Forum Dragon Ball Nao

» Piosenki na imieniny

kamesenin
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.520
Posty: 2
Ciotka wyprawia przyjęcie imieninowe i zleciła mi skomponowanie jakiejś składanki z muzyką z lat 60-tych i 70-tych. Szukałem trochę w internecie i wydaje mi się, że znalazłem wszystkie "szlagiery" i wyszło mi muzyki na nieco ponad 2 godziny. Impreza potrwa pewnie z 5 godzin, a muzyka będzie puszczona cichutko w tle. Nie chcę żeby płyta się powtarzała, więc pasuje dorzucić jeszcze kilkanaście utworów. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje tytułów piosenek lub wykonawców z tego okresu.

Jak świętować imieniny? Wszystko zależy od tego, czy świętuje je sam solenizant. A z tym bywa różnie. W naszym kraju imieniny świętują przede wszystkim osoby starsze oraz właściciele bardzo popularnych imion. Takie imieniny są głośne w całym kraju i nie da się przejść obok nich obojętnie. Młodsi ludzie częściej obchodzą urodziny i organizują huczne imprezy urodzinowe. Jeśli nie wiemy, czy ktoś z dalszych znajomych czy współpracowników obchodzi imieniny czy urodziny, zawsze bezpiecznie jest chociażby złożyć życzenia w dniu, w którym kalendarz pokazuje na jego święto. Miłym gestem może być również wręczenie wraz z życzeniami niewielkiego podarunku. Może to być słodki drobiazg lub niewielki kwiatek, który będzie świadczył o tym, że pamiętaliśmy. Nawet, jeśli dana osoba nie obchodzi imienin lub nie obnosi się ze swoim świętem, z pewnością będzie jej miło, gdy otrzyma taki niewielki prezent. Zawsze też możemy liczyć na rewanż w dniu naszych imienin.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Piosenki na imieniny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook