Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] MOJA MANGA DRAGON BALL

Lechu
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.234
Posty: 3
Witam w moim poście chciałbym wam przedstawić moją prywatną wersję kontynuacji dragon balla po dragon ball Z mam nadzieję że wam się spodoba, proszę o komentarze


pierwsza strona
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

druga [ ort! ] strona
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

trzecia
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

i czwarta
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

na razie to początek ale mam zamiar porządnie to rozwinąć, prosiłbym o pomysły na serię i nazwę no i oczywiście o opinię o mojej mandze
z góry dzięki

a tu mój profil jest tam jeszcze 2 manga
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Przydało by Ci się trochę ćwiczeń, bo niektóre kadry są koszmarnie wykonane. Część z nich jest całkiem spoko.

Przydał by Ci się też pierwszy numer z serii "Jak powstaje manga - początki". Masz tam sporo o kadrowaniu i co więcej, o czymś, co tutaj leży. Tzn. Inną grubością kreski robi się tło, a inną postacie. Wygląda to znacznie czytelniej i nic się nie zlewa.

Co do pomysłu, to... O co chodzi? Przecież Goku nie umarł i ich na stałe nie porzucił. Prędzej czy później by wrócił. Żeby od razu go szukać Smoczymi Kulami? To takie ingerowanie w jego wolę. No ale fakt. Mała dziewczynka mogłaby na to wpaść. Poza tym, nie wierzę, że przez 2 lata bohaterowie NIC się nie zmienili. A są tacy sami jak wcześniej. Nawet ciuchów nie zmieniłeś.

Wygląda to na porządną zwałkę, ale myślę, że jeśli coś robić, to robić to porządnie. Tak uważam. Co z tym zrobisz, to już Twoja sprawa.

Pozdrawiam i życzę owocnej pracy.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] MOJA MANGA DRAGON BALL
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook