Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania) ocena: 9,02 (głosy: 46)110

Strony:   1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  

Na ile oceniasz ten temat (odnośnie instalacji, problemow, rozwiązań)

Na ile oceniasz ten temat (odnośnie instalacji, problemow, rozwiązań)
5 . Bardzo dobry 67,21% 82 67,21%
4 . Dobry 19,67% 24 19,67%
3 . Przeciętny 13,11% 16 13,11%
Wszystkich głosów: 122
emzi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 4.936
Posty: 3
tak mam big packa 8.4
diablo733 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.932
Posty: 2
tak mam big packa
ale co trzeba zrobić by się zamienić w ssj5 ??
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.371
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
@emzi: A próbowałeś się łączyć z innymi serwerami? Czy wyskakiwał wtedy też taki błąd? I czy sam spróbowałeś założyć serwer?

@diablo733: Normalnie w ECX nie można zamienić się w SSJ5. Po prostu ktoś sobie stworzył taką postać w generatorze, bo potrafił. Ja nie wiem jak to się robi, ani też nie wiem skąd można pobierać dodatkowe postacie.

Grupa Mirai
Narko11 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.874
Posty: 5
Skąd: Leszno
Witam.

Mam taki problem:
- Włączam gre i robię "Create Server"
- Wybieram obojętnie jaką mapkę i się ładuje gdzieś tak 6 pierwszych kresek (jeszcze jest napisane "Starting the local game..." i okienko nagle znika
- Klikam 2 raz "Create Server" i wtedy już się ładuje, ale przy końcu wywala mnie z gry i jest taki błąd:
Obraz
- Gdy chce 2 raz włączyć grę wyskakuje wiadomość po angielsku, że gra jest uruchomiona

Posiadam Windows 7 Ultimate x64
Mam STEAM, także przy instalacji programy (oprócz BigPack 8.4) same wybierały ścieżkę do "E:\Gry\Steam\steamapp\mojekonto\half-life\"
Nie utworzyło mi ikony na pulpicie, ale miałem automatycznie w Steam dodaną nową gre: "ESF: ECX RC2"

Odpowie mi ktoś jeszcze? ;D
Pozdrawiam
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.371
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Pierwszy raz widzę taki błąd. Spróbuj zrobić reinstalkę gry. Zainstaluj najpierw samo ESF 1.2.3 i spróbuj odpalić serwer. Jak się uda, to potem zainstaluj dodatek ECX. Wtedy będzie wiadomo czy wina leży po stronie moda czy dodatku.

Grupa Mirai
Narko11 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.874
Posty: 5
Skąd: Leszno
Heh pomogłeś nawet nie myślałem, że esf 1.3 może nie współpracować z ecx rc2, pierw zainstalowałem samo esf 1.3 działało do puki nie wgrałem exc, potem ecx wgrałem na esf 1.2.3 i działa wielkie dzięki.
domber121
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.864
Posty: 1
Cześć. Mam pytanie dotyczące SSJ4 mam zainstalowane wszystko co trzeba udało mi sie nawet jakos zmienić w Kid Goku za pomoca ksiezyca ale gdy zmieniłem sie w Kid i próbuje w SSJ4 to nic sie nie dzieje mam 10mln KI i 8 HP. Ściągnołem plik z 1 strony tematu i wgrałem tam gdzie pisze i teraz wyskakuje mi problem "Mod_NumForName: models/player/ecx.goku-ts.trans/ecx.goku-ts.trans.mdl not found" . Przeleciałem wszytkie strony tematu i były podobne pytania lecz nie znalazłem odpowiedzi z góry dzięki za pomoc.

EDIT:
Zainstalowałem jeszcze raz big packa. Jestem Kid Goku zbieram kule biore księżyc patrze się w niego klikam, trzymam Z i nic sie nie dzieje nie wiem [ ort! ] co jest... mam 11mln KI 7 Hp i nic.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.371
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Powiem krótko: nie wiem jak zmienić się w SSJ4 i nie wiem czy w ogóle się da. Niestety w tej sprawie nie pomogę.

Grupa Mirai
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.371
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Ok, mój poprzedni post do kasacji, teraz już wiem jak zmienić się w SSJ4.

Pobieramy i instalujemy w takiej o to kolejności:
1) ESF 1.2.3
2) ECX: RC2
3) Big Pack v8.4
4) Opcjonalnie instalujemy modyfikator KI: ECX Powerlevel Changer

Nabijamy sobie 10 000 000 KI (lub więcej) jako Normal Goku lub 12 000 000 KI jako Normal Vegeta, ranimy się do 10 hp lub mniej i naciskamy 'Z'. Dzięki temu przemieniamy się w młodego Goku. Następnie jako młody Goku zamieniamy się w SSJ3 i zbieramy smocze kule (nie na każdej mapie występują). Za pomocą kul wzywamy smoka i wybieramy życzenie "Moon", czyli Księżyc. Potem naciskamy 'Z' i dzięki temu transformujemy się w SSJ4. Kiedy umrzemy musimy robić wszystko od nowa

Jeśli wyskakuje błąd
"Mod_NumForName: models/player/ecx.goku-ts.trans/ecx.goku-ts.trans.mdl not found"
To znaczy, że źle zainstalowany został Big Pack.

Grupa Mirai
juarez12
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.856
Posty: 1
Pomoze ktos ?? Wiec mam big pack 8.4 mam -10 hp i 13 mln ki i nic ssj 1 ale daj ssj2 ssj3 a potem Z i nagle upadam i sie transformuje w ozaru gold ozaru i ssj4 a ja tak nie chce [ ort! ] wole w malego goku a potem ssj 3 i ssj 4
zangeru
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.856
Posty: 1
Ja mam jeden problem: Sciagnąłem ESF'a i tego Moda próboje je włączyć i okazuje sie że pliku nie można odczytać. Czytając posty widze że nikt nie miał takiego problemu tylko ja OCB?
Yenaldushi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 4.789
Posty: 1
Skąd: Polska
Ja też mam pytanie. Zainstalowałem wszystko ja w instrukcji i wyskakiwał błąd w czasie wczytywania servera. Ściągnołem plik z linku i wkleiłem go. Teraz gdy pasek ładowania dochodzi do końca zamiast włączyć się server wraca do menu.
123tyrano
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.776
Posty: 1
ja mam taki problem ze wszystko ladnie chodzi ale gdy klikam create server , wlancza sie normalnie wybieram postac i na tym sie konczy , robi sie troche bialy obraz " na chwile " ,i po chwili tak jakby przenosi mnie na specta i nie moge nic zrobic
moglby ktos powiedziec o co chodzi , czemu tak sie dzieje
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.777
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Klikasz w create to wybierasz drugą zakładkę i ustawiasz obok LAN "ptaszka" i powinno działać
Nathan
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.768
Posty: 1
Nie wiem czemu, ale problem z ktorym zmagaja sie niektorzy uzytkownic jest tutaj pomijany. Mianowicie chodzi o to, że jak zainstaluje ECX RC2 to zmianie sie wszystko, ale postaci wcale nie przybywa. Jest tylko 9 tych standardowych. CZy jest ktos kto moze napisac jak rozwiazac ten problem?
gn1ew
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.725
Posty: 1
jaa mam problem z esf 1.3 iz wlaczam gra biore crat serwer laduje mi sie i nagle wylacza o co chodzi wie ktos ?
insatluje gre na hl 1 ns i cs 1.6 ns nie wiem o co chodzi prosze o pomoc?
wiem ze pewnie pisali juz o tym gdzies dalej ale ja pisze znow sory za to

prosze o pomoc pozdrawiam

gg 122770 jak cos
xIGOREKx3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.711
Posty: 2
siema jestem tu nowy i mam pytanie związane z bid for power skąd można
ściągnąć postaci do bid for power 1.2 bo mam tylko jedną postać bo sobie freze ściągnołem
Davor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 4.980
Posty: 5
witam

mam mały problemik gdyż ściągnąłem do esfa dodatek budokai style i
gdy próbuje włączyć obojętnie jaką mapę oprócz esm_budokai to wyskakuje mi takie coś
wie ktoś może co z tym zrobić bardzo proszę o pomoc

No detail texture mapping file: maps/esf_zsword_detail.txt
L 04/27/2009 - 08:24:28: -------- Mapchange to esf_zsword --------
< Core > Microsoft Windows > 25c1464fd00aa9fd4c1c6dfb50a75bc4
Host_Error: PF_precache_model_I: Model 'models/player/krillin2/krillin2.mdl' failed to precache because the item count is over the 512 limit.
Reduce the number of brush models and/or regular models in the map to correct th
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.086
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
DAVOR
wadliwe mapy i chyba model krillina2 "Host_Error: PF_precache_model_I: Model 'models/player/krillin2/krillin2.mdl' failed to precache because the item count is over the 512 limit.
Reduce the number of brush models and/or regular models in the map to correct th"
Narko11
uruchom gre jako administrator i do skrótu w "element docelowy" dodaj "-DX7" bez "
DJGothic
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.643
Posty: 2
Skąd: Kartuzy
jakbys mial jakies inne serwery oprocz tych co podales na poczatku to podaj bo nie moge sie zalogowac na inny serwer tylko na ten pierwszy co podales na 1 stronie moze ja cos zle robie jesli moglbys pomoc to prosze napisz:) a co do calej instalacji ni emialem problemu jak zainstalowalem esf 123 bo ta nowsza mi nie wchodzila
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  

Forum DB Nao » » » Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook