Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Na ile kogo oceniacie? ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?
Tak, wszyscy bez wyjątku 5,94% 6 5,94%
Tak, ale niektórzy poniżej normy 37,62% 38 37,62%
Nie wiem, nie mogę okreslić, a raczej nie potrafię 26,73% 27 26,73%
Nie, na tyle na ile mają lat 16,83% 17 16,83%
Nie, zgraja odmóżdżonych bachorów, nic więcej :) 12,87% 13 12,87%
Wszystkich głosów: 101
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ishido - prawie mnie zabił, że go nie oceniłem. Postanowiłem po zapoznaniu się z jego zabawami z dzieciństwa lepiej jego prośbę wykonać, wolę nie ryzykować jakiś nocnych nalotów. Bardzo go lubię, przezabawny koleś, gdy trzeźwy - do pogodania o poważnych sprawach (jednak to chyba nie zdarzyło się więcej niż raz), gdy napity o tych śmiesznych. Ma swój indywidualny tok rozumowania, co mi nie przeszkadza. Często krótko potrafi coś objaśnić czy ocenić, ale bardzo trafnie. Humor też jest u Ishidka specyficzny i niepowtarzalny. Potrafi naprawdę nieźle kogoś skomentować, skojarzyć, jak mnie z Hannawaldem Niesamowicie szczery - zawsze gada to co myśli. Często rozmawiamy i mimo wszystko mamy zbliżone poglądy. Wiele rzeczy łączone jest przez nas jako tych co obchodzą nas jak zeszłoroczny śnieg grzecznie mówiąc, a ostrzej - tych co gówno nas obchodzą :p Lubi czasem przyspamować ^^ Ale to jego cecha rozpoznawcza, której nikt mu nie zabierze. Jedna z osób, z którą najbardziej chciałbym się spotkać w rlu. Oboje lubimy geografię, czyli kolejna spólna cecha. Wiek 18.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.544
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hako napisał(a):
Wiek 18.
W sklepie nie wierza w moje 18 i ciagle pytaja o dowod, legitymacja studencka im nie wystarcza, biedakom :p Ok, czas ocenic Hako naszego , biednego.

Hako - ciekawa osobowosc .=, mimo mlodego wieku , chociaz wiek nie gra az takiej roli, tylko jak to ujac przystosowanie do srodowiska ;p ( co ja plote ). Hako jest zarowno i madry i taki mniej. Czemu mniej ? Bo zbyt czesto wdaje sie w potwornie glupawe docinki z niektorymi bytami - wiadomo kim. Jednak po jakiejs tam czesci mozna sie z Nim zgodzic, widzi "niemądrośc" panujaca w okolo, ale zbyt dosadnie ja manifestuje, przez co ludzie z "wyzszej polki" krzycza na Niego . Poza tym, dobrze mi sie z Nim gada przez gadu, czasami a to ja Go zablokuje a to On mnie, jak stare malzenstwo bezdzietne .
Poza tym takze masz spory talent graficzny, ktorego niestety nie mam ja i zeruje na innych, by mi robili sygny i inne duperele. Pamietaj, niewdawaj sie w takie pyskowki, olej to, mozna to zwalczyc w spokojny sposob, jedynie swoim sposobem mozesz pograzyc swoja osobowosc, aczkolwiek jest ciekawa - jak by tu rzec- zroznicowana, od malej beksy, po madrego czleczka.
Humor takze masz dobry, czy indywidualny , to rzekne, ze kazdy taki ma, nie ja sam, przeciez to jest kazdego osobista cecha ^ ^ " No, na razie tyle, sory, ze tak malo, mialem zajecia od 8 do 20 .
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Forum DB Nao » » » Na ile kogo oceniacie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook