Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z - po pokonaniu Frezera

ChrisPL
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.520
Posty: 2
Siemka Ostatni postanowiłem oglądnąć wszystkie serie Dragon Balla od początku. Jestem już bodajże na 110 odcinku DB Z. Frezer został pokonany, ale nie rozumiem dwóch rzeczy. Któryś odcinek zaczyna się od tego, że pada deszcz, jest ciemno i jacyś kolesie zabijają kogoś tam i narrator mówi: minęło 10 lat odkąd songo pokonał Frezera czy coś takiego. 10 lat !! :O Songohan nadal jest mały i gdy krilan pokazuje mu swoją dziewczyne to ten odpowiada, że ma 5 lat Pewnie to błąd narratora Zresztą tutaj na stronie wyczytałem, że minął rok. Dobra druga sprawa. Pojawia się jakiś gargulec, z którym niby kiedyś walczył Songo tylko kiedy ??
Przecież nie ma go na ziemi odkąd pokonał frezera. Być może z tym gargulcem to się później wyjaśni, ale wole się teraz dowiedzieć

Edit:
O i jeszcze jedno: pod koniec któregoś odcinka Songohan walczy z Vegetą i przegrywa lecz ratuje go szatan, vegeta odlatuje. Na początku następnego vegeta stoi pod drzewem i jest przyjaźnie nastawiony i daje pomysł aby sprowadzić duszę
songa na ziemię no i o co w tym kaman ??

PS
sry za błędy
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


ChrisPL napisał(a):
Pojawia się jakiś gargulec, z którym niby kiedyś walczył Songo tylko kiedy ??
W pierwszym filmie kinowym
ChrisPL napisał(a):
Przecież nie ma go na ziemi odkąd pokonał frezera. Być może z tym gargulcem to się później wyjaśni, ale wole się teraz dowiedzieć
nie wyjaśni, gargulec był w filmie 1
ChrisPL napisał(a):
minęło 10 lat odkąd songo pokonał Frezera czy coś takiego. 10 lat !! :O Songohan nadal jest mały i gdy krilan pokazuje mu swoją dziewczyne to ten odpowiada, że ma 5 lat Pewnie to błąd narratora Zresztą tutaj na stronie wyczytałem, że minął rok.
błąd narratora
ChrisPL napisał(a):
O i jeszcze jedno: pod koniec któregoś odcinka Songohan walczy z Vegetą i przegrywa lecz ratuje go szatan, vegeta odlatuje. Na początku następnego vegeta stoi pod drzewem i jest przyjaźnie nastawiony i daje pomysł aby sprowadzić duszę
songa na ziemię no i o co w tym kaman ??
Vegeta po przeniesieniu na ziemię był trochę wrogi, a potem się zmienił i był w drużynie Z
ChrisPL
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.520
Posty: 2
Ok dzięki Czyli nie zostało mi nic innego jak oglądnąc kinówki z DB thx.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


ChrisPL napisał(a):
Ok dzięki Czyli nie zostało mi nic innego jak oglądnąc kinówki z DB thx.
Jakby co to do Garlicka Jr. Możesz obejrzeć tak chyba pierwsze 7 kinówek, reszta się dzieje później
a i się nie dziw bo one w ogóle nie pasują czasowo do Dragon Balla
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z - po pokonaniu Frezera
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook