Forum Dragon Ball Nao

» Porównanie (Hitlerowcy - Freezer, Saiyanie)

Strony: 1, 2, 3  
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.054
Posty: 518
Nie uwazacie ze Sajaninowie i Hitlerowcy maja wiele cech wspolnych?
*Był to narod władany przez maniaka zwanego Freezerem, tak samo jak niemcy byli przez Hitlera.
*Dążyli do calkowitego zawladniecia innymi narodami.
*Te inne narody na innych planetach uwazali za smieci nie godne zycia, tak samo jak uwazali hitlerowcy Polakow, Żydow, Rumunów.
*Uwazali swoja rase za nieskazitelna i najlepsza

Czekam na wasze opinie
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.070
Posty: 501
*Był to narod władany przez maniaka zwanego Freezerem, tak samo jak niemcy byli przez Hitlera.
on nie władał sayanami tylko ich wykorzystywał to znaczaca róznica, hitlerowcy kochali swojego zioma (hitlera), a sayianie nie nawidzili frezzera
*Dążyli do calkowitego zawladniecia innymi narodami
teoretycznie to jest to samo co wyrzej, frezzer ich wykorzystywał, naturalnie sayianie walczyli z Tsuful-jinami , 2 rasą zamieszkujaca Vegete, oczywiscie przegrali, sayianie mieli siłe, a tsyfule wiedze i technologie, po pokonaniu, sayianie przejeli technologie (m.in zbroja jakia mial zalarzana m.in Vegeta po przybyciu naziemie, pozniej ulepszona przez bulmiaczka

*Te inne narody na innych planetach uwazali za smieci nie godne zycia, tak samo jak uwazali hitlerowcy Polakow, Żydow, Rumunów.
no dobra powiedzmy ze tu sie zgodze, ten inny naród to tsufulianie

*Uwazali swoja rase za nieskazitelna i najlepsza
teotrycznie tu tez masz racje najlepszym przykładem jest Vegeta, chodz on nie zbardzo dyskryminuje wszystkich, raczej podpiera swoj autorytet Ksiecia, ale sayianie troche sie uwazali za najsilniejsza i najlepsza rase

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.065
Posty: 118
Skąd: Kielce
W sumie masz rację ale jest pare wyjątków...hitler likwidował swoich wrogów politycznych, nawet Niemców, ale wszyscy saijaninowie byli raczej jednomyślni.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.070
Posty: 501
W sumie masz rację ale jest pare wyjątków...hitler likwidował swoich wrogów politycznych, nawet Niemców, ale wszyscy saijaninowie byli raczej jednomyślni.
eeee sorry ale nie zabardzo łapie twoją wypowiedz, mozesz to jakoś tak ee bardziej lepiej sformuować ?

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.065
Posty: 118
Skąd: Kielce
Wystarczy przypomnieć "Noc długich noży" przed drugą wojną światową kiedy to Hitler zlikwidował swoich wrogów politycznych. Ale czy sayianinowie tak robili??
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.088
Posty: 482
Skąd: Kraków
Zychowie chodzilo o to ze saiyaninowie nie likwiduja wrogow swojej rasu o ile w ogole tacy sa

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ogólnie temat mi się nie podoba i nie mam zamiaru się w nim wypowiadać. Całe to porównanie jest nie na miejscu. DB to manga stworzona by bawić ludzi i ogólnie jest lekka "do strawienia". Porównywanie jej do tak poważnych spraw jest nieodpowiednie.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.054
Posty: 518
No coz Kamzo, za pozno juz zaczelam. Ale kazdy ma wlasne zdanie i czasem potrzebe, aby je wyglosic na forum. Mialam taka wlasnie potzrebe, zaspokoilam ja i to czy sie wam podoba czy nie to juz inna sprawa.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Megane: 18.01.2005, 19:11
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.070
Posty: 501
boze kamzo ostatnio straszny sztywniak z Ciebie, to jest taki temat zeby bylo o czym pisać, jak Ci sie nie podoba to walnij taki na którym mozna sie wypowiadać normalnie
------------------------
Zychu takjak napisał Scyller sayianowie nie likwiduja swoich wrogów ? własnie zonk likwiduja chodzby Vegeta -> nappe (tylko ze on nie byl wrogiem ) ale Goku - > Brolly wiec to jest dobrze (chyba)

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.088
Posty: 482
Skąd: Kraków
ale chodzilo mi o jakies zrzeszone rody ktore sie zbuntowaly albo jakas wieksza grupe osob. Ale brolly tez moze byc, w sumie o jest za paru

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.070
Posty: 501
heh, no wiesz trudno mowic o Rodach sayianskich które byly zrzeszone bo w DB w sumie ich tam bylo 5 (czystej krwi) nie liczac oczywiscie filmu o ojcu Goku. wiec trudno cokowliek o tym mowic

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.064
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Kamzo kiedyś napisał(a):
Ogólnie temat mi się nie podoba i nie mam zamiaru się w nim wypowiadać. Całe to porównanie jest nie na miejscu. DB to manga stworzona by bawić ludzi i ogólnie jest lekka "do strawienia". Porównywanie jej do tak poważnych spraw jest nieodpowiednie.
Zgadzam się, jednak i tak się wypowiem.

Niektórzy przedstawiciele tej rasy zabijali się, jednak robili to raczej z prywatnej nienawiści, zazdrości, mniemania o kimś etc. A jakiejś grupy występującej przeciw władzy nie było. Chociaż mogło być tak, że była, a nie została pokazana.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.086
Posty: 67
Skąd: Kraków
Ogólnie temat mi się nie podoba i nie mam zamiaru się w nim wypowiadać. Całe to porównanie jest nie na miejscu. DB to manga stworzona by bawić ludzi i ogólnie jest lekka "do strawienia". Porównywanie jej do tak poważnych spraw jest nieodpowiednie.
W sumie sie zgadzam. Porównanie troche nie na miejscu jak mozna porównać frezeera postac jakby nie powiedziec z kreskówki z maniakiem i obłąkancem mordujacym ludzi w sposób okrutny. Hitler to czub i cóż morderca jest słowem za lekkim. Megane potrzeba potrzebą wszystko rozumiem ale to jest przegięcie.

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.054
Posty: 518
A wcale nie przegiecie. To wolny kraj i mialam prawo to tu zamiescic. Przykro mi bardzo ze wam sie nie podoba, ale to nie znaczy zeby mnie kajac za moje poglady.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.070
Posty: 501
Porównanie troche nie na miejscu jak mozna porównać frezeera postac jakby nie powiedziec z kreskówki z maniakiem i obłąkancem mordujacym ludzi w sposób okrutny. Hitler to czub i cóż morderca jest słowem za lekkim
a ja widze w tym podobienstwa, ten tekt o hitlerze jest bardzo podobny do frezzera, mozna by nawet powiedziec ze do niego pasuje (frezzera) Saddam , mi nie chodzi co ktory zrobil, lecz o sposob postempowania, Frezzer tempil wszystkich wrogów, kiedy zauwarzyl ze Sayianie stwarzaja zagrozenie dla niego, zniszczyl prawie wszystkich łącznie z planetą. tak ja uwazam, a jakwy nie widzicie podobienstw, i uwazacie to za nie wiadomo [ ort! ] co, to najwidoczniej cos z wami nie tak. bo mozna pisac o czym sie chce, i glosic poglądy jakie sie chce

END
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.086
Posty: 67
Skąd: Kraków
mozna pisac o czym sie chce, i glosic poglądy jakie sie chce
oczywiscie ze tak. Wolsnosc slowa itd. Ale z porownaniem sie nie zgadzam.
Megane osbiscie nie mam ci ni do zarzucenia ale pytanie w tym temacie naprawde bylo nie na miejscu. Przynajmniej jak dla mnie

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.070
Posty: 501
ale o co wam chodzi, macie zal? nie braliscie udzaiłu w wojnie, nie torturowano was, nic wam nie zrobiono wiec o co wam chodzi, to ze znalazła taki temat to nie znaczy ze macie wszyscy na nią jechac, wystarczy w ogóle [ ort! ] sie nie wypowiadac,a jak by napisała ze Frezzer byl podobny do Bin Ladena ? to co tez byscie pisali ze temat jest nie namiejscu? albo do Husaina ? wezcie sie ludzie zastanowcie

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Majin, nikt nie jedzie na Megane, a jedynie pare osób oświadczyło ,że temat im się nie podoba. Dla mnie jednym z powodów dlaczego nie spdobał mi się jest to jak wyżej wspomniałem ,że porównujemy sprawy zupełnie poważne i nie ma co ukrywać okropne do ANIME ,które ma bawić ludzi

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.088
Posty: 482
Skąd: Kraków
kazdy ma prawo do zrobienia tematu, jezeli tylko osoba tworzaca go uwaza jego tresc za sluszny i godny uwagi to nie ma powodu zeby go usuwac.
Osobiscie uwazam ze frezzera mozna porownac do Hitlera ale akirze toriyamie na pewno [ ort! ] by sie to nie spodobalo jak by takie cos uslyszal. Chociaz Frezzer nie byl tak bezlitosny jak hitler...hmmm...a moze byl, sam juz nie wiem. Stracilem rozeznanie

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.070
Posty: 501
tak w ogóle [ ort! ] słyszałem ze dragonball nawiazuje całkowicie(oprocz GT) do mitologi japonskiej, wiem jedynie ze Goku to jest jeden z jakis tam ziomków, moze ktos z forum sie na tym zna to nam powie

END
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Porównanie (Hitlerowcy - Freezer, Saiyanie)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook