Forum Dragon Ball Nao

» Śmieszne postacie?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Jaka postać Was rozsmieszała najbardziej

Jaka postać Was rozsmieszała najbardziej
Goku 39,29% 55 39,29%
Herkules 28,57% 40 28,57%
Chi-Chi 5,71% 8 5,71%
Pilaf 1,43% 2 1,43%
Inna postać 25,00% 35 25,00%
Wszystkich głosów: 140
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.431
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Herkules - niby mistrz i najsilniejszy człowiek, za którego go uważali a w rzeczywistości totalny tchórz. zawsze można śmiać się przy tej postaci, w szczególności z jego wymówek
Goku - od początku był głupkowaty ale cały jego urok właśnie w tym tkwi najbardziej mi się podobało jak obiecał Chi-Chi, że się z nią ożeni myśląc, że dostanie ciastko

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Fiołek
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.386
Posty: 35
SON GOKU jest dla mnie najśmniejszy , w scenie z Chi Chi kiedy powiedział jej że stanie na ślubnym kobiercu a nie wiedział co to jest i myślał że dostanie ciastko. i wtedy jak podczas lotu na namek po treningu chciał coś zjęść i się napić i wyjął puszkę z napisem beer i on na to piwa nie pije i wyciągnął puszkę z napisem sport tj napój prawdziwych sportowców więc te anime też edukuję i pokazuję że son goku to jest idol warty naśladowania dla dzieci. i jego głupota jak instruktor prawa jazdy kazał oddać mu kierownice a on dosłownie to potraktował i oddał mu KIEROWNICE.
Ten schien kiedy taki wojownik musiał się tak bardzo skoncentrować swoją energię aby rozśmieszyć kaito i mówił że nie da rady i jego ,, Odpowiadaj''
Genialny żółw gdy podczas mistrzostw w saga buu zamartwiał się o swoich przyjaciół, którzy nagle odlecieli i mówił że ma złe przeczucia a za nim stało dwóch panów którzy trzymali czarny prostokąt.odpowiednik czarnych myśli.
postawna dziewczyna kiedy genialny kruk podczas walki dżeki czana na turnieju kazał mu się odwrócił bo w pierwszym rzędzie stała ładna dziewczyna ! bardzo gruba Mina żółwia była śmieszna i ta sama była kiedyś pod oknem domu bulmy aby ubiegać się o yamchę ona była zabawna.
Pilaf jak leżał pod drzewem z otwartą buzią i nad nim były dwie wiewiórki które zjadły jabłko i ogryzek wyrzuciły w dół i wpadł mu do buzi a on na to los mi sprzyja.
szatan serduszko ,, nie po to bym przybyli aby się ośmieszać.do Kaito.
son goku, vegeta piccolo miny bohaterów na widok filmu jak herkules pokonał komórczaka.
vegeta jak zobaczył że jego syn zamienił się w super wojownika ,,te dzieciaki nie znają strachu ja w jego wieku lepiłem babki z piasku''i jak powiedział ze on jest księciem vegety a komórczak a co mnie obchodzi jak nazywa się twoja planeta , z której pochodzisz ..i jak przyznał się jako maijn son goku że zgodził się częściowo opanować babidiemu dlatego że chciał być jak dawniej okrutnym i bezlitosnym a uległ wplywowi son goku i stał się Porządnym facetem i można było na niego liczyć .w ogóle [ ort! ] jego teksty i komentarze.
Songoten jego śmieszna minka jak przegrał walkę na turnieju młodzików w trunksem i jak nie wiedział co to czarnoksiężnik.zresztą trunks też nie i miał tylko tyle do dodanie że jak go zobaczysz przeżyjesz wielki szok zabawne łobuziaki.
Videl jej zazdrość o lepsze wyniki w naucę latania songotena, że zawsze jak son gohan kan mówił że idzie jej dobrze widziała jak swobodnie lata songoten.
bulma ,, do prosiaka nawet rambo się mył a on w myślach ,, przecież myję się raz na rok ''
każdy bohater son goku, vegeta, cell, freezer, piccolo i inni ,, to była tylko rozgrzewka nie pokazałem ci wszystkiego.
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Każda z postaci była jakoś na swój sposób śmieszna. Ale dobijali mnie Goku, Vegeta i Kame senin

Anime na zawsze !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Forum DB Nao » » » Śmieszne postacie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook