Forum Dragon Ball Nao

» [Program] Flash MX 2004

.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.739
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam! Mam do Was pewną prośbę. Otóż posiadam program FlashMX2004. Ale co mi po nim, jeśli nie mam pojęcia zielonego o flashu. Jak zrobić flash, Dynamiczne flashowe logo, albo choćby jakiś przycisk na stronę www we flashu. Bardzo prosze o udzielenie jakichs wskazówek bądź zamieszczenie linków do kursów dla ółtodziobów

Z góry dzięki.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.820
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
O w końcu cos o flashu,też mialem FlashMX2004 ,ale wyrzuciłem,bo nie mogłem sie pokapowac o co w nim chodzi, nie ma to jak photoshop
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.739
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ano, fakt, phooshop świetna rzecz, ale w nim nie zrobimy ruchomego zegarka , tak żeby tykał Dlatego też trzeba się rozwinąć i podjąć nauke flasha. Właśnie znalazłem w necie ciekawą stronke poruszającą tą tematykę, www.flashzone.pl
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.820
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Nie da się?No ale we Flashu zapewne lepiej, a ja zrobiłem to przy pomocy painta i adobe image ready(instaluje sie to razem z photoshopem)
PS. robiłem to na łeb na szyję więc efekt jest beznadziejny Obraz
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.739
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ehe Nie chodziło mi o animację, lecz dynamiczny efekt w postaci tykającego zegara pokazującego aktualną godzinę. To co zrobiłeś, to animacja jakiegoś zegarka, nie wskaże nam aktualnego czasu. Ale mimo wszystko gratuluję, widać że nie próżnujesz i potrafisz posługiwać się ImageReady. Póki co zastanówmy się....

PS: Jutro zajrzę do księgarni, może będzie jakaś dobra książka "Flash dla żółtodziobów"
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.892
Posty: 407

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Program] Flash MX 2004
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook