Forum Dragon Ball Nao

» Great Teacher Onizuka (GTO)

Strony: 1, 2  
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jak w temacie, co sądzicie o tym anime ? Ja uważam że jest spoko i miło się ogląda
Teraz leci na Hyperze w godzinkach:
21:00 i 00:30 więc do wyboru do koloru

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
GTO(Great Teacher Onizuka)jest bardzo fajnym anime.Oglądam to prawie codziennie.Posiada w sobie dużo humoru.
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
OOOO,tak...GTO,moim zdaniem klasyk Anime.Nadziane sporą dawką humoru i zabawy.Coś podobnego do Dr.Slumpa.Zła wiadomośc:GTO ie leci już na hyperze,zamiast tego dali Evangelion.Mam nadzieję że kiedys powróci na ekrany.

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
To anime jest zamocne. Nie dośc, że ciekawe, porusza problemy ludzi w wieku młodzieńczym to ejscze bardzo smieszne. Oglądałem i o 21;00 i o 00:30 czyli każdy odcinek dwa razy. Hmm dla mnie prawie tak dobre jak DB. Ale Db lepsze

Pozdrawiam
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
u mnie to anime jest na 3 miejscu po dragon ballu ogladalam prawie codzienie opuszcza mnie tylko wtedy kiedy moj starszy oglada mecz

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Powiem krótko mistrzowskie wykonanie!!!!
bubussj Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
bubussj
Wiek: 31
Dni na forum: 6.594
Posty: 23
Skąd: planeta kiaio
Polecam wam tę mange jest też anime na hyperze o 21:00 radze przeczytać GTO

DB DBZ i DBGT Rulez
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Tez mi sie podobało (oglądałem wszystkie odcinki)bardzo dobry pomysł.Chciałbym mieć nauczyciela za kumpla

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Great Teacher Onizuka tak slyszalem o tym wiele ale nie ogladalem bo nie mam Hypera Chetnie bym kiedys ogladnal, wiec mam prosbe: jesli ktos wie gdzie mozna zassac odcinki GTO to czy moglby mi podac linka Z gory dzieki

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Widziałem na Torrentach.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
fajne jest to anime, ale jak są rodzice w moim pokoju, to wkładam słuchawki i przekręcam TV(bo czasami są takie teksty w tym anime, że...), ale jeszcze nigdy nie udało mi się zobaczyć ostatniego odcinka buu...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja tylko ogladalem pierwsze 6 odcinków GTa i mi sie bardzo, ale to bardzo spodobaly? Manga jest podobna do anime, tzn. czy nie odbiega za bardzo od anime? Bo slyszalem, ze w anime jest zdecydowanie za malo ocinkow i takie tam podobne. Ale ogolnie jest ok. Ile wyszlo tomow GTO ?
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Odcinków było z 42-3 jeśli dobrze pamiętam na pewno [ ort! ] 40 up, a mangi na razie [ ort! ] 12 i mam sporo z 8 już. Anime warte uwagi, cieakwa kreska, doskonale nadajca się do parodiowania, ciekawa tematyka i duży humor. Polecam.
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
manga ma 25 tomów ale jest także jej prequel 'Shonan Junai-gumi' [31 tomow]. Anime ma 43 odcinki.
Z czystym sumieniem kazdemu polecam, GTO to jeden z moich ulubionych tytulow. Nic tak pozytywnie nie nastraja mnie do zycia jak obejrzenie kilku odcinkow z Onizuką z roli głównej. Spokojnie moge powiedzieć, że jest moim idolem i wzorem. Może to troszke śmieszne ale prezentuje wartości, które sobie bardzo cenie. Teraz kiedy dostałem kosza od narzeczonej, seans z GTO bedzie jak znalazl. Polecam jeszcze raz bardzo gorąco.
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Skoro już mowa o tym Anime to ze względu na mój sentyment do niego powinienem dorzucić i swoje trzy grosze
Mianowicie, cenię te Anime za:
- niekonwecjonalny humor
- brawność postaci
- główny bohater Onizuka
- tematyka, która dla mnie na początku wydawała się głupia na Anime, jednak gdy je zauważyłem to od razu [ ort! ] doceniłem i zmieniłem zdanie
- świetna kreska

Osobiście mangi nie czytałem, ale sądzę, że także byłaby interesująca

Co do emisji, to leciało na Hyperze, który przekształca się w tenże program o 20:00 z Zig Zapa.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
GTO - Manga kapitalna, planuję zacząc ją kupowac gdyż na razie [ ort! ] miałem okazję przeczytac tylko kilka tomów w Empiku. Kreska jest bardzo, bardzo dobra, wręcz idealna dla tego M&A, a sam Onizuka? Jeden z moich ulubionych bohaterów, mang.

Jednak chciałbym przejśc do sedna sprawy... otóż, temat o GTO już istnieje, wypowiedziało się w nim 9 osób... pisałem o tym 2 razy w Sik Boxie, ale kto by tam mnie słuchał... A najśmieszniejsze jest to że założył go mój Przedmówca, moderator Shiro.

http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=451

Pozdrawiam

shiro: Poprawione, scaliłem oba tematy tak aby nie było problemów

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
na drugim miejscxu po db ;p to jest super anime naprawde polecam ten onizuka jest zaj****

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Seria jest bardzo dobra, ale prawdziwe GTO zaczyna się tam, gdzie kończy się anime. Manga mnie zmiotła. Świetna kreska, świetna fabuła, świetna akcja, no i przede wszystkim - świetny humor. To najmocniejsza strona Onizuki. Bywały momenty, że przez pół godziny płakałem (dosłownie) ze śmiechu, a gdy się ogarnąłem i czytałem następny, miałem powtórkę z rozrywki.
Całość niesie ze sobą ogromny przekaz, mimo nastawienia na humor. Bardzo przypadła mi do gustu, pozycja obowiązkowa, każdemu powinna się spodobać. A sama manga wskoczyła na pierwsze miejsce w moim osobistym rankingu.
Lenistwo69 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Lenistwo69
Wiek: 34
Dni na forum: 5.690
Plusy: 1
Posty: 24
Skąd: Lublin
VegatZ napisał(a):
manga ma 25 tomów ale jest także jej prequel 'Shonan Junai-gumi' [31 tomow].
Warto dodać, że Shonan Junai-gumi ma swojego prequela - Bad Company a i drama się znalazła, choć już mniej ciekawa moim zdaniem. Trafiłem na GTO troszkę fartem, bo kiedy usłyszałem, że to anime o zboczonym nauczycielu, od razu stanął mi w oczach ktoś na wzór Uchiymady [ tj łysinka, brylki i tylko brudnego podkoszulka brakowało] dużo się nie pomyliłem. GTO poraża świeżością, podobno kiepskim soundtrackiem, chociaż lepszego jeszcze w animcu nie widziałem/słyszałem i całą resztą.. Nowinki tamtejszej kultury współczesnej.. Humor to jasne o ile ktoś lubi [ja nie wybrzydzałem^^] Dosyć ambitny scenariusz... Ciekawe jest, że Oni, o czym może nie wszyscy wiedzą był przez pewien czas mieszkańcem miejsca o pewnym zakrzywieniu czasowym. Mianowicie Podczas przygód mając naście lat w Junai gumi o ile dobrze pamiętam mowa była o latach 60tych czy 70tych a w anime dziewczynki słuchają piosenek które były wydane w 1999.. a oni dalej ni dziu ni saj:P... choć to chyba tylko wina przekłamania na rzecz odstępu czasu między mangami, a anime

^^ rozpisałem się i przepraszam
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Anime obejrzałem, bardzo fajne. Dobrze słyszeć, że manga jest dłuższa i lepsza(?)
Mocny motyw z połowami tuńczyka, to że o tym później ciągle ktoś wspominał, zresztą dużo tu takich zabiegów.
Jedyne co mi nie pasuje to animacja pierwszego openingu (za pierwszym razem podziałała na mnie odpychająco), ale bardziej to, że uczniowie za nic nie wyglądają na 14 lat, z wewnątrz i zewnątrz.
Polecam każdemu, anime zdecydowanie jedno z tych, których nie zapomnę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Great Teacher Onizuka (GTO)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook