Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Survivor - wersja userska

Strony:   1, 2, 3, ... 9, 10, 11  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.623
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Strzelam w Shiro, za to że źle rozumuje Nie narzekam, ale pytam. A kto pyta nie błądzi

P.S.Macieju! Przecież to boli! Zaprzestań swych czynów

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Lilu - wydaje mi się że z osób które się zgłosiły najmniej daje od siebie na forum.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Lilu, jakos nie za bardzo ja kojarze
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Na Szaraka, bo przez Niego grozi Nam wszystkim rozstrzelanie ...

a tak naprawde za niedojrzale wiersze

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.746
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Naciagam spręzyne, schylam pułap. Szczerbinka zdaje sie schodzic z kursu . . . celuje . . . poszło, Szarak obrywa za avatar nie na czasie

Pozdro Szarak
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.500
Posty: 189
Taktyczne uderzenie w stronę Szaraka, no ale za ten beznadziejny avatar i tak mu się należało.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Lista prezentuje się na chwile obecną następująco :

Azi
Dai Kaiosama
emate
franqey
Fenix Fable
Jack Marcus Navaro
Hidden Lord
Megane
Lilu 3 głosy (franqey,Xan,Dai Kaiosama)
Obi Kenobi
Shabranido
Shiro
Szarak 7 głosów (Shabranido,emate,Fenix Fable,Megane,Shiro,Obi Kenobi,Szarak)
Xan


14 ... kto z nich przetrwa ? zobaczymy ...

Przeniosłem i podliczyłem głosy, w celu ułatwienia dla adminów. Mam nadzieje, ze ta lista bedzie wam wiernie służyć ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Focus: 07.10.2006, 11:52
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.063
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Wybacz Lilu, ale muszę to zrobić.. Strzelam do Ciebie w obronie Maćka aka Szaraka. Proszę, niech ktoś do mnie dołączy...

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.837
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Kurde, niech strace, strzał z Magnum 44 z minimialnej odległosci w podbrzusze Lilu...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.063
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Na następną rundę przewidywany jest pojedynek między Lilu a Szarakiem. Można strzelać tylko do tej parki. Zapraszam do rzezi.

Będę obrzydliwie stronniczy. Die, Lilu!

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.531
Posty: 885
Xan napisał(a):
Wybacz Lilu, ale muszę to zrobić.. Strzelam do Ciebie w obronie Maćka aka Szaraka.

Spoko i tak nie liczyłam na zbyt długi czas w tej abawie musze troche dłużej pobyć na forum bo nie znam was ani wy mnie za dobrze więc sama nie będe też głosować może kiedyś...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Xan napisał(a):
Wybacz Lilu, ale muszę to zrobić.. Strzelam do Ciebie w obronie Maćka aka Szaraka. Proszę, niech ktoś do mnie dołączy...

Pozdrawiam serdecznie.
A.
Wydawało mi się, ze każdy ma tutaj wolną wole wyboru i żadne prośby czy grożby nie powinny mieć miejsca ... tym bardziej jeśli jest to zabawa.


Podtrzymuje swój głos na Szaraka

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ej, cos mi sie tu nie podoba. Glosy mialy byc oddawane przez 48h, a nie minelo nawet 24, a juz jest ostateczna runda pomiedzy dwojka userow. Kto wie, moze do konca tych 48h, jedna z nich odpadalby w normalnych okolicznosciach... Troche zmieniacie zasady ; >

Ale teraz strzelam w Szaraka. za duzo osob sie za nim wstawia, a to przeciez nie kolko wzajemnej adoracji.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Szarak die

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.623
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Zemsta jest słodka ;]

Mój cel jest prawie osiągnięty... wystarczy, że nacisne za spust. Duża grupa osób, a wśród nich mój obiekt zemsty...Szarak aka Maciej. Naciskam spust. W jednej chwili mój obiekt polowań leży w kałóży krwi. Mission Complete

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.500
Posty: 189
Szarak obrywa krytycznie i traci wszystkie kończyny. Słodkich snów aniołku.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
bendąc konsekwentny -Lilu

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.638
Plusy: 2
Posty: 1.408
Wyeliminoanie Szaraka już w pierwszej rundzie byłoby chyba dużą niespodzianką...
Cóz... Nispodzianki bywaja interesujące
Ale ja strzelam w Lliu.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.063
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Shabranido napisał(a):
Wydawało mi się, ze każdy ma tutaj wolną wole wyboru i żadne prośby czy grożby nie powinny mieć miejsca ... tym bardziej jeśli jest to zabawa.
Oczywiście, że każdy ma wolną wolę. Naturalnie, że groźby (znaczy, te wypowiedziane serio*) są niedozwolone. Co jednak złego jest w prośbach? Jak sam napisałeś, to tylko zabawa. Więc mogę chyba delikatnie zasugerować, jak bardzo zależy mi na przeżyciu Maćka...

* co jest serio ocenia (w pełni intersubiektywnie) prowadzący, czyli ja


eMate napisał(a):
Ej, cos mi sie tu nie podoba. Glosy mialy byc oddawane przez 48h, a nie minelo nawet 24, a juz jest ostateczna runda pomiedzy dwojka userow. Kto wie, moze do konca tych 48h, jedna z nich odpadalby w normalnych okolicznosciach... Troche zmieniacie zasady ; >
Teoretycznie termin zgłoszeń upływał siódmego października, między 19 a 21. Jednakże, Maciek trochę zbyt mocno się napalił na grę i go przesunął. Aby wyrównać rachunek, zakończyłem tę wstępną rundkę już teraz. Dogrywka kończy się standardowo, czyli w niedzielę, między 19 a 21. Rzekłem.

Dodam jeszcze, że prowadzący zastrzega sobie prawo do wszelkich zmian zasad, włącznie z ustanowieniem siebie zwycięzcą czy uniewaznieniem części głosów, bez pytania kogokolwiek o zgodę. Prawo to ja.


Pozdrawiam serdecznie.
A.

P.S. Lilu, dobrze gadasz

P.P.S. Jesteście okropni!! To ja chciałem odpaść w pierwszej rundzie!

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.052
Posty: 518
Swój głos oddaje na Szaraka.

PS: Zgadzam się z tym, co napisał emate i Shabranido
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 9, 10, 11  

Forum DB Nao » » » Survivor - wersja userska
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook