Forum Dragon Ball Nao

» Tapion Theme

Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
no raczej kim byl tapion to raczej wszyscy wiedza, moze tylko nie wiedza ci co nie ogladali kinówki... no wiec mam taki mega problem.. a własciwie to nie moge znaleść o ile coś takiego jest... jakiś nut albo czegoś podobnego do zagrania tej zajebistej melodyjki np. na flecie albo na cyzm cokolwiek innym jak ktoś mi pomoze bede wdzieczny
dla tych co chca tapion theme TUTAJ

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Co tu dużo mówić, dzięki Majin, szukałem tego jakiś czas temu, ale nie mogłem znaleźć, thanx ziom (wyrąbista muzyka i wyrąbista postać jaką jest Tapion )

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
no widzisz nieswiadomie Ci pomoglem ... muzyczka jest zajebista nic dodac nic ujać szkoda ze taka krótka bo jak dla mnie mogla by miec nawet 30 min

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ta mlodia z tapiona jest czesto uzywana jako podklad pod strony, to prawda fajna przyjemnie sie jej slucha. Cholernie uspakajajaca, hmmm za bardzo

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
O tak... Melodyjka Tapiona jest wyrąbana w kosmos, a nawet dalej
Majin jeśli umiesz grać na gitarze, bądź uczysz się, obczajasz coś takiego jak tabulatury i masz taki program jak Guitar Pro 4 to zgłoś się do mnie - wyślę ci to w formacie "Guitar Pro Tabulature". Umiem to zagrać na gitarze

Bomba di luce!!
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.812
Posty: 38
Skąd: Lublin
Tapion Theme bardzo wypasione tak uspokajajace i sklaniajace do
glebszej refleksji, bardzo mi sie to podobalo

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
wiadomo, ze piekna melodyjka. przynajmniej super sie jej slucha, a to najwazniejsze
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Tak się składa ze mam ten kawałek i trwa on prawie 2 minuty a nie jak kolega wcześniej pisał ze tylko 30 sekund:).Ogólnie kawałek jest super i taki dobrze nastrajający:D
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Tapion Theme
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook