz japońską muzykę?
Tak 75,27% 70 75,27%
Nie 10,75% 10 10,75%
Nie mam pojęcia co to 13,98% 13 13,98%
Wszystkich głosów: 93
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.799
Posty: 514
Skąd: Pluton
To będzie chyba mój najkrótszy post w dziejach tego tematu

Calipso17 napisał(a):
A ja tam kocham muzyke gackta ( nie powiem samemu wokaliście nic nie brakuje xD) najbardziej przypadła mi piosenka Farewell z albumu Diabolos. D
Gwarantuję Ci, że nie tylko Ty kochasz Jego muzykę^___^ Jest to mój ulubiony wokalista, którego zdecydowanie stawiam na pierwszym miejscu. Cenię Go jako artystę i człowieka, a że i urody mu nie brak... To tylko na plus
O ile Kamzowi się nie odmieniło to Gacek również u Niego zajmuje pierwszą pozycję Laru-chan pała nieskończoną miłością do brzmienia Hyde ale i Gacek znajduje się zaraz za nim

Aby nie było za krótko (nie, to chyba nie będziej najkrótszy post - w końcu temat o miom ulubieńcu XD) To dodam, że 'Diabolos' to był długo mój ulubiony album, na początku zdecydowanie kochałam "Ash", zaraz za nim był "Dispar" jednakże co jakiś czas do tych ulubionych dodawałam kolejne pozycje Pv sprawiło, że pokochałam "Todokanai Ai...". a trasa koncertowa załatwiła uwielbienie do reszty --> magia "Noesis", urok i taneczność "Storm" (achh uwielbiam ten kawałek ), rozweselająca "Road", znane "Black Stone" i wpadający w ucho refren "Metamorphoze" . Wszytko lubie z tego albumu
A trasa koncertowa była po prostu nieziemska . Zupełnie niespodziewany konny początek - żywa kontynuacja świetnego prologu:
-> http://img518.imageshack.us/img518/693/g1507nv6.jpg
- efekt wyszedł zachwycająco*.*!
Rozbrajające filmiki - ten (o ile dobrze pamiętam) z kotkiem był cudowny, nieźle się uśmiałam
No i wygląd Gacka - wersja terminator . Do niedawna uważałam, że to była najgorsza fryzura jaką miał, ale hej! oglądając niektóre zdjęcia chyba zmieniłam zdanie XD Nie było tak źle^__^:
-> http://img213.imageshack.us/img213/4030/g1214nw3.jpg
- (chociaż lepiej wyglądał jak całe włosy miał zaplecione aniżeli z tylnymi loczkami )
+ ha XD I o dziwo jak mama zasiadła przy mnie podczas oglądania (mimo że ją ostrzegałam aby nie komentowała Jego fryzury, bo wygląd w niej fatalnie XD ) zdziwiła się pytając, o co mi chodzi? Przeto fryzura jest bardzo fajna i dobrze wygląda XD (no cóż wcześniej widywała go tylko przelotem ).

Skoro już mówimy o włosach i mauście^.~, to jeżeli ktoś posiada występ do "Another Wordl" (chodzi mi o ten, który jest m.in na"Platinum Box III") to będzie wiedział o czym mówię Otóż według Niej, wyglądał tam jak stara pijaczka po przejściach i wszelkich traumach, przytkało Ją jak pokazałam po tym kawałek występu z "Platinum Box VI" i powiedziałam, że to ten sam facet^^ (ponieważ wcześniej mówiła, że sama by chciała taką fryzurę ). No ale nauka mamy "kto to jest Gackt" chyba nie idzie na marne i zaczyna już chwytać mimo różnego image .

Oj, tak się zrobiło rodzinnie XD i "włochato" Jednak jakby na to nie patrzeć jest jakieś nawiązanie do poprzedniego posta - odnoście S.K.I.N'owego vizualu Miało być wyjątkowo krótko, no ale jak zwykle mi nie wyszło

Pozdróweczka^^!

Ps. Zaczynam internetowy dzień od zdobycia "ray" jak mówiłam wczoraj (choć patrząc na godzinę tamtego posta, to należy użyć słowa "dziś" )

Ps.2. Przepraszam za nadmierne użycie słowa "lubię" (jak i jego odmian), jakoś tam mi się napisało^^

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Może zacznę od relacji Kamzo i Revanii. Nic tylko pozazdrościć! Jak moja siora przeczytała to, co napisaliście, omal nie nie rozpłakała! Dlaczego? Z żalu, bo jej tam nie było. Na jej forum też było niezłe podniecenie, bo w "Teleekspresie" padły słowa "Dir en Grey". Takie chwile się pamięta.
Z niecierpliwością czekam na fotki kumpla Kamzo.

edhel napisał(a):
Jak już nasza kochana Domisia wie... postanowiłam zaopatrzyć się porządniej w Ich albumy, choć zdobycie aż TYLU leży u mnie chyba na granicy niemożliwości W tym miejscu chylę czoło przed Dominiką
Na mnie zawsze możesz liczyć. Zresztą nie tylko Ty. Każdemu, kto chciałby poznać Laruku bliżej, pomogę powiększyć zasoby. ;-D

edhel napisał(a):
Jednak dzisiaj nie skończyłam tylko na nim, "SMILE" właśnie wdzięcznie rozbrzmiewa w mych uszach och.... Album jak dla mnie po prostu G.E.N.I.A.L.N.Y (oj i "READY STEADY GO" w Tetsu version się znalazło ... coś po paru chwilach głos wokalisty wydał mi się zbyt łagodny jak na Hyde, spojrzałam na nazwę... No i wszystko jasne^.~)
Tak naprawdę, to na "SMILE" jest 10 utworów. Za to na singlu "Hitomi no Yuunin" są jeszcze 3 wersje, śpiewane przez: właśnie Tetsu, Kena i Yukiego. Te trzy nowe wersje mam dzięki Kamzo i bardzo mu za to dziękuję *posyła całusa Kamilkowi* Yuki miło mnie zaskoczył. Bardzo fajnie śpiewa. Może się zaopatrzę w jego solowe wyczyny?

Sama płyta "Smile" była przez pewien czas moją ulubioną płytą. Jednak zauważyłam jej mały mankament, a mianowicie partię perkusji w "Feeling Fine".... szczególnie na początku. Przypomina mi walenie butelki na meczu Legii Warszawa. Ogólnie utwór bardzo mi sie podoba, ale mam nadzieję, że za.... chwilka, muszę coś sprawdzić.... 29 sierpnia coś z tym zrobią. Dlaczego wtedy? 29 sierpnia 2007 roku zostanie wydany kolejny singiel Laruku, a mianowicie "My Heart Draws a Dream". Dodatkiem będzie Punkowa wersja "Feeling Fine".

Właśnie, może przerwę cytowanie i przedstawię nowości wydawnicze Panów z Osaki:

1. 29.08.2007 - "My Heart Draws a Dream" + "Feeling Fine 2007"

2. 12.09. 2007 - DVD z koncertami urodzinowymi "L'Anniversary Live" Koncert trawa 191 min i można w nim znaleźć utwory, które (niewiedzieć czemu) wycięła japońska telewizja. Takie 3-płytowe wydanie będzie kosztować fanów 7.980 jenów

3. 10.10.2007 - wydanie kolejnego singla "Daybreak's Bell", który został openingiem znanego anime "Gundam 00". Tetsu kocha to anime. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie, jaki jest szczęśliwy XD Dodatkiem będzie "I Wish 2007" (to sie da przerobić na PUNK?!)

4. Na listopad podobno ma być kolejny singiel, ale nie wiadomo mi jaki.

5. W listopadzie też zostanie wydany już 19-nasty album. Jednak, dzięki przeciekom już wiadomo, jakie utwory się na niej znajdą:
1. "Spiral"
2. "Daybreak's Bell"
3. "Yuki no ashiato "
4. "Bye Bye"
5. "Pretty Girl"
6. "Sunadokei"
7. "Alone en la Vida"
8. "The Black Rose"
9. "Shine"
10. "Seventh Heaven"
11. "Link"
12. "My Heart Draws a Dream"

NEWS Z OSTATNIEJ CHWILI!!

W grudniu zostanie wydana płyta, na której znajdą się wszystkie, dotychczas wyprodukowane wersje Punkowe utworów Laruku. Ma też powstać teledysk. Ploty głoszą, że to "I Wish 2007" zostanie wrzucone na ekrany. Na pewno będzie coś z bananem. Cały Tetsu...

edhel napisał(a):
Małe podsumowanie:
Laruku -->
-> "AWAKE"
-> "Clicked Singles Best 13"
-> "Dune"
-> "Tierra"
-> "Heavenly"
-> "SMILE"
-> "Real" (właśnie przesłuchiwany )
-> "HEART" (w drodze, na dziś to chyba będzie ostatni )
+ Dance with L'arc~en~Ciel - taneczna składanka Dominiczki
Koniecznie spraw sobie "True". Ich pierwsza platyna, pierwszy milion sprzedanych albumów, pierwsze występy w Tokio Dome. Proponuję zobaczyć sobie teledyski do "Flower" (Hyde genialnie "tańczy"), "Lies and Truth" (Uwaga! Ćpający Ken i Hyde Potter) oraz "Kaze ni Kienaide" (czyli najbardziej czerwone usta w dziejach make-upu Hyde).

edhel napisał(a):
Tak! W końcu koniec L'Arc~en~Ciel'owych wypocin!
No wiesz?! Wypociny śmierdzą. A nic co jest z pod znaku Laruku nie śmierdzi. Chyba, że po koncercie.... XD

http://img245.imageshack.us/img245/3815/1111co9.jpg
Biedny ochroniarz... XD XD XD

edhel napisał(a):
No patrzcie, zapomniałam jeszcze wspomnieć o clipach hide, z którymi miałam okazję się zaznajomić dzięki sprawnej myszce Kamzo I tu przyznam się do błędu, naprawdę nie sądziłam, że hide zdążył dorobić się aż tylu clipów (patrząc z "przyszłościowej perspektywy").
Szczerze pisząc, widziałam tylko clipy do "Rocked Dive", "Junk Story", "Beauty and Stupid", "Pink Spider" i tyle.


edhel napisał(a):
Och, tak! Chociaż się tego po tym "poważnym" (kurczę, z której strony XD!?) Panu na początku nie spodziewałam^__^ Publika miała okazję zobaczyć ten mało spotykany widok, do tego jeszcze koncert live.... Czy niektórym nie jest za dobrze ?
Widziałam jak płakał 2 razy. Na wykonaniu live "Last Song" i w "Moon Child" (w tym drugim miał szczęście zostać pocieszonym przez Keia). Jednak wydaje mi się, że jeszcze gdzieś...


edhel napisał(a):
Kamzo napisał(a):
Aneczka... i tu sobie zrymujcie jak chcecie
... ma ślicznego dzbaneczka XD


edhel napisał(a):
Ale ponoć Japończycy nie mają talentu do angielskiego (patrzce, to tak jak ja XD!) A co bardziej się z tym łączy 'akcentowo' często kuśtykają^.~ Jednak ćwiczenie czyni mistrza, czego dowodem może być.... (no właśnie, kto ?)
Może Hyde na "Roengen English"?? Na pewno nie ten z wczesnych lat Laruku.... Yoshiki dobrze mówi po angielsku.

edhel napisał(a):
cytat:
Rzadko się odzywam, bo rozmawiacie o zespołach, które mnie nieszczególnie interesują (X-Japan czy Hyde ;P), ale relację chętnie spiszę...

Och, to proszę nas czymś od czasu do czasu zarazić
Podpisuję się pod tym. Jakie kwałki Diru można przesłuchać tak na początek? Mam już: "Cage", "Umbrella", "Jessica", "Ain't Afraid to Die", "Mushi" i "Psyho".

Na razie kończę. Potem zedytuję posta.

Pozdrowionka. I...
edhel napisał(a):
Tym razem specjalna dawka pozdrowienia:

Pozdrowionka dla Lary
Pozdrowionka dla Ed Obraz

edit
edhel napisał(a):
Calipso17 napisał(a):
A ja tam kocham muzyke gackta ( nie powiem samemu wokaliście nic nie brakuje xD) najbardziej przypadła mi piosenka Farewell z albumu Diabolos. D

Gwarantuję Ci, że nie tylko Ty kochasz Jego muzykę^___^ Jest to mój ulubiony wokalista, którego zdecydowanie stawiam na pierwszym miejscu. Cenię Go jako artystę i człowieka, a że i urody mu nie brak... To tylko na plus
O ile Kamzowi się nie odmieniło to Gacek również u Niego zajmuje pierwszą pozycję Laru-chan pała nieskończoną miłością do brzmienia Hyde ale i Gacek znajduje się zaraz za nim
Tak, tak bardzo lubię Gackta. Mała nieścisłość, Gackt jest u mnie na trzecim miejscu, ale tylko głosowo, bo jego piosenki uwielbiam. Kto jest na drugim? Atsushi Sakurai z Buck-Ticka (ale nie ten z lat 80-tych, bo tam ma już mniej fajny głos).


edhel napisał(a):
No i wygląd Gacka - wersja terminator . Do niedawna uważałam, że to była najgorsza fryzura jaką miał, ale hej! oglądając niektóre zdjęcia chyba zmieniłam zdanie XD Nie było tak źle^__^:
-> http://img213.imageshack.us/img213/4030/g1214nw3.jpg
Gladiator, a nie Terminator!! Jeszcze dać mu togę, zbroję i sandały. Nie przepadam za tym wizerunkiem Gackta. Najprzystojniejszy (moim zdaniem) był ten z czasów "Moon Child".


edhel napisał(a):
(chociaż lepiej wyglądał jak całe włosy miał zaplecione aniżeli z tylnymi loczkami )
+ ha XD I o dziwo jak mama zasiadła przy mnie podczas oglądania (mimo że ją ostrzegałam aby nie komentowała Jego fryzury, bo wygląd w niej fatalnie XD
Masz na myśli skórzane rybaczki?? Moja siora (fanatyczna fanka Gackta) była zawiedziona tą trasą. Ale czego się spodziewać? Niecała godzina koncertu, dużo nie dało się zrobić. Zdecydowanie lepiej wypadła "Mars Tour". "Vanilla Yaoi", "U+K". Genialne!

edhel napisał(a):
Ps. Zaczynam internetowy dzień od zdobycia "ray" jak mówiłam wczoraj (choć patrząc na godzinę tamtego posta, to należy użyć słowa "dziś" )
"Raaaaaaay"...... mrrrrr.... Tak w ogóle "Ark" i "Ray" to bliźnięta dwujajowe. Mówię poważnie. Obie płyty zostały wydane na świat jednego dnia, a konkretniej 01 lipca 1999 roku. I obie sprzedały się genialnie, bo razem ponad 4 miliony. Dlaczego dwujajowe? Bo to chłopiec i dziewczynka. "Ark" to "Arka". Jak na dziewczynkę przystało jest raczej spokojna, można się zrelaksować, ale też i poszaleć przy "Dive to Blue", "Driver's High" czy "Heaven's Drive". "Ray" to "Promień" i typowy facet. Mocniejsze brzmienia, miejscami mroczne teksty. Z tego rodzeństwa wolę "Ray". Właśnie na "niego" poluję przez całe wakacje (na Allegro za 30 zł), ale jakoś kasa mi za szybko odpływa.

Pozdrowionka.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.799
Posty: 514
Skąd: Pluton
Eee... bez wstępu -> nie mam pomysłu nawet na wstęp

Laru-chan napisał(a):
Na mnie zawsze możesz liczyć. Zresztą nie tylko Ty. Każdemu, kto chciałby poznać Laruku bliżej, pomogę powiększyć zasoby. ;-D
Oj, wiem, wiem Domisiu Właśnie zaczynam pobierać linki od Ciebie, mam nadzieję, że tym razem wszytko będzie ok.^^

Laru-chan napisał(a):
Przypomina mi walenie butelki na meczu Legii Warszawa.
Cóż za twórcze porównanie

Laru-chan napisał(a):
Dlaczego wtedy? 29 sierpnia 2007 roku zostanie wydany kolejny singiel Laruku, a mianowicie "My Heart Draws a Dream"
A co do nowości, to ostatnio Laruku uraczyli nas swoim nowym pv, o czym niezwłocznie poinformowała mnie Dominika
Pv śliczne, w stonowanych barwach. Całość bardzo przyjemnie się ogląda^^. A dzieciaczki były po prostu urocze^__^ Piosenka jak dla mnie nabrała zupełnie nowej oprawy i nabiła sobie parę ładnych punktów
Jak widać, Larciaki tworzą dużo ale dalej utrzymują swój dobry poziom^^

Laru-chan napisał(a):
które (niewiedzieć czemu) wycięła japońska telewizja
Azjatyckie kraje, już chyba dla zasady, muszą zawsze coś ocenzurować^^

Laru-chan napisał(a):
10. "Seventh Heaven"

Hej! Jakie przecieki Mało spotykane (albo i nie )aby na tyle przed premierą znać dokładny rys albumu, może to podpucha^^...?

Laru-chan napisał(a):
W grudniu zostanie wydana płyta, na której znajdą się wszystkie, dotychczas wyprodukowane wersje Punkowe utworów Laruku
No! W końcu zbiorą to w jeden album

Laru-chan napisał(a):
Koniecznie spraw sobie "True"
Jak mi powiedziałaś abym sobie sprawiła ową płytkę, to aż sie chwilę zastanowiłam - wydawało mi się, że chyba ją już mam Wydawało mi się prawie dobrze Bo owszem, miałam ją ale na starym dysku i o ile dobrze pamiętam, nie zdążyłam jej wtedy przesłuchać
Jak skompletuję koncert, to jej poszukam na nowo

Laru-chan napisał(a):
Proponuję zobaczyć sobie teledyski do "Flower" (Hyde genialnie "tańczy"), "Lies and Truth" (Uwaga! Ćpający Ken i Hyde Potter) oraz "Kaze ni Kienaide" (czyli najbardziej czerwone usta w dziejach make-upu Hyde)
Hmm... na 100% widziałam już wcześniej dwa pierwsze pv, a co do trzeciego. to muszę sprawdzić

Laru-chan napisał(a):
No wiesz?! Wypociny śmierdzą.
XD Długo się zastanawiałam, czy tak to ująć bo spodziewałam się takiego komentarza:D

Heh, nie ma to jak ochroniarz XXL version
Biedny czy nie, pewno chciałabyś być na jego miejscu

Laru-chan napisał(a):
Szczerze pisząc, widziałam tylko clipy do "Rocked Dive", "Junk Story", "Beauty and Stupid", "Pink Spider" i tyle.
Aj, a ja już zobaczyłam wszystkie (och, Kamzo się naklikał XD). I "szczerze pisząc" to w pewnym momencie wymieszały mi się wszystkie tytuły XD - nie spodziewałam się, że hide zdążył ich aż tyle nakręcić^^ Hmm... najbardziej zapamiętałam (z tych co nie widziałam) clip do "Tell me" - w obu wersjach I nadal się zastanawiam, jak hide machając rękami, ustał na tej rączce od kamery XD Skubany, nie widzę aby się czegoś trzymał

Laru-chan napisał(a):
Widziałam jak płakał 2 razy. Na wykonaniu live "Last Song"
A nie chodziło Ci przypadkiem o wykonanie live do "Story" ? No chyba, że na "Last Song" też płakał^____^ Bida XD

Laru-chan napisał(a):
... ma ślicznego dzbaneczka XD
A żebyś wiedziała, że mam !

Laru-chan napisał(a):
Może Hyde na "Roengen English"??
Tu nie potwierdzę, bo jakoś przeważnie omijam płyty nagrywane ponownie w english version^^

Laru-chan napisał(a):
Yoshiki dobrze mówi po angielsku.
Ja tam zawsze czytam już gotowe wywiady Wiec nie wiem jak tam z Jego akcentem. Ale tutaj wierzę, że dobrze mu idzie. W końcu facet ma teraz wiele wspólnego z USA^^
Hmmm... w zasadzie miałam kandydata na to miejsce jak czytałam Twojego posta Ale chyba jakoś nagle wyparował

Laru-chan napisał(a):
Gackt jest u mnie na trzecim miejscu
Och, Gacek po bolesnym upadku ląduje na trzecim miejscu - skandal !
U mnie za to coraz bardziej umacnia swoją pozycję W końcu doceniłam (na maxa) album "Love Letter"! Lepiej późno niż wcale^^ Już wcześniej go lubiłam, ale teraz już tak wyjątkowo^^

Laru-chan napisał(a):
Gladiator, a nie Terminator!! Jeszcze dać mu togę, zbroję i sandały. Nie przepadam za tym wizerunkiem Gackta. Najprzystojniejszy (moim zdaniem) był ten z czasów "Moon Child".
Gladiator, czy terminator, wszystko jedno -> do jednego wora XD.
Eee ... W "Moon Child" denerwowała mnie ta kitka doczepionych warkoczyków
/... i ta część będzie w innym topicu /

Laru-chan napisał(a):
Masz na myśli skórzane rybaczki?? Moja siora (fanatyczna fanka Gackta) była zawiedziona tą trasą. Ale czego się spodziewać? Niecała godzina koncertu, dużo nie dało się zrobić. Zdecydowanie lepiej wypadła "Mars Tour". "Vanilla Yaoi", "U+K". Genialne!
Mnie się trasa podobała Scenicznie fajnie przygotowana, może powyższe dwie są lepsze - nie wiem bo nie widziałam ich zbytnio^^ (choć ostatnio zobaczyłam kawałek 'Mars' - dłuższy początek, jednak brakowało mi układów tanecznych^^ może potem coś się działo XD). Tak czy inaczej Diabolos oceniam dość sensownie. Co nie zmienia fakty, że w warkoczykach (nadal uważam) mu niezbyt do twarzy^^.

Laru-chan napisał(a):
Jak na dziewczynkę przystało jest raczej spokojna, można się zrelaksować, ale też i poszaleć przy "Dive to Blue", "Driver's High" czy "Heaven's Drive".
Och, "Dive to Blue" *.* Kochałam nieograniczoną miłością swego czasu ten kawałek XD Teraz nadal go lubię^___^ Że już nie wspomnę o "Heaven's Drive" W zasadzie moje ulubione kawałki:
- New World, Killing Me, Heaven's Drive (to moja święta trójca^^)

Łaaa, a mnie się ostatnio wszystko zaczyna już mieszać. Za dużo na raz poznawania tego, czy owego^^. W zasadzie wielkie podziękowania należą się Kamilowi Ogólnie za wszytko co dotyczy muzyki, dosyć spoooro się tego uzbierało ^____^ A już za niedługo postaram się napisać relację z "Dahlia Tour Final". Och, pierwsza część była świetna jednak wolę mieć przed sobą 'pełen obraz' A póki co milczę

Jeszcze takie małe podsumowanie -> "wakacyjne (moje) nowości"
+ zdecydowany numer jeden:
-> zespół heidi.
Sympatia od pierwszego odsłuchania! Później pewno coś więcej o nich napiszę^___^. Jakby kto był chętny na album, to pisać Kamzo już został nim uraczony XD Mam nadzieję, że nadal nie żałuje Zespół bardzo młody, bo z 2006r. mam nadzieję, że w niedługim czasie mile mnie zaskoczą jakimś nowym albumem
---------
- 12012
Czyli Panowie lubujący się w prawie karnym^^' Poznałam tylko parę Ich kawałków ale w przyszłości z ciekawością postaram się to nadrobić^^
- TRAX
Tak, tak wiem. Jest to k-music ale za to chłopcy są bardzo popularni w Japonii, a dodatkowo mocno wspierani/promowani przez Yoshikiego. Poznałam Ich przez zupełny przypadek, Ich utwór zawieruszył się w mini-albumie heidi. Cóż, nie żałuję^__^ Do tej pory "Beat Traitor" lubię najbardziej
- girugämesh
Poznany tuż przed wakacjami, ale dopiero niedawno Go bardzo polubiłam^^ Wcześniej wydawało mi się, że mają za mocne brzmienie. Jednak jak każdy zespół, tak i oni mają te 'normalne' utwory Jak mam ochotę na coś mocniejszego, to Ich słucham
- HIZAKI
Ach świetny gitarzysta! Poznałam Go nie ze względu na Versallies^__^. Choć czytając rys artystyczny, nagle rzuciła mi się w oczy wiadomość o współpracy z KAMIJO Dopiero wtedy do mnie dotarło, że to "ten" Pan Mam jednak nadzieję, że ta współpraca potrwa długo, bo póki co HIZAKI lubił 'skakać' po różnych wokalistach I póki co 2007-09-19 światło dzienne ujrzy Jego nowy album -> Ruined kingdom

I to chyba tyle^^ pewno kiedy indziej opiszę Ich w większej mierze

Pozdrawiam
Serdecznie!!!!
KŁONIEC ^_____________^

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
edhel napisał(a):
Laru-chan napisał(a):
Przypomina mi walenie butelki na meczu Legii Warszawa.

Cóż za twórcze porównanie
Nie moje, ale muszę przyznać temu gościowi rację. Ale jestem w stanie to wybaczyć, bo Larku przecież nie chodzą na mecze Legii XD I raczej nie są fanami piłki nożnej, bo Tetsu kocha F1, Hyde snowboard, Ken baseball, a Yuki lekką atletykę. Piłkarzy z nich nie ma.


edhel napisał(a):
Pv śliczne, w stonowanych barwach. Całość bardzo przyjemnie się ogląda^^. A dzieciaczki były po prostu urocze^__^ Piosenka jak dla mnie nabrała zupełnie nowej oprawy i nabiła sobie parę ładnych punktów
Jak widać, Larciaki tworzą dużo ale dalej utrzymują swój dobry poziom^^
"7th Heaven" i "My Heart Draws a Dream" są zupełnie odmienne. Ten pierwszy jest wesoły i kolorowy do granic możliwości, natomiast "MHDAD" jest czarno-biały. Myślę, że to celowy zabieg.

edhel napisał(a):
Laru-chan napisał(a):
które (niewiedzieć czemu) wycięła japońska telewizja

Azjatyckie kraje, już chyba dla zasady, muszą zawsze coś ocenzurować^^
No nie wiem... Rozumiem, że wycięli "Metropolis", ale co z 10 innymi piosenkami? Może nie mogli przeznaczyć na nie więcej czasu antenowego? "Light My Hire" też jest pocięte.
edhel napisał(a):
y
100%-owa wiadomość. Dowód? Przez całe lato Larku koncertowali po całej Japonii i wykonywali nowe utwory. Stąd ta informacja.

Mała niespodzianka. W listopadzie ma być wydany singiel "Hurry Xmas"... Jest to dla mnie totalne zaskoczenie, bo myślałam, że jeśli chodzi o single, to skończy się na "Daybreaks Bells". Ale widać to taki prezent pod choinkę.

edhel napisał(a):
Gladiator, czy terminator, wszystko jedno -> do jednego wora XD.
Eee ... W "Moon Child" denerwowała mnie ta kitka doczepionych warkoczyków
/... i ta część będzie w innym topicu /
To raczej nie były doczepiane warkoczyki. Gdy miał rozpuszczone, to wyglądały jak prawdziwe.

edhel napisał(a):
(choć ostatnio zobaczyłam kawałek 'Mars' - dłuższy początek, jednak brakowało mi układów tanecznych^^ może potem coś się działo XD).
Koniecznie obejrzyj "U+K" z tej trasy. Genialny układ. Czasem tańczę sobie z siorką. XD

edhel napisał(a):
Jeszcze takie małe podsumowanie -> "wakacyjne (moje) nowości"
+ zdecydowany numer jeden:
-> zespół heidi.
Sympatia od pierwszego odsłuchania! Później pewno coś więcej o nich napiszę^___^. Jakby kto był chętny na album, to pisać Kamzo już został nim uraczony XD Mam nadzieję, że nadal nie żałuje Zespół bardzo młody, bo z 2006r. mam nadzieję, że w niedługim czasie mile mnie zaskoczą jakimś nowym albumem
Sporo o nich słyszałam. Chętnie się nimi zarażę. Mogę na coś liczyć??*słodkie spojrzenie*

edhel napisał(a):
- 12012
Czyli Panowie lubujący się w prawie karnym^^' Poznałam tylko parę Ich kawałków ale w przyszłości z ciekawością postaram się to nadrobić^^
O nich też słyszałam XD Muszę podziękować sister za jej forum XD Tam powinny być jakieś linki... Trzeba sprawdzić.

Na dzisiaj to pewnie tyle. UWAGA! Jeśli nikt nie ma nic przeciwko, to założę temat "L'arc~en~Ciel". Od teraz tam będę pisać o Larku. To ze względu na tych, którzy czytają coś w temacie "J-music", a nie przepadają za Laruku.

Pozdrowionka.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.799
Posty: 514
Skąd: Pluton
Laru-chan napisał(a):
UWAGA! Jeśli nikt nie ma nic przeciwko, to założę temat "L'arc~en~Ciel". Od teraz tam będę pisać o Larku. To ze względu na tych, którzy czytają coś w temacie "J-music", a nie przepadają za Laruku.
Hmm... w zasadzie decyzja należy do Ciebie Ale póki nie ma tematu, to pozwolisz, że jeszcze dziś napiszę w tym dziale

Laru-chan napisał(a):
Piłkarzy z nich nie ma.
Skąd wiesz! Może to są ukryte talenty XD?

Laru-chan napisał(a):
"7th Heaven" i "My Heart Draws a Dream" są zupełnie odmienne. Ten pierwszy jest wesoły i kolorowy do granic możliwości, natomiast "MHDAD" jest czarno-biały. Myślę, że to celowy zabieg.
Ta 7th jest niemalże cukierkowy (jesli chodzi o kolory - oczywiście mnie to nie przeszkadza^___^). Dodaje kopa energii. A właśnie, masz może ten (7th) utwór -muzycznie, taki jak w Pv? Bo w albumie jest wersja live ?

Laru-chan napisał(a):
Mała niespodzianka. W listopadzie ma być wydany singiel "Hurry Xmas"... Jest to dla mnie totalne zaskoczenie, bo myślałam, że jeśli chodzi o single, to skończy się na "Daybreaks Bells". Ale widać to taki prezent pod choinkę.
Hej, ale do świąt będzie jeszcze daleko Ja nie lubię dostawać przedwcześnie prezentów XD
Ja sie już gubię z Ich nowościami, więc informuj mnie jak coś się pojawi

Laru-chan napisał(a):
To raczej nie były doczepiane warkoczyki. Gdy miał rozpuszczone, to wyglądały jak prawdziwe.
Doczepiane na pewno nie. To znaczy, nie miałam na myśli sztucznych^^ Ale można robić naturalne i stałe przyczepy (oczywiście póki się ich nie ciachnie ). No cóż, ale Gackowi w większości fryzur do twarzy

Laru-chan napisał(a):
Koniecznie obejrzyj "U+K" z tej trasy. Genialny układ. Czasem tańczę sobie z siorką. XD
A to akurat widziałam. Woooooaaa.... dostałam szoku na widok ubrania Gacka ^__^' Te spodenki były straszne XD Ale już się przyzwyczaiłam Taniec był wyborny
Ja jednak chyba jestem największą fanką układu do Lu:ny A raczej - układów, jakiś czas temu myśląc że nic nowego nie zobaczę to ominęłam występ na "Kagen no Tsuki", jednak coś mnie dźgnęło i zobaczyłam, łaaa i nie żałuję XD. Tysiąc razy już powtarzałam i powiem to po raz 1001 kocham balet u Gacka. Ci ludzie to moi totalni idole!!!! A i mi się czasem przydają Ich styl i technika (nie ma to jak się uczyć - ptfuu... 'podglądać', mistrzów) , choćby z "Death Wish" (wykorzystany m.in na wspominanym Festiwalu Teatralnym^^). Nie ma co - jestem ich wierną fanką aż do śmierci XD. Boshe co bym dała, za choćby godzinkę, spędzenia czasu na Ich próbie ^_____^ Ło ho, ho rozmarzyłam się XD
A tu link (w zasadzie 2in1 ):
-> http://youtube.com/watch?v=5R26qo3x0Dc
Szkoda tylko, że są ubrani na czarno, to mało Ich widać czasem XD No ale cudów po youtube się nie spodziewałam
Do tego jeszcze te maski... nie no ja Ich normalnie kocham XD

Laru-chan napisał(a):
Sporo o nich słyszałam. Chętnie się nimi zarażę. Mogę na coś liczyć??*słodkie spojrzenie*
Ależ oczywiście, prześlę Ci zaraz na gg Ich album^^ No chyba, ze wolisz mini-sprawy XD Albo może będzie nowy dział "Download" Zobaczymy^^

Laru-chan napisał(a):
O nich też słyszałam XD Muszę podziękować sister za jej forum XD Tam powinny być jakieś linki... Trzeba sprawdzić.
Hej, jak znajdę tam coś fajnego, to i ja Jej podziękuję

Hmm... to chyba wszystko^^

Pozdrowionka i życzę miłego dzionka
(co z tego że chyli się już ku wieczorowi )

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Dziś będzie króciutko. Chciałam jedynie wypowiedzieć się na temat Hizakiego i spółki.
Najpierw oglądałam zdjęcia. Wrażenie oczywiście jak najbardziej pozytywne. Niestety, muzyka.... nie uważam, że ich kawałki są złe, głupie itd. Co więcej, Hizaki fajnie gra na gitarze. Nie podobają mi się dlatego, że nie lubię powielania schematów. Moim zdaniem to nowy Malice Mizer. Hizaki to wypisz wymaluj Mana (tylko bardziej kawaii), a Yuka ma niemal identyczny głos jak Gackt i śpiewa w podobny sposób. To tylko moje zdanie. Nie krytykuję. Spodziewałam się czegoś oryginalnego, ale ten zespół mogę polecić fanom MM lub MDM (Moi dix Mois). Będą w swoich klimatach.

Chciałabym sie też pochwalić moim nowym nabytkiem. Posiadam koncert Gazeciaków STANDING LIVE TOUR 2006 NAMELESS LIBERTY SIX GUNS TOUR FINAL AT BUDOKAN. Dłuższej nazwy nie mogli wymyślić? Ponad 2 GB. Muszę to przegrać na dvd, bo zabije mi dysk Planuję go niedługo obejrzeć.

Na koniec mały pokaz moich skromnych możliwości graficznych. Mam nadzieję, że spodoba się Wam:

1. Tapeta z Aoim z The Gazette: http://img267.imageshack.us/img267/5185/aoi1dq4.jpg

2. Tapeta z Sugizo z Luna Sea (Kamzo już ją widział): http://img267.imageshack.us/img267/6422/tap1ai9.jpg

3. Jedna z wielu wersji tapety z Laruku: http://img511.imageshack.us/img511/7531/tap6mj6.png
Ten napis z katakanie to "Laruku an Shiru".

Pozdrowionka.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.173
Posty: 406
To będzie bardzo krótki i mało wnoszący do całego tematu posta, ale muszę się pochwalić: Jadę na Gazette do Berlina ! Wyjeżdżam w piątek, będę też na ich sesji autografowej. Zastanawiam się, czy nie kupić Uruszkowi w prezencie polskiej wódki, bo on lubi alkohol xD
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Gratuluję i nie ukrywam, że zazdroszczę Tylko czy Uruha nie padnie po naszej "czystej" i da radę koncertować XD? Hej, napiłbym się z gazeciarzami Alkoholu ogólnie nie lubię, ale dla nich zrobiłbym wyjątek

Pozdrawiam

PS. Tak, mam w tym temacie trochę do nadrobienia. Ale nadrobię! Nie zostawię tak tego !

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
To będzie bardzo krótki i mało wnoszący do całego tematu posta, ale muszę się pochwalić: Jadę na Gazette do Berlina ! Wyjeżdżam w piątek, będę też na ich sesji autografowej. Zastanawiam się, czy nie kupić Uruszkowi w prezencie polskiej wódki, bo on lubi alkohol xD
Niedawno widziałam na Allegro dwa bilety na ten koncert. Ja też zazdroszczę. Uru-chan może sie napić po koncercie. Może polscy fani nauczą go "Szła dzieweczka..." Zauważyłam, że Niemcy mają za dobrze. Ale u nich z kolei fani j-rocka stanowią sporą grupę. Niby skąd się wziął taki Bill z TH? Naoglądał się visualowych występów i sam chciał coś zdziałać. Moim zdaniem z marnym skutkiem.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.173
Posty: 406
Niedawno widziałam na Allegro dwa bilety na ten koncert.
No ja właśnie jeden z nich kupiłam. Boje się tylko, żeby zdążył dojść do czwartku, bo pieniądze mogę wpłacić w poniedziałek, dziś banki nieczynne ;/
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No ja właśnie jeden z nich kupiłam. Boje się tylko, żeby zdążył dojść do czwartku, bo pieniądze mogę wpłacić w poniedziałek, dziś banki nieczynne ;/
Już po koncercie, więc, co Ty na to, żeby podzielić się wrażeniami?

Ostatnio w moim "guście muzycznym" zaszły pewne zmiany. Nawet jest mała rewolucja.

Ulubione zespoły

1. L'Arc~en~Ciel. Tu bez zmian

2. Buck-Tick. Tu jest zmiana. Podoba mi się coraz więcej ich kawałków. Podoba mi się duża rozbieżność stylów w jakim grają. Od kiczu lat 80'ych do ciężkiego grania. Niezmiennie doskonały głos At-chana. Zresztą lider BT Imai Hisashi też jest niezwykłą osobowością. Robi świetne remiksy i zna sie na elektronice. Kto nie wierzy, niech ściągnie sobie płytę "Sexy Stream Liner"

3. X-JAPAN. Ich nie może zabraknąć w moim rankingu. Nie trzeba tłumaczyć, dlaczego tak wysoko.

Ulubieni wokaliści
1. Hyde. Tu bez zmian. Hyde-chan mimo postępującej chrypki śpiewa równie dobrze co kiedyś. Mam nadzieję, że będzie oszczędzał gardło, bo te "AAAAAAAA!!" na "Faith Live" nadwyrężyło mu nieco struny.

2. Anis. Tu rewolucja. Anis jest wokalistą zespołu Monoral. Jest pół Marokańczykiem, pół Japończykiem. Jest na tyle piękny, że Hyde pomylił go z kobietą Anis wiele lat spędził w USA, więc jego angielski jest perfect. Nie znam wielu utworów Monorala, ale barwa głosu Anisa jest genialna, cudowna, seksowna.... (wymienia dalej)... Utworu "Kiri" mogę słuchać godzinami. Anis jest też dobrym przyjacielem Hyde. Jego głos słychać w "Masquerade" z płyty "666" (Anis tam "rapuje"). Ze względu na swój dopracowany angielski często pomaga Hydkowi w tłumaczeniu utworów i partii angielskich (m.in. "Season's Call"). Cudo człowiek.

3. Trzecie miejsce należy do At-chana z BT. Seksowny, lekko zachrypnięty głos. Doskonale sprawdza się w spokojnych kawałkach, takich jak "Dress" czy "Raisen Shojo" i mocniejszych takich jak "Love Letter". Równie dobrze śpiewa wesołe kawałki, np. "Alice in Wonder Underground" z najnowszej płyty. Poza tym, w wieku ponad 40 lat tak wyglądać? Ohhhh..... Cudo.

4. Gackt. Brutalnie zrzucony najpierw z drugiego potem z trzeciego miejsca. Niżej nie zajdzie.

5. hide/Toshi. Tu nie potrafię określić. Obaj mają fajne głosy.

To na tyle. Pozdrowionka.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.799
Posty: 514
Skąd: Pluton
Wzięła mnie ochota na napisanie czegoś, nie mam pojęcia czego, ale może coś z tego wyjdzie^^'

Rankingu nie zrobię, myślałam już o tym od jakiegoś czasu, jednak mam problem aby w głowie uporządkować wokalistów/zespoły na odpowiednich miejscach^^ (choć muszę powiedzieć, że ostatnio już sie coś układa, wiec moze za niedługo...)

Nie wiem czy do Lary doszła moja odpowiedź na pytanie cóż będzie miało miejsce 19 grudnia tego roku^^, więc napiszę jakoś 'oficjalnie' jeszcze raz:

- Data 19.12.07 jest datą nowej płytki Gacka.
Niektóre strony używają nazwy 'single', jednak na oficjalnym site pisze się o albumie, więc sprawa jest prosta (w sumie wszytko jedno XD)
Zawierać on będzie 8 piosenek, z których 5 to utwory, które zostały utworzone do serii trzech filmów: "Mobile Suit Zeta Gundam" (Dears, Metamorphoze, Mind Forest, Love Letter, Dybbuk) a 3 to covery utworów z Gundam: "Suna no Juujika", "Ai Senshi" i "Meguriai".

Album będzie w 3 wersjach: normal edition, limited edition feat. Char Aznable i limited edition feat. Amuro Ray.
http://www.gackt.ugu.pl/news/oh1.jpg
http://www.gackt.ugu.pl/news/oh2.jpg
http://www.gackt.ugu.pl/news/oh3.jpg

+ Ai Senshi została wykonana w, jakże popularnym, programie Heyx3 XD dnia 12 listopada:
http://www.dailymotion.com/search/gackt/vide ... 11200_news

+Oczywiście nie obyło się także bez gadki:
http://www.dailymotion.com/search/gackt/vide ... 71112_news
Ogólnie rzecz biorąc można się dowiedzieć, że (tu posłużę się - kopiuj, wklej:p nie jest to moja robota ) :

Na początku jest pytanie czy to prawda, że Gackt ma w domu dojo. On potwierdza mówiąc, że musieli mu przez to zdemolować całą podłogę w domu. Hama śmieje się z Gackt'a pytając: "To jak po niej chodziłeś?" Potem Gackt mówi, że musiał specjalnie do domu zaprosić wykładowcę dojo i innych ważnych nauczycieli. (Potem kolejny dialog jest dla mnie nie zrozumiały) Następnie Gackt opowiada, że w czasie spędzonym w pracowni, gdy nie miał podłogi i gdzie był stół z przekąskami. Gdy był głodny dali mu coś przypominającego ciasteczka ryżowe. W rzeczywistości były to bardzo twarde krakersy i cudem nie połamał sobie na nich zębów. (tu Hama prezentuje razem z Gackt'em jak twarde były ciasteczka xD) Potem okazało się w rzeczywistości były to ciastka dla psa. Gackt pyta: "Jakiej rasy pies byłby wstanie to ugryźć?"
Potem następuje kolejna część programu. Czyli pytania do Gackt'a. Pada pytanie: „Czy to prawda, że masz aż 4 telefony komórkowe i mnóstwo czasu poświęcasz na rozmowy telefoniczne?” Gackt potwierdza. Hama na to: „Musisz mieć mnóstwo przyjaciół skoro potrzebujesz aż 4 telefonów!” Gackt mówi, że nie i po prostu wszyscy naraz do niego dzwonią. Kolejne pytanie: „Słyszałem, że masz aż 5 nawilżaczy powietrza o zapachu leśnego deszczu!” Odpowiedź: „To prawda. Martwię się o swoje gardło dlatego je tam umieszczam.” I dodaje: „Ostatnio ich liczba się nawet powiększyła.” (Następuje kolejny niezrozumiały dialog) i Gackt mówi, że „Lubię jak wodne krople spadają na moją twarz” przy czym gestykulując rękoma. Końcowa gatka to już zapowiedź piosenki i nowego singla poświęconego serii Gundam z okazji 26 urodzin w dzień urodzin producenta

Nio to tyle w tej kwestii^^
Dodam tylko jedno, pisenka mi się spodobała, choć na samym początku jak nie słyszałam oryginalnego openinga, to te 'mówiono-śpiewane' fragmenty wydały mi się dziwne Ale szybko się przyzwyczaiłam XD
Spotkałam się z komentarzem, że ktoś "już się uzaleznił" od "Ai...", tia - podobało mi się, ale nie sądziłam, że można się tak od razu uzaleznić - well.... myliłam się, bo na drugi dzień sama w kółko to śpiewałam
Reasumując -> Ach, podoba mi się^^ Cover wykonany z pazurkiem, brakowało mi Gacka w tej wersji, więc tym przyjemniej mi się słuchało^^
A do tego (tak muszę XD), w końcu Gackowi odrosły włosy, wcześniej wg mnie miał za krótkie Teraz wygląda jak należy

Well, pozostaje jeszcze wspomnieć o M-NET MUSIC FESTIVAL 2007, w którym po przerwie Gacek wziął udział^^ Wykonał Dispar i Redeption Na youtubie linki w beznadziejnej jakości więc nie będe nawet wklejać, miałam gdzieś dobrą jakoś ale mi się link zawieruszył XD

+ na stronce Gacka, można też znaleźć filmik z poprzedniego fanowskiego zlotu^^: http://www.mediafire.com/?7nmztv2jej1

Gacek jest coraz bardziej widoczny na akcjach dobroczynnych^^ Nie będę już wklejać linku, chyba, że ktoś ciekaw :p
Za to wkleję dwie inne rzeczy
1) Bodajże grudniowy wojaż Gacka w Chinach^^ (więc niech nie dziwi język^.~) :
http://pl.youtube.com/watch?v=G0dV3Dmh5Ks

2) HA! Na to wpadłam dziś XD:
http://pl.youtube.com/watch?v=_RubqWmgxjA&feature=related
Co Wy na to ? Gdzieś czytałam, że zaśpiewał hymn, ale nigdy nie słyszałam

Hymm... tak się zastanawiam czy to wszytko z Gackowych spraw XD Ale chyba tak

Przechodzę do kolejnej ze spraw^^
Teraz będzie krótko, wspomnę tylko, że (o dziwo) coraz bardziej lubię głos Jukiego^^ Czemu 'o dziwo'? A no dlatego, że na samym początku jak słuchałam Hizaki Grace Project, to jakoś mnie nie urzekł (co innego solówki Hizakiego -ahhh, świetnie gra ) iiii..... Lary już wie, ale powiem to oficjalnie Głos Jukiego = Gacek? Nie ma takiej opcji :p!

Hym z Jego dwóch ostatnich Pv zarzucę jednym:
http://pl.youtube.com/watch?v=hvLO0mwZK-8
- uważam, że ślicznie mu w okularach :p (czy brzmię jak fangirl? EEee, co tam, raz na jakiś czas można !). Taaa... zawsze miałam słabość do blondynów XD
No ale reasumując, już na poważnie - aby była jasność, nie słucham Go ze względu na wygląd, bo wcześniej nie miałam pojęcia jak wygląda autor tych dźwięków

PS. Postanowiłam w końcu zarzucić jeszcze czymś z girugämesh, jak się wgra to będzie

Powiem jeszcze tylko, że ostatnio bardzo dużo słucham AGONY GazettE, utwór odstający od Ich stylu muzycznego, jednakże od samego początku zwrócił moją uwagę - nie wiem czemu jak go słucham, to głos mi pasuje do Aoi'ego XD Jakoś taki obraz mi się tworzy w głowie Hmm, obecnie AGONY razem z CALM ENVY są utworami najczęściej słuchanymi przeze mnie

No to chyba tyle, kończę, miałam jeszcze odnieść się do postów ale już nie mam czasu - jutrzejszy sprawdzian z bioli z BIG materiału niechętnie siedzi w głowie, trzeba sie pouczyć XD

EDIT:

Aaaa!
Ps. jeszcze Co do Hizakiego, to o ile pamięć mnie nie myli Hizaki GP w grudniu uraczy nas kolejną płytką A konkretniej "Curse of virgo" dnia 26 grudnia (?) <sprawdza na stronece JAME> taak, 26 grudnia

I tak na doczepkę, dodm jeszcze dwa linki, chyba jedne z moich ulubionych pozycji z płytki 'Dignity of crest' - choć trudno teraz powiedziec, nawet dawno jej nie słuchałam^^ W kazdym razie wtedy lubiłam je najbardziej :
- http://pl.youtube.com/watch?v=K3gzM8e3TLg&feature=related
- http://pl.youtube.com/watch?v=04VvBu9gh7c

( - http://pl.youtube.com/watch?v=cAp3qxzheFs&feature=related -> zdecydowałam się jeszcze na to, bo właśnie słucham solo Hizakiego z tego )
Hymm, coś mieli małą scenę No i Teru XD! Zdecydowanie lepiej Mu w Versalkowej wersji

No, to teraz pozdrawiam^^

Ps.2. No i jeszcze o czymś zapomniałam Dnia 27 listopada odbyła sie konferencja z Gackiem na temat Jego nowej książki "Fuurinkazan"

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Trochę późno, ale jak do tej pory miałam niewystarczające informacje.

Pewnie niektórzy z Was słyszeli o indiesowej wytwórni Danger Crue Records. Właśnie tam Laruku wydali swoją pierwszą płytę "Dune".

Otóż 25 grudnia ubiegłego roku wytwórnia zorganizowała koncert "Jack in the Box", na który zaprosiła wiele zespołów. Jednak nie był to klasyczne zespoły. Muzycy zostali "wymieszani" w bardzo ciekawy sposób. Zespoł wykonywały nie tylko swoje przeboje, ale również covery innych. Wszyscy zostali podzieleni na "sesje". Oto jak przedstawiał się te sesje oraz jakie piosenki w ich wykonaniu mogliśmy usłyszeć:

Sesja A:
Obraz
Cały zespół Acid Androids, którego liderem jest Yukihiro (L'arc)

Wykonali utwory:
1.double dare
2.chaotic equal thing
3.ring the noise
4.let's dance
5.daze
6.egoistic ideal
7.enmity

SESJA B:
Obraz

Skład:
Wokal: Ken (L'arc)
Gitara: Jimmy (44magnum)
Gitara: SHARA (earthshaker)
Bas: Takashi (BUG)
Perkusja: 工藤 (earthshaker)

Wykonali:
1. Crying in the Rain (Whitesnake cover)
2. Thanks For The Memories (FALL OUT BOY cover)

SESJA C:
Obraz

Skład:
Wokal: HYDE (L'arc)
Wokal: TERU (GLAY)
Gitara: TAKURO (GLAY)
Gitara: Nii (Girugamesh)
Bas: Aki (SID)
Drum SATOCHI (MUCC)

Wykonali:
1. yuuwaku (GLAY)
2. HONEY (L'Arc~en~Ciel)

SESJA D
Obraz

Skład:
Wokal: Mao (SID)
Gitara: Shinji (SID)
Gitara: Miya (MUCC)
Bas: YUKKE (MUCC)
Perkusja: Sakura (kiedyś L'arc, teraz Lion Heads)

Wykonali: "Inner Core" (L'arc~en~Ciel cover)

Link do baaaardzo skróconej wersji tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=_I4mgdhVrxY

L'arc~en~Ciel i Lion Heads zagrali też w normalnych składach i wykonali swoje utwory: "Drink it Down" (L'arc) i "Zeppet" (Lionów).

To tyle krótkiego info.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.173
Posty: 406
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dziwny, dziwny i jeszcze raz dziwny utwór XD W dodatku nie da się go jednoznacznie określić pod względem gatunku muzycznego, więc wrzuciłbym do jednego worka z napisem po prostu "J-Music" XD.
Nie wiem co o tym ogólnie sądzić, ale to "kame hame hame ha" jest powalające XD

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.173
Posty: 406
zespół wygląda jakby był oshare, więc można by było określić to jako oshare kei, chociaż muzyka jest taka pomieszana...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jeden z lepiej zapowiadających się młodych zespołów, moim zdaniem. Oczywiście do czasu, bo niestety dość szybko zakończyli działalność. Na pewno dużą rolę w sukcesie jaki osiągnęli, odegrał KISAKI, basista i lider zespołu. Doświadczony muzyk, grał już od drugiej połowy lat 90-tych. Poza tym świetny kompozytor i producent muzyczny posiadający własną wytwórnię (UNDER CODE PRODUCTION), z której wyszło już kilka znaczących zespołów.

I czemu akurat "Pixy False" ? Fajny utwór, ale na myśl przychodzą mi lepsze, jeśli chodzi o Phantsmagorię

Naoista napisał(a):
nawet wokal bardzo w porządku ;]
Nawet bardzo, bardzo Riku śpiewa bardzo fajnie i ma powalające układy taneczne XD
Ale najbardziej z zespołu lubię JUN'a, muszę przyznać. Słabość do gitarzystów się kłania ^^ Jednak jest i kilka innych powodów dlaczego właśnie on

Pozdrawiam

PS. W tym roku na trochę wrócili, jednak tylko po to aby już na dobre zakończyć działalność zespołu. Ostatni koncert odbył się 31.08.2008. I wyszedł świetny, nowy-ostatni singiel - "Vanish...".

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.173
Posty: 406
Mi akurat "Vanish..." nie przypadł do gustu, za spokojna ta piosenka. Jeśli chodzi o Phantasmagorię, to wystarczy spojrzeć na mojego lasta xD. Lubię ich ^^. Najbardziej właśnie "Pixy False", więc uważam, że wybór linka przez Gotęksa był trafny
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Singlów jeszcze nie słuchałem

A Pixy False, bo to też jeden z moich ulubionych, i z polotem ;]

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  

Forum DB Nao » » » J-music - temat ogólny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook