Forum Dragon Ball Nao

» [Pomoc] WMM własny teledysk...

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Otóż jak niedawno się dowiedziałem na moim komputerze mam zainstalowany program Windows Movie Maker, którego niestety nie potrafię wykorzystać, pierwsze kroki mam za sobą, czyli eksport plików do programu, ale nie wiem co dalej... Jak dodać własną muzykę do filmu itd. Jakby mi ktoś mógł to ładnie wyjaśnić byłbym wdzięczny za pomoc
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
W sumie program jest prosty, po polsku i bardzo przychylny ludziom wchodzącym w montaż video... Niestety mój nie spisuję się nic a nic i robie na innym, ale pierwsze kroki mogę Ci napisać... Choć wszystko jest tam napisane, a jedyne co wystarczy poczytać...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.748
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Uciekaj jak najdalej od WMM, chłopie, bo to naprawdę bardzo niewiele wart program. Na słabe efekty i przejścia, które kompletnie nie pasuj.ą do filmów (jak klocki), co najwyżej do slajdów. Obsługa jest niewygodna i uciążliwa, a film zapiszesz tylko do WMV.
A przynajmniej taka jest moja opinia jeśli chodzi o porównanie do lepszych.

Zamiast męczyć się w WMM, od razu zacznij od lepszego programu. Jeśli chcesz prostego programu, a jak profesjonalnego to Sony Vegas. Jeśli chodzi o ten pierwszy, to bardzo łatwo się steruje, ma bardzo dużo ładnych i praktycznych przejść, filtrów, które sam możesz edytować oraz innych bajeró, które WMM nie ma. Wygodnie się steruje, program jest prosty i intuicyjny, a możesz w nim zrobić bardzo dobry film i zapisać jak chcesz. Jeśli chodzi o ten drugi to to samo, tylko że ma tego znacznie więcej i to lepszych, ale jest trudny do opanowania i samemu zajmie CI to parę tygodnoi by wprawnie operować.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pomoc] WMM własny teledysk...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook