Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Alkohol und Dragi

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.053
Posty: 518
eMate bo to prawda. Moja matka pali co 5 minut . Niedlugo umre... Przyjdzie ktos na pogrzeb? .

Nie pije!! wczoraj tylko jedno piwo[3l] o którym wiesz!
Jassne wykrecasz sie teraz sianem . Ty chyba tam nie pijasz bez mojej wiedzy co?
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.069
Posty: 501
ja słyszałem od mojej babci, ktora pracuje gdzies w klinice, że osoba przebywająca razem z palaczami jest bardziej zagrożona utratą zdrowia, mimo, iż nie pali
to jest bierne palenie, pomijajac fakt ze paliłem 2 lata, to kiedyś miałem zajebistą kondycje i co jak co, ale palenie jej mi nie zniszczylo,a le własnie palenie mojej matki, jak ona wszedzie pali, nie usznauje ze spozywam obiad np. ani nic. Kiedyś mogłem przebiec prawie 2 km bez zadyszki, teraz jak przebiegne 500 m to sapie jak nie powiem po czym


Jassne wykrecasz sie teraz sianem Laughing . Ty chyba tam nie pijasz bez mojej wiedzy co?
nie wykrecam, obiecałem to nie pije

END
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
U mnie w rodzinie obecnie nikt nie pali. Przed dluzszy okres czasu ojciec palil, ale przestal (moze dlatego, ze nikomu sie to nie podobalo, a i pieniedzy zbyt w domu malo)...

W mojej klasie pala chyba trzy osoby, a czasem robia to nawet na lekcji PO, czego nie wolno oczywiscie...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.069
Posty: 501
U mnie w rodzinie obecnie nikt nie pali. Przed dluzszy okres czasu ojciec palil, ale przestal (moze dlatego, ze nikomu sie to nie podobalo, a i pieniedzy zbyt w domu malo)...

W mojej klasie pala chyba trzy osoby, a czasem robia to nawet na lekcji PO, czego nie wolno oczywiscie...

Jak Ty masz dobrze też tak bym chcial, tzn chcial bym taką reakcje u mojej matki jak u towjego ojca
A co do szkoły, to masz niezla klase, u mnie w klasie jarają chyba wszyscy [czyt. 85%]

END
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
A co do szkoły, to masz niezla klase, u mnie w klasie jarają chyba wszyscy [czyt. 85%]
Ja chodze do klasy matematyczno-fizyczno-informatycznej do najlepszego liceum w Gdańsku, to co sie dziwic, ze nie ma takich wiecej...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.053
Posty: 518
U mnie w klasie moze nie pala... Tj. na widoku nauczyciela. Ale tez niezle ziolka. Wybijaja szyby (to juz 5 od poczatu roku szkolnego ), dogaduja nauczycielom ze uszy puchna XD, podpalaja wlosy na nogach ze smierdzi palonym bialkiem XD i bawia sie w 'refleks' futeralem na gitare ksiedza, wlaczaja dzwonki komorki aby sobie potanczyc i wydaja dziwne dzwieki XD

PS. Gotenks to ze najlepsze liceum nie znaczy ze chodza tam sami niepalacy ludzie. Kto powiedzial ze palacze sa malo inteligetni?
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.069
Posty: 501
Ja chodze do klasy matematyczno-fizyczno-informatycznej do najlepszego liceum w Gdańsku, to co sie dziwic, ze nie ma takich wiecej...
a jakie jest to najlepsze liceum w gadnsku? acha btw. w najlepszych szkołach przewaznie nie pala, nie pija a ćpaja

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.087
Posty: 482
Skąd: Kraków
tez tak slyszalem, tzn w kazdym liceum sa jakies slabe dragi ale zwlascza w tych najlepszych, U nas w kraku to nowodworek czyli 1 jest uwazany za najlepsza tam to dopiero sie dzieje

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
PS. Gotenks to ze najlepsze liceum nie znaczy ze chodza tam sami niepalacy ludzie. Kto powiedzial ze palacze sa malo inteligetni?
Nie chodzi o to ze palacze sa malo inteligentni, ale wiekszosc madrych ludzi, ktorzy chodza do dobrego liceum wie, ze palenie tylko szkodzi, wiec tego nie robi...

a jakie jest to najlepsze liceum w gadnsku?
Kazdy wie, ze najlepsze w Gdansku jest LO I, co wykazaly chociazby ostatnie rankingi...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.053
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
u mnie w miescie tez najlepsze gimnazjum i liceum to I LO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.069
Posty: 501
Ta... w Sopocie tez jest zajebiste LO1, sama kryminałka, wszyscy ci co nie mieli gdzie iść ida własnie tam. Gotenks, to ciekawe, ale dobra nie bede sie kłucił

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.063
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Gotenks kiedyś napisał(a):
Ja chodze do klasy matematyczno-fizyczno-informatycznej do najlepszego liceum w Gdańsku, to co sie dziwic, ze nie ma takich wiecej...
A to się dobrze składa, bo ja uczę się w najgorszym gimnazjum na całym Pomorzu, znajdującym się w pobliżu najgorszego liceum w całej Polsce.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No nic tylko pozazdrościć. Moja klasa to też niezłe ziółka (na koniec roku oceny nieodpowiednie z zachowania wśród klas III LO - moja to było jakieś 50% z tego)

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.063
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ta... Moja liczy dwudziestu sześciu uczniów, z czego ośmiu dostało naganne, a trzynastu nieodpowiednie...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.069
Posty: 501
kozacko, to dochodze do wniosku ze moja szkoła to jest istne niebo... oprocz tego ze co dzien musza cos ukrasc [w zeszłym tgodniu był tydzien kórtki] to... ogolnie jest niezle

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.087
Posty: 482
Skąd: Kraków
przerwe temat szkoly i powiem ze wiekszosc ludzi probuje dragow bo sa ciekawi co bedzie potem jak sie beda czuc i czy beda sie czuc tak jak slyszeli. W niektorych osobach organizm odrzuca narkotyki, zle sie po nich czuja i maja mdlosci, chcialbym byc jedna z takich osob i chcialbym tez zeby takich osob bylo wiecej

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.063
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Jedynym uzależnieniem, którego chciałbym zaznać (jako rasowy romantyk), jest uzależnienie od miłości (nie mylić z seksoholizmem!). Inne, jak już napisałem, odbierają wolność, a ją za bardzo sobie cenię, by tak łatwo ją tracić (wiem, że to brzmi trywialnie).

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.069
Posty: 501
jest uzależnienie od miłości
oj nie chciał byś wierz mi, mam troche wieksze doswiadczenie od Ciebie, i niestety coś o tym wiem pozniej twoja miłosc cie kopnie w dupe i.. tak zaczynaja samobójcy

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.063
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Majin napisał(a):
pozniej twoja miłosc cie kopnie w dupe
Skąd wiesz? Czyżbyś myślał, że mówiłem/pisałem o miłości, która miałaby zaistnieć teraz? O uczuciu wielkim i potężnym, lecz przelotnym, rozpalonym przez ogień młodości, lecz nie podtrzymywanym przez rozwagę i stateczność doświadczonego umysłu? A może wspominałem o miłości, której doświadczę za wiele lat? Która trwać będzie do końca mego życia?

I dalej, w tym samym poście, Majin napisał(a):
i.. tak zaczynaja samobójcy
Ja do nich nigdy nie będę się zaliczał. Moja wiara daje mi siłę, a wszystkie niepowodzenia traktuję jako próby.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.069
Posty: 501
Twoja wiara.. mhm, w co? bo to bardzo interesujące

END
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Alkohol und Dragi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook