Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Euro 2008: Faza pucharowa

Strony:   1, 2, 3
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Finał zapowiada się szturmem na bramkę Lehmana . Co do poprzedniego meczu: U Rosjan nastąpił dzień kryzysu, od razu wykorzystali to pięknie grający Hiszpanie, Rosja wymiękała przede wszystkim fizycznie, było to widać we wszystkich sektorach gry, prawdę mówiąc nie widziałem zawodnika z drużyny Rosyjskiej, którego można by [ ort! ] pozytywnie ocenić. Szkoda Villi, który doznał kontuzjii, ma 4 bramki na ME i już chyba nie powiększy tego dorobku. Co do Hiszpanii, grała piękną piłkę, z polotem, taktycznie wszystko było doprowadzone do perfekcjii, to tylko uświadamia mnie w tym, że to jednak Hiszpanie są faworytem wielkiego finalu.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.828
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ładnie grali Hiszpanie z obolałą i niezwykle wolną Rosją. Zdecydowanie zasłużone zwycięztwo i rozmiary porażki naszych sąsiadów. Bardzo zawiódł mnie Arszawin, nic nie grał, chodził po boisku, tracił piłki, być może to zmęczenie, chociąz taki Pawluczenko znowu ładnie grał. Mniejsza z tym, gratulacje dla Hiszpanów, bo muszą wygrać EURO. Fernando Torres jest beznadziejny i przereklamowany, nic nie gra od grupy bo go uważnie oglądam, tak się nim podniecali...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.188
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Zdecydowanie stawiam na Hiszpanów w finale ME 2008.
Uważam że Hiszpanie lepiej grają. A Niemcy i tak mnieli dużo szczęścia że wygrali z Turcją, ponieważ gdyby nie kontuzja Nihata i wykluczenie kilku graczy z powodu żółtych i czerwonych kartek to Niemcy by dostali solidne baty od Turcji, a tak Niemcy mnieli problemy z pół rezerwowym składem Turcji bez największej gwiazdy Turcji Nihata....
Więc wynik obstawiam taki;
Hiszpanie 4:1 Niemcy (Villa, Fabregas,2xTorrez; Podolski)
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.053
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Hako napisał(a):
Fernando Torres jest beznadziejny i przereklamowany, nic nie gra od grupy bo go uważnie oglądam, tak się nim podniecali...
Oglądając te Euro jestem takiego samego zdania co ty. Lecz ja również śledzę na co dzień ligę angielską i uwierz mi, że Torres tam sieje postrach. W pierwszym sezonie w Premiership trafił 24 gole + kilka w Lidze Mistrzów + kilka w angielskich pucharach. Nie każdy w reprezentacji musi błyszczeć, ważne, że ktoś trzyma dobry poziom przez cały sezon w klubie.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Niektórzy piłkarze są po prostu wycieńczeni ciężkim i długim sezonem, pomimo długotrwałych zgrupowań nie mają już w sobie tej świeżości, którą prezentowali na początku rozgrywek, gdyby pomiędzy meczami były tygodniowe przerwy widzielibyśmy lepiej grających Torresa, czy Arszawina, no , ale cóż na turniej trzeba być 100% przygotowanym fizycznie i psychicznie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Dark Sky napisał(a):
widzielibyśmy lepiej grających Torresa, czy Arszawina
Torres w sumie nie grał źle, tylko nieskutecznie. Latała mu piłka po plecach, ale przynajmniej ją miał wiele razy. Chyba nawet żadnego gola teraz nie strzelił.
A Arshavin grał bardzo dobrze, w sumie na odpoczynek mieli te parę dni, ich niedyspozycja musiała wynikać z czego innego.

Hako napisał(a):
przereklamowany
Jak cała drużyna
Tylko nie komentujcie tego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.188
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Może i Torrez nie gra najlepiej , ale we wczorajszym meczu naprawde z dobrej strony pokazali się Sergio Ramos, Iniesta i te co strzelił 3bramkę dla Hiszpan (nie wiem [ ort! ] jak on się zwał,) ... a w zespole Rosji niestety ale nikt się zbytni nie wybił...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Naowicz napisał(a):
A Arshavin grał bardzo dobrze, w sumie na odpoczynek mieli te parę dni, ich niedyspozycja musiała wynikać z czego innego.
Jaka niedyspozycja? 2 razy dostali w dupę od Hiszpanów. Twierdzisz, że 2 razy mnieli jakiegoś pecha? 2 razy nie znaleźli odpowiedniej formy? Po prostu grali słabo, szczególnie w drugiej połowie, wręcz apatycznie i to było widać. Gdyby siękomentatorzy nie podniecali tak na głos jego rzekomym trasferem do Barcy to bym nawet go na tym boisku nie zauważył.

A 3 bramkę strzelił Silva.

Co do Torresa to nie zawsze liczą się strzelone bramki. Zauważcie, że u Aragonesa snajperem ma być Villa, a nie Torres.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
ジョーワイダー napisał(a):
2 razy dostali w dupę od Hiszpanów.
W 2 innych meczach grali na takim poziomie, jakim niewielu mogło się poszczycić na tych mistrzostwach.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.053
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Naowicz napisał(a):
W 2 innych meczach grali na takim poziomie, jakim niewielu mogło się poszczycić na tych mistrzostwach.
Akurat to jest nieprawda. Dwa dobre mecze na tych mistrzostwach rozegrały również takie zespoły jak m.in. Niemcy, Portugalia, Holandia czy Turcja.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Naowicz napisał(a):
W 2 innych meczach grali na takim poziomie, jakim niewielu mogło się poszczycić na tych mistrzostwach.
Nie. Nie grali tak dobrze jak Chorwacja z Niemcami(to był pogrm, tylko 2-1, ale Niemcy zostali totalnie ośmieszeni), Holendrzy z Francją i Włochami.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja nie jestem aż tak sceptycznie nastawiony do Rasijii. Pomimo przegranej zagrali bardzo dobry turniej, wypromowali swoich piłkarzy, bo jak wiemy ME również są pewną formą reklamy dla zawodników, po prostu trafili na genialnych Hiszpanów.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.188
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Nie. Nie grali tak dobrze jak Chorwacja z Niemcami(to był pogrm, tylko 2-1, ale Niemcy zostali totalnie ośmieszeni), Holendrzy z Francją i Włochami.
Rosja po za meczem z Hollandią nic za ciekawego pokazała

Nie. Nie grali tak dobrze jak Chorwacja z Niemcami
Też tak uważam.

Dark Sky napisał(a):
Pomimo przegranej zagrali bardzo dobry turniej, wypromowali swoich piłkarzy
Masz racje Arszawin na pewno [ ort! ] najlepiej na tym "promowaniu zawodników" wyszedł a także ten obrońca na Z.... nie wiem [ ort! ] jak on mniał ale też ładnie grał.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Len: 28.06.2008, 14:15
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
De Hollend napisał(a):
Rosja po za meczem z Hollandią nic za ciekawego pokazała
Z Holandią, która wygrała z Włochami 3:0 i z Francją 4:1 o_O
Z niebanalną Szwecją też grali bardzo dobrze.
W tych dwóch meczach Rosja grała znacznie lepiej od tych dwóch mistrzów wyżej wymienionych.

Poza tym brać należy pod uwagę, że to tylko Rosja. A nie starzy wyjadacze.

Dark Sky napisał(a):
po prostu trafili na genialnych Hiszpanów
Nie genialny przeciwnik, tylko Rosjanie genialnie oddawali piłki na każdym kroku w 2 połowie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.188
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Naowicz napisał(a):
Nie genialny przeciwnik, tylko Rosjanie genialnie oddawali piłki na każdym kroku w 2 połowie.
Dark Sky napisał(a):
po prostu trafili na genialnych Hiszpanów
he, Zdanie podzielone, moim zdaniem, Hiszpanie grali dobrze ale nie aż tak cudownie, wystarczy zobaczeć co się działo w 1 połowie. Lecz było widać jak Rosjanie byli zmęczeni po tym starciu z Hollandią.

Naowicz napisał(a):
Z Holandią, która wygrała z Włochami 3:0 i z Francją 4:1 o_O
Rzeczywiście Włochy i Francja tak dużo pokazali.... Gdyby Mutu trafił by karny przeciwko włochom to nawet nie wiadomo czy włosi by wyszli z grupy.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
De Hollend napisał(a):
he, Zdanie podzielone, moim zdaniem, Hiszpanie grali dobrze ale nie aż tak cudownie, wystarczy zobaczeć co się działo w 1 połowie
W pierwszej połowie obie drużyny grały asekuracyjnie można powiedzieć badały swoje słabe punkty. W drugiej połowie roższalony, Hiszpański byk zatakował w Pięte Ahillesową Rosjan, którzy nie dali rady Hiszpanom, uważam iż to oni są faworytami jutrzejszego finału.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.188
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Dark Sky napisał(a):
W drugiej połowie roższalony, Hiszpański byk zatakował w Pięte Ahillesową Rosjan, którzy nie dali rady Hiszpanom, uważam iż to oni są faworytami jutrzejszego finału.
No tak. Ale na pewno jutrzejszy finał wygrają Hiszpanie jestem tego pewien na 100%.
Od początku Stawiałem na to że Hiszpanie zmierzą się w finale z Turkami lecz Turcy mieli pecha. A co do finału Hiszpański byk zniszczy mur Berliński....
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
De Hollend napisał(a):
Hiszpanie zmierzą się w finale z Turkami lecz Turcy mieli pecha.
Nie tyle mięli pecha co zdziesiątkowały ich kontuzje i kartki, ale i tak brawa za waleczność dla Turków, gdyby Turcy wyszli na te najważniejsze spotkanie w podstawowym składzie, to nie wiem, czy Niemcom było by tak łatwo dotrzeć do finału.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.746
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ech, jak tak sobie pomyślę, to Niemcy też mają szczęście. Poczynając od meczu z Polską gdzie spokojnie mogli strzelić ze cztery bramki, przez Chorwację od której dostali baty, potem Austria, bez komentarza, stawiałem 3:0 dla Niemców. Następnie pamiętny mecz z Portugalią. Osobiście byłem za Portugalią bo miałem dość szwabskiej dominacji. Znowu mieli szczęście strzelić w końcowych minutach. W końcu mecz z Turkami. Prawdę mówiąc, gdyby nie drastycznie osłabiony skład tureckiej drużyny, dokopaliby Niemcom. I w końcu finał. Osobiście daje 3:1 dla Hiszpanii. Honorowego dla Niemców strzeli Ballack.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Przez pierwsze 12 minut Hiszpanie praktycznie zostali przyciśnięci przez Niemców, niedokładne, długie podania przechwycał Ballack, bądź któryś z obrońców. Nieszło im zaczęli grać to co potrafili na tych mistrzostwach, czyli gra na małej przestrzeni, dokładne, szybkie, prostopadłe podania, co zaoprocentowało bramką Torresa w 33 minucie, Niemcy niepotrafiły znaleźć złotego środku na taką grę Hiszpanów. Podolski praktycznie nie istniał na boisku za to bardzo dobry występ można zaliczyć Marcosowi Sennie pomimo starszego już więku pokazywał się i w obronie i w ataku. Hiszpanie w ostatniej akcjii mistrzostw wymienili 16 podań między sobą co świadczy, że dysponują doskonałym wyszkoleniem technicznym. Podsumowując mistrzostwa europy, powiem, że wygrała drużyna, która grała najlepszy futbol wszystkie formacje stały sie można powiedzieć jednością. U Niemców katastrofalnie grała obrona popełniała szkolne błędy z resztą było to widać w pierwszym meczu z Polską. Jestem usatysfakcjonowany po mistrzostwach, pozdrawiam.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » » Euro 2008: Faza pucharowa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook