Forum Dragon Ball Nao

» Kontuzje

Strony: 1, 2  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.047
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jak wiemy, jest to nieodlaczna czesc sportowej rywalizacji. Dla mnie oczywiscie bez sensu:D Znane sa pewnie takie kontuzje jak np. ronaldo, gdy powrocil po dlugiej przerwie po to, aby po 3 minutach przebywana na boisku znow zrobic sobie przerwe na caly rok sam mam przerwe na rok i dlatego nienawidze kontuzjiii. dlatego chcialbym aby wszyscy grali fair, a nie kopali korkami po nogach, dobrze wiedzac jak to sie nieraz konczy...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.618
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Heh kontuzja to cos okrropnego. Moja najgorsza byly 2 polamane zebra. Podczas sparingu na boksie doznalem tej kontuzji. Najpierw sie nic nie czuje. Dopiero kilka minut po walce. Najpierw myslalem ze po prostu sa obtluczone jak zawsze ale tym razem sie polamaly Boli jak cholera dlatego nie zycze nikomu polamania zeber

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.591
Posty: 188
Mój "znajomy" na zawodach międzynarodowych w judo (ja też w nich uczestniczyłam) złamał ręke (niechciałabym być w jedo skórze), a mój kolega z klasy podczas zjazdu na nartach zboczył ze ścieszki i walną w drewo XD
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.674
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.669
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
Niestety jest to bardzo bolesne, kiedys na Krav Madze mialam zlamany nos, ale mozie wam polamane place i rece tak nie bola jak nos, kiedy cala twarz zalewa Ci krew, nic nie czujesz, nic nie widzisz, a jak Ci sie juz otrzezwi, ze cos tam widzisz i chwiejesz sie na nogach to dopiero obrywasz, i nie masz sily sie podniesc, ani ruszyc. I to tylko po zlamaniu nosa, niby sie wydaje takie nie banalne, ale jednak potrafi zepsuc nawet najbardziej udana walke.
Mysle, ze brutalne sporty nigdy sie nie zmienia, ale w np. pilce noznej takze uwazam,ze powinno sie grac fair. przeciez nie gra sie po to by pokopac przeciwnikow, tylko pilke i wygrac, a nie wprawic kogos do szpitala, od tego sa sztuki walki

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.792
Posty: 69
Skąd: Kraków
znam ten bul kiedys scigalam sie z kilkoma znajomymi i z nieznajomymi na nartach jedna babka we mnie wpadla przewrocilam sie potem kolezanka z calej zaprzeproszeniem pyty walnela mnie w obojczyk i przez pol roku nosilam gigantyczny gips nadal mnie boli reka

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Freezer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.510
Posty: 7
a mi sie praktycznie nigdy nic nie stalo raz tylko na meczu naderwalem sciegno no i jak zawalalem na roweze to walnelem w budynek to rower sie calkowicie rozwalil i juz go nawet nie zbieralem tylko wyzucilem do kosza na smieci a mi tylko sie krew z ust lala i mialem rozwalona reke poza tym to bylem caly
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Żyję już prawie 17 lat i jeszcze nigdy nie miałam żadnej, nawet najmniejszej kontuzji. Zero złamań, skręceń, naderwanych ścięgien. Co najwyżej jakieś siniaki albo zadrapania. To szczęscie zawdzięczam chyba temu, że piję mleko w ogromnych ilościach i prawie non stop siedzę w domu. Gdybym miała jakiś spoko znajomych, z którymi robiłabym różne szalone rzeczy, to pewnie ten pierwszy raz by nastąpił.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.648
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
ja jedynie mialem 2 razy podbite oko i raz skręcony nadgrastek i tyle, zadnuch zlaman

Obraz
PALATIAL REGALIA
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.703
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jednemu kumplowi złamałem nocha podczas siatkówki , a drugiemu rozpiepszyłem łuk brwiowy paletką do ping - ponga. Sam miałem zwichnięty palec , połamane obie łapy i raz dostałem tak piłką w jaja , że uważam to za największą kontuzję

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.538
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
i raz dostałem tak piłką w jaja , że uważam to za największą kontuzję
Oo tak to jest ból . Poskacz wtedy na piętkach.

Niestety jest to bardzo bolesne, kiedys na Krav Madze mialam zlamany nos, ale mozie wam polamane place i rece tak nie bola jak nos, kiedy cala twarz zalewa Ci krew, nic nie czujesz, nic nie widzisz, a jak Ci sie juz otrzezwi, ze cos tam widzisz i chwiejesz sie na nogach to dopiero obrywasz, i nie masz sily sie podniesc, ani ruszyc.
Marudzisz ;] ja miałem złamany nos na solówce i jakoś nie marudziłem nawet nie polazłem z tym, żeby nastawić i teraz wyglądam jak boxer.
Oprócz tego miałem skręconą torebke stawową lewej jak i prawej (niedawno) stopy. Hmmm... złamane 3 zęby (jak dobrze, że się dentyści postarali i zęby ładnie odbudowali).
K2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
K2
Wiek: 30
Dni na forum: 6.377
Posty: 20
Skąd: Chełmno
A ja próbowałem zrobic przeskok przez mur i lipa obita noga... Albo robiliśmy w szkole na przerwie reslink i palec doszycia (4 szwy)

"Nigdy nie nauczysz się chodzić, dopóki nie upadniesz "
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.525
Posty: 885
Hmm tak się zastanawiając to jak na razie przechodze przez życie szczęśliwiebez żadnych poważnych lub bolesnych kontuzjach
Ale raz miałam nawet dość poważny uraz.
A mianowicie było to w lesie moja mama i jej przyjaciółka kochają chodzić na grzyby <lol> ja z nudów poszłam z nimi a że był pies (suczka raczej) owej przyjaciółki więc miałam co robić.
No cóż kofam zwierzaki więc baeiłam się z nią tradycyjnie rzucając patyki (a raczej patole bo to Owczarek Niemiecki jest) w pewnym momencie [ ort! ] przeszłam pod zawalonym drzewem (było chóde więc musiało się przewalić pod wpływem więkrzego wiatru) na moje nieszczęście Saba (bo tak miała na imię) myślał że to patyk naskoczyła na drzewo w tym momencie [ ort! ] kiedy ja pod nim stałam i nieźle mnie chukneło w głowe.
W szpitalu założono mi 3 szwy i nic poza tym [ ort! ] na szczęście boleć nie bolało ale po takim chuknieciu nie wiedziałam jak się nazywam

Ale tera przez kontuzje mojej nauczycielki WF moja klasa ma przerąbane bo mamy zastępstwo z jakimś "psycholem" i nikt już nie wyrabia na lekcji a ma zostać do końca roku szkolenego nie wiem czy ja to przetrwam
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.740
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Jak się zastanowić to poza rozwalonym łbem nie miałem w życiu poważniejszych kontuzji . . . NNNNOOO!. . . może prócz poparzenia całych dłoni od żaru z pieca (cholernie parzenie nawet w lodowatej wodzie!)

A wspomniałem że łeb miałem rozwalony trzy razy?

-Raz jak byłem mały przyrżnąłem w kaloryfer i się krewka polała, pamiętam że było mi gorąco w łab, jakby ktoś polał ciepła wodą
-Drugi raz gdy zjeżdżałem rowerem ze wzniesienia 40 stopni. Niestey, byłem młody i głupi, nie potrafiłem ocenić odległości między miejscem z którego ruszam a miejscem w które zaraz miałem wyrżnąć, tak więc źle wyliczyłem drogę hamowania i bum. Nadziałem sie łbem na barierkę sąsiada. To był naprawde powazny wypadek. Możecie nie wierzyć. Ale mimo dziury w głowie wstałek i poszłem na lacza jakieś 200m do domu. po drodze z głowy wciąż sączyła krew zas gdy przybyłem do chaty, zemdlałem ponoć (tak mi mówiono)
-Trzeci raz najmniej groźny, aczkolwiek też bolesny . . . wyrżnąłem tyłem syi w murowan oparcie na schodach szkoły. I znów zero współczucia . . .
-Był jeszcze jeden przypadek . . . ale tym razem ucierpiała moja szyja. Biegłem po prostu przed siebie. Ojciec cos robił, bodajże ogrodzenie metalowe. Nie zauważyłem wystającego z imadła zaostrzonego pręta i . . .jak nigdy nic przebiegłem dalej. Po chwili poczułem pieczenie u lewego boku szyi. Gdy dotknąłem szyi, spotkał mnie okrutny szok. Wszędzie pełno krwi. Poszłem do chaty, spojrzałem w lustro i ze smutkiem stwierdziłem że masz głęboko rozciątą szyję. Cud że nie rocięło tętnicy!

Pozdrawiam i życze byście nie mieli takich wypadków co ja!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja jak byłem młody , tzn. tak 7 lat miałem. Grałem w nogę , piłka poleciała w górę , skoczyłem po nią i upadłem nieszczęśliwie na wielki kamień wystający z ziemi. Po paru dniach, a nawet chyba tygodniach okazało się że jest złamana.
Później wyrósł mi na niej guz wielkości śliwki i musiano ją operowac. Toż to dopiero historia.
Albo po drugie jak grałem też w nogę ^^ , niedawno bo rok temu , stałem pierwszy raz na bramce ( zawsze w ataku, tej decyzji będę żałował do końca żyia) , kolega biegnie , oddaje strzał - pigułę prosto na moją twarz. Nim się ocknąłem , to leżałem dobre kilka minut na ziemi - nikomu tego nie życzę.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.560
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Faktycznie kontuzje są niemiłymi zjawiskami i jednych omijają a drugim podkładają nogi. Ja nie miałem z nimi większych styczności. Chcociaż nie raz jak na treningu upadałem na metę ( trenowałem zapasy) człem niezły grzmot w kościach, i przez chwile leżałem placuszkiam , nie czując niczego. Jednak nie wiem czy można to nazwać kontuzją. Raz jedynie na zawodach, taki ukrainiec z którym walczyłem ( bodajże były to mistrzostwa polski) żucił mi ramię przy samym kancie maty, i rozciołem głowę o halę. Jak wiadomo zaraz kazano mi zejść, przegrałem przez tą rane a zwycięstwo było w kieszenie ( jak mnie pamięć nie myli było 8:2 dla mnie ). Lekko mi się krew puściła ogromny siniec a sędzia walke przeywa:/. Była to przez chwilę nie tylko kontuzja głowy lecz i wielka rana na psychice;p ( przegrać na ogóólnopolskich zawodach o wyjście z grupy też nie jest miłe;p).

Największą jednak kontuzję przez zapasy będę odbywał do końca życia. Mianowice Wzrok. Jeden mały wstrząś a oczka już nie te co dawniej:(
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Wiem coś o tym LEgolas , też mi się lekko wzrok popsuł, na szczescie okularow jeszcze nie musze nosic.

Co do twojego opisu, to niezły z Ciebie sportowiec. ja jestem bardzo dobry w lekkoatletyce - na szczescie nie mialem w niej jeszcze zadnych kontuzji
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.648
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ogólnie, odkąd byłem młody i głupi, i grałem w tak zwany football, czytaj futbol, często przydarzały mi się kontuzje. A to dostałeś piłką w przyrodzenie, a to upadłeś, a to źle stanąłeś. Jedną z najbardziej dotkliwych kontuzji, była taka, że podczas bronienia na bramce, próbowałem obronić piłkę, i w efekcie po pięknym locie wyrżnąłem głową w słupek, a piłka potoczyła się gdzieś tam za linię boczną.
Innym razem, na hali, zmuszony (bo byłem starszy ^_^), do grania w football, czytaj futbol, piłkę podbiłem kolankiem. Niestety, przeciwnik, jeden z najlepszych graczy w Rzeszowie, nie zorientował się w porę, i kopnął z półobrotu tam, gdzie przed chwilą znajdowała się piłka, efektem czego dostałem jego "totalami dziewięćdziesiątkami" (takie buty od Nike, czytaj Najki - ohydne [ ort! ], nienawidzę butów piłkarskich) w przyrodzenie.
Co do kontuzji nie odniesionych w sprocie, najbardziej dotkliwą było uderzenie w czoło przez huśtawkę, a także naszczęście niegroźne potrącenie ciężarówką.
Raz widziałem faceta, który biegł sprintem na kozła, i ... nabił się na niego. Krąży ten film po internecie.
Widzicie, jaki z tego wniosek? Nie uprawiaj sportu, bo to bolesne.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Szarak: 10.11.2006, 18:36
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
O dziwo, też kiedyś zostalem bardzo mocno trafiony hustawka w lepetyne ( na szczescie nic mi nie bylo ). Bylo to jak mialem jakies 5 lat i do dzisiaj to pamietam jakby bylo wczoraj ^^
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Boże, jak ja nienawidzę kontuzji, jeszcze za czasów mojej gry w piłkę w klubie był to mój najgorszy wróg, często zbity piszczel lub naciągnięte mięśnie.
Odkąd nie gram już w klubie piłkarskim mam z nimi mniejszy problem, chociaż z żadka zdarzają mi się troche cięższe urazy podczas grania na podwórku.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Kontuzje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook