Forum Dragon Ball Nao

» Armageddon - komentarze, uwagi, propozycje

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Nie, dla mnie pomieszanie mang to samobojstwo w ogole odpada. A poza tym nie warto zaczynac nowego tematu jak i tak jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze go nie skonczymy. Najpierw skonczmy ten FF a potem zaczynajmy drugi.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Albo też fajnie by było, aby wmieszać w tę historię ludzi z forum, obejrzałem to na innym forumie i mnie się spodobał ten pomysł
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Więc ja tu widzę dwa wyjścia:
1. Xan kończy ten ff i piszemy od nowa
2. Ktoś w końcu napisze kolejną część - i eMate jeśli chcesz w to mieszać osoby z forum droga wolna, ja osobiście nie mam nic przeciewko w końcu to nasz ff możemy z nim robić cokolwiek nam się podoba.

Poza tym jeśli ktoś chce rozpocząć inny obok Armagedonu ff to też nie widzę przeszkód.

Kto się zgadza, kto wstrzymuje, kto przeciw...
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Jest jeszcze jedno wyjście. Dopiszę swego rodzaju pół-zakończenie, czyli zakończę wszystkie istniejące wątki, zostawiając jednocześnie otwartą furtkę dla nowych. A jeżeli wolicie pisać od nowa, to trzeba najpierw omówić, o czym będzie to opowiadanie, aby nie wyszło coś takiego jak z Armagedonem.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Xan napisz to swoje zakonczenie, a jak juz na prawde nie bedzie co dopisac to zalozymy nowy ff. Chodz ja jestem przeciw zakladaniu nowego.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Xan piszesz swóje zakończenie/pół-zakończenie, whatever, bo jak tak dalej pójdzie to się na nic nie zdecydujemy... Ja wracam w piątek i życzę sobie widzieć nowe części, piękne i długie. Jasne...?
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ciemne. Znów mam kłopoty z moimi szkolnymi wrogami. Ale do środy powinienem się uwinąć z przygotowaniem dla nich kary. Postaram się wtedy dokończyć to zakończenie . Jak zwykle - dla Ciebie wszystko, Łasiczko.

EDIT: Wybaczcie, że mój tekst robi się w miarę czytania coraz słabszy, ale kolejne jego fragmenty pisałem będąc coraz bardziej zawalonym robotą (innymi słowy: coraz później w nocy). Być może wkrótce go ulepszę i dopracuję, ale sens merytoryczny jest już widoczny. Poza tym zmieściłem się w terminie .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Wielkie brwao Xan za wspaniałę dokończenia!!
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Napracowales sie Xan, doceniam to bo zrobiles to jak dla mnie bardzo dobrze. Jak bym proponowal zostawic zakonczenie nr 3 jako dalszy ciag FF bo jest ciekawe i pozostawiles w nim furtke. Jakbyscie sie zgodzili to zostawiamy 3 czesc, ja dopisuje co jest dalej a 2 pozostale alternatywne zakonczenia kasujemy i mozemy zrobic takze 2 FF, beda dwa. I kazdy bedzie mogl zapisac cos jak nie w tym to w drugim.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Nie powiem nieźle się musiałeś napracować nad tym zakończeniem. WIelkie dzięki za poświecony czas.
Zostawiłam 3 zakończenie, bo popieram to co wyżej napisali Scyller i eMate. W każdym razie zakończenia nr 1 i 2 zachowam na kompie póki co może jecie zmienicie zdanie albo co... poza tym moze je gdzies kiedys upamiętnimy

Trzeba tę biedną Videl wskrzesić każdym razie...
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Boże, zmiłuj się... Ja się zastanawiałem, czy moje dzieło w ogóle wysyłać, bo wydawało mi się, że napisałem skończony kicz, a tu coś takiego... Tak czy inaczej, jak już napisałem, planuję ulepszyć jeszcze mój tekst, nie zmieniając jednak sensu ani na jotę.

Co do zakończenia: Wasz wybór. Co do wskrzeszania: Wasz wybór. W ogóle co do wszystkiego: Wasz wybór. Jedyne, co mogę jeszcze dorzucić, to fakt, że nowego złego można nazwać Andurilem i uczynić z niego kogoś a'la Leo Bonhart (tak go sobie wyobraziłem). Aby go pokonać, Goku będzie musiał... hmm... użyć narkotyków bojowych? To chyba dość brutalne. Aha, i zabijajcie od czasu do czasu któregoś bohatera, nie chcę mieć na to wyłączności .

Na koniec jeszcze raz dziękuję za tak przychylne opinie.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Anduril to jest to !!! Punkt dla ciebie Xan !!! Tylko ty się zorientowałeś co do Narsila !

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Czytało się kiedyś Tolka . Nie ma jak to Nargothrond, Gondolin i Doriath wraz z pięknym Menegrothem. Chociaż czasy nam bliższe też są niezłe, zwłaszcza właśnie te, kiedy Anduril był jeszcze Narsilem.

Jeszcze jedno: jako że Kamzo kończył wczoraj 19 lat, proponuję dać Andurilowi do rąk dwa sejmitary i uczynić go prawdziwym ich wirtuozem, ewentualnie wyposażyć w ten sposób jakiegoś pomocniczego bohatera pozytywnego.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No, Xan dobry pomysł , aż czuje przypływ weny twórczej. Jak jeszcze tylko zalicze ustną z polaka to trzeba będzie się poważnie zastanowić nad kontynuacją naszego dzieła

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Już się nie mogę doczekać . Aż mnie ręce świerzbią, by coś napisać. Ale nie będę chyba zaczynał, skoro tyle co skończyłem, prawda?

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Oh tak bardzo ladne zakonczenie. Wspaniale, dramatyczne i krwawe - czyli takie jakie Renaulty lubia najbardziej . Najbardziej mnie ujelo poderzniete gardlo Videl. Jak jest slodko wspaniale i wszyscy zyja pod koniec to mnie mdli. Moze jestem za malo wrazliwa... Ale wazne aby zwierzaki <jakiekolwiek by nie byly> zyly reszta sie nie liczy XD.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ehhh co za zmieczulica ludzka wyeliminowac wszyskich ktorych sie da, pewnie a co tam. Przyznaje to bylo takie prawdzile niekonwencjonalne posuniecie najwyżej [ ort! ] sie wskrzesi:D

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ja, podobnie jak Megane, nie cierpię, gdy opowieść kończy się słowami 'i żyli długo i szczęśliwie'. Za dużo happy endów widziałem w życiu, po prostu mi zbrzydły. Od kiedy zaś przeczytałem sagę o wiedźminie, staram się zabijać w swoich opowiadaniach jak najwięcej bohaterów, bo później nie ma z reguły co z nimi zrobić .

A wracając do Armagedonu – jak to mawia moja polonistka: mam pomysła . Sądzę, że lepiej by było, gdyby nie Anduril, lecz kto inny władał sejmitarami. Kto? Już wyjaśniam. Otóż za parką kosmicznych piratów rozesłano listy gończe. A listy gończe wabią łowców nagród. Większość z nich potężni złoczyńcy zdążyli zmasakrować, ale nie wszystkich. Przypadkiem jeden przybywa akurat na Ziemię. Właściwie nie jeden, lecz jedna. Atramentowo czarna skóra, białe włosy, dwa sejmitary... jak Ci się podoba, Kamzo ?

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
co to do cholery jest sejmitar?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Zakrzywiony miecz arabski, wyglądem przypominający nieco szablę. Najsłynniejszym użytkownikiem takiego ostrza był Drizzt.

EDIT: Scyller, postarałeś się. Twój tekst jest bardzo dobrze napisany, czyta się go z przyjemnością i nie wprowadza żadnych kłopotliwych dla dalszej akcji sytuacji. Powinszować talentu!

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Armageddon - komentarze, uwagi, propozycje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook