Forum Dragon Ball Nao

» MK Gallery

Marckus Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.650
Posty: 7
Kiepskie sygny robicie ;/

nie chce mi sie all wrzucać bo by to trwało z kilka godzin macie 3 ostatnie moje prace

1.
Obraz
Obraz
2.
Obraz
3.
Obraz

Enjoy!
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Widzę, że nam się skromny rodzynek trafił.

Nie wiem co miały przedstawiać dwie pierwsze prace, a właściwie to jedna. Taki o koleś i tyle? Spooko. A na dodatek ten ziomuś wygląda jak jeden z BrO_jOnAsÓw[.?!] i tym oto sposobem zamiast z poważnej sygnatury (bo na taką miała wyjść, zimną, prawda?) wychodzi gejówka.

Druga.
Kolesia ledwo widać. Nie wiem co on ma wspólnego z Hollywood i czemu to coś dookoła niego wygląda jak woda i znów - co ta woda ma wspólnego z Hollywood albo chociaż tym facetem? Technicznie też jakieś takie ni z uja, ni z dupy. Za dużo tego nawaliłeś po prawej, po lewej wygląda jak nierówna ściana.

Trzecia.
No wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ten napis. Najgorszy jaki w życiu widziałem. Cholera, wszystko idealne, lekkie, łagodne krawędzie, a tu buch, ostry, brzydki napis, kompletnie niewpasowany i najeżdząjąca na niego rozmazana część...? Ufam, że po prostu nie dokończyłeś tej pracy, mistrz nie mógłby sobie pozwolić na takie niedopatrzenie. A Ty jesteś przecież mistrzem, czyż nie?

Obraz
PALATIAL REGALIA
kintar Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.651
Posty: 7
Skąd: Tarnów
Zabardzo nie wiem co przedstawiaja prace, ale jest ok. Typowe i podstawowe zabiegi photoshopa ale nie jest najgorzej
Marckus Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.650
Posty: 7
Daichi napisał(a):
A Ty jesteś przecież mistrzem, czyż nie?
mistrzem jeszcze nie jestem ale według innych robie dobre prace
PS. 1 tak był render cóż zrobic....ja tylko dodałem efekty...
a drugie...no fakt z mgłą to przesadziłem za dużo smuża 1 warstwy....;/
co do 3 to właśnie napis jak najbardziej pasuje tylko niezblurowałem napisu bo mi sie komp wyłączył i niezapisało w psd....;/;/;/

kintar napisał(a):
Typowe i podstawowe zabiegi photoshopa ale nie jest najgorzej
podstawowe? sam chyba robisz podstawowe sygny ....
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Marckus napisał(a):
mistrzem jeszcze nie jestem ale według innych robie dobre prace
ojej. za dużo dupolizów się nasłuchałeś najwyraźniej. z tych czterech które tu wstawiłeś, jedynie ostatnia jest dobra (nie licząc napisu).
Marckus napisał(a):
podstawowe?
Marckus napisał(a):
ja tylko dodałem efekty...
przystopuj trochę... Powiedz, ile czasu, pracy włożyłeś w te sygnatury?
Poza tym, trudno mówić o zaawansowanych zabiegach na sygnie...

Obraz
PALATIAL REGALIA
kintar Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.651
Posty: 7
Skąd: Tarnów
kintar napisał(a):
Typowe i podstawowe zabiegi photoshopa ale nie jest najgorzej
podstawowe? sam chyba robisz podstawowe sygny ....[/quote]

Nie pokazalem jeszcze ani jednej pracy graficznej oprocz recznego rysunku i jego wykoloraniu wiec z jakiej strony oceniasz moja prace ?
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Tak wielkiego narcyza już dawno nie widziałem, co to za grafik, który nie potrafi zrobić napisu... phi...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Marckus Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.650
Posty: 7
w 1 włożyłem ok. 1.30 godziny....hako widze po twoich pracach, że lepszym grafikiem nie jesteś, nieumiesz robić napisów to sie nieodzywaj.....zresztą....tutaj są takie pr0ski że n/c.....narq pr0ski co sie na grafice nieznają

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Marckus: 31.10.2008, 18:54
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
I bardzo dobrze. W takim razie temat do zamknięcia, panowie modowie?

Nie, panie Ćwok ;p
SoheiMajin Gotenks


Masz coś do ćwoków, ćwoku? ;p

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 31.10.2008, 19:42
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
Haha 1,5 godziny w sygnę włożyć, o ja !?. To ja dłużej avki nieraz robię. Pr0ski? Nie, my po prostu nie walimy konia na kilka maźnięć pędzlem, w przeciwieństwie do ludzi podobnych tobie. Zero poczucia smaku, wpędzacie się w coraz bardziej abstrakcyjne szity, które nie są ładne, co najwyżej dziwaczne. A jak ktoś odkryje filtr, którego reszta nie zna, to mało nie zeszczacie się w gacie z podniety. Takie to fajne?
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Marckus napisał(a):
w 1 włożyłem ok. 1.30 godziny....hako widze po twoich pracach, że lepszym grafikiem nie jesteś, nieumiesz robić napisów to sie nieodzywaj.....zresztą....tutaj są takie pr0ski że n/c.....narq pr0ski co sie na grafice nieznają
Hej Lady, ale ja nie twierdze, że jestem jakiś super-za*ebistym grafikiem, bo jestem amatorem, który robi sygnaturki tylko dla przyjemność w przeciwieństwie do Ciebie, który uważa się za nie wiadomo kogo. Problem w tym, że nie jesteś pr0 bo nie umiesz robić napisów lalu

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Marckus Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.650
Posty: 7
ja napisy umiem robic....
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Marckus napisał(a):
ja napisy umiem robic....
Jakoś tego nie widać Miszczu

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.178
Posty: 403
Skąd: NS
Marcus napisał(a):
podstawowe? sam chyba robisz podstawowe sygny ....
- jesteś gÓpi!
- sam jestes gÓpi!

tak to właśnie wygląda, zadufany w sobie pan świata, bleh,

Kiepskie sygny robicie ;/
pięknie, nie popisałeś się pan, pierwszy dzień na forum

Twoje sygny nie są wspaniałe, przystopuj, jak Ci koledzy radzą
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
No dobra... 1 praca, a właściwie 2.

Nie wiem z jakiej pi*[n?]dy ten ziomuś się urwał, aczkolwiek cała praca wygląda, jak by ziomka folia zjeść chciała i to taka tania biedroneczka. Jeszcze świderek z innej bajki, dziękuję. Całość wygląda jak z taniego pogrzebu.

No gdybym miał coś powiedzieć... na 2 rzecz, to by mnie zadziwiło, co ten ziomuś tam robi, czy też co robi tam ta woda. Z góry kapie na mu na ryj coś, a on rzyga rozpyloną wodą [tak to nie wygląda jak mgła]. Zresztą wybieranie sobie typa, który wygląda jak zacieszony spuściznator jako punkt podbicia nie jest dobrym wyjściem.

No coś co lubię, ziomuś w !? koszuli otoczony pedalskimi ślamazami, a wszystko uwieńczone obrzydliwym wręcz napisem.

co do 3 to właśnie napis jak najbardziej pasuje tylko niezblurowałem napisu bo mi sie komp wyłączył i niezapisało w psd....;/;/;/
Zapewne, zapisywałeś w... [zerka jaki format, o tak potrafię to] png, a projektu nie?! No żesz kurdę!

Złe dobieranie c4d, no żesz kutfa! Jak to możliwe w twym przypadku?! TOŻ TO NIE MOŻLIWE!

Krytykować wolno, jak najbardziej, ale próba zdobycia eh'ów i ah'ów nie wyszła, niestety Twój poziom nie jest tak wysoki jak Ci się wydaje. Radzę skorzystać z tutoriali i... no poczytać i poobserwować, co z czym się je, by jedno drugiego nie szpeciło.

kintar napisał(a):
podstawowe? sam chyba robisz podstawowe sygny ....
!?, nie dość, że rozpyszony to jeszcze !?... No tak Twoje są podstawowe, chyba że dla Ciebie to wysoki poziom. I pamiętaj, nie liczą się narzędzia jakich się używa, tylko efekt końcowy. Robisz coś, żeby pokazać czego to nie potrafisz użyć [nie do końca przyjemnie dla oka], czy żeby się podobało?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » MK Gallery
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook