Forum Dragon Ball Nao

» odcinki dragon ball na allegro??

maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
strasznie chcialam kupic ale boje sie ze mogą mi przysłac puste plyty.jak wiecie cos na ten temat albo sami kupowaliscie to napisz cie mi czy to co oni tam piszą jest prawdą albo czy nie przyłali wam pustysz płyt (albo niczego i czy byla dobra jakość i po polsku)

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Pewności nigdy nie bedziesz miała,ale patrz zawsze czy sprzedający ma dobrą opinie,czy np ma jakieś gwiazdki przy nicku,np niebieskie oznaczaja ze on jest osoba ktorej naprawde warto zaufać,chodz zawsze pozostanie ryzyko.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
a co oznaczają czerwone gwiazdki

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
to zle, chyba nawet bardzo zle.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Gogeta,radzil by Ci obadac sytuacje zanim zaczniesz pisać posty na jaki kolwiek temat.Czerwone gwiazdki mogą oznaczać,że użytkownik jest nowy aczkolwiek posiada juz pewne punkty wynikające z udanych sprzedarzy.Prosze o to link do wykazu wszystkich znaczeń na Allegro.

http://www.allegro.pl/help_item.php?item=41 oczywiscie nie musze tlumaczyc ze czym wiecej punktow tym lepszy i bardziej wiarygodny sprzedawca.Pozdrawiam i życze udanych zakupów.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
przepraszam, pomyliłem sie, pewnie masz racje.zrobiłem logo jest ono w odpowiednim dziale.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Widze, że nie macie stycznosci z allegro.pl

Co do gwiazdek. Jeśli ktoś je ma to b. dobrze. Im więcej, tym lepiej. Wszystko można zobaczyć w oknie inforamcyjnym. Klikasz na gwiazde i Ci wyświetli się, co która oznacza. Kieruj się tym, ile ktoś ma pozytywnym komentarzy. Każdy przy nicku ma liczbe. Oznacza ona ilość punktów na allegro.

Zobacz informacje o danych użytkowniu. Sprawdź tam czy ma negatywy. Jeśli ma to sprawdź za co. JEśli ma jako sprzedajacy, to wtedy może być problem.

Jeśli ktoś ma 0 pkt, albo nie ma gwiazdek, to najlepiej jakoś się ubezpieczyć. Mam tutaj na myśli to, by zapytać, czy jest opcja wysyłki za pobraniem.

Poza tym, to sprzedaż tych odcinków jest raczej nielegalna. Wątpie by miał na to pozwolenie. Wg mnie ściągnął je z neta, nagrał i sprzedaje. Jakby co można to zgłosić do allegro. Bo to jest piractwo .

Ale jeśli ma gwiazdki to nie ma co się bać.

Ja mam już chyba 3 niebieskie: GuMIS_17 --> to mój nick
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
sprzedawanie polskich odcinkow DB jest legalne, gdyż nie posiadają one licencji, i moga być rozporowadzane w tej oto postaci.

Maja, jeżeli koniecznie Ci się śpieszy z zakupem polskich odcinków to kup na allegro. Zapłacisz za nie ok. 50zł.
Jeżeli natomiast masz czas, i z chceciaą poczekasz jeszcze z 2-3 miesiace, to moge Ci sprzedać wtedy swoje, które akurat ściągam. Jest to oryginalna wersja językowa czyli japońska. Nie posiadają one jakiej kolwiek cenzury(w przeciwności do odcinków polskich) i co najwazniejsz ich jakośc znacznie lepsza(polskie-65mg, japońskie-210mb). cena będzie proporcjonalnie podobna do polskich-ok. 80-90zł(sama seria Z zajmuje tyle płyt DVD co cała seria db,dbz,db gt w wersji polsko języcznej więc stąd ta cena)

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
a co sprzedajesz guMIŚ

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Na razie nic . DB nie sprzedaje, bo nie mam co . Dałem linka, żeby sobie ludzie zobaczyli jak wygląda konto uczciwego allegrowicza .

Pozdrawiam
Aelirenn Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Aelirenn
Dni na forum: 6.750
Posty: 5
Ja się przekonałam na własnej skórze, że warto kupować na allegro. Nabyłam ładną kolekcję, co prawda jeszcze nie przejrzałam wszystkich płyt (bo dużo ich jest , ale z tego co się orientuję chyba wszystkie działają. Tak więc POLECAM
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » odcinki dragon ball na allegro??
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook