Forum Dragon Ball Nao

» Pytania dotyczące organizacji happeningów i eventów.

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Może to forum to złe miejsce na zadawanie takich pytań, ale a nuż się trafi ktoś, kto miał z tym do czynienia.
Sprawa wygląda tak: jest pewna suma pieniędzy do rozdysponowania i jest pomysł na wydarzenie, a konkretnie turniej w SC 2. Jako, że osobiście nie mam doświadczenia w organizowaniu czegokolwiek wykraczającego poza lewą gorzałę, chętnie poznam przeżycia innych z tym związane. Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że trzeba znaleźć ewentualnych sponsorów, etc. etc. Tym, co najbardziej mnie interesuje jest klimat prowadzenia rozmowy, nastawienie potencjalnych sponsorów itp.
Druga rzecz, kwestie prawno-podatkowe. Jak sprawa wygląda w kwestii regulowania jakichś należności, o ile występują, wobec państwa? Czy muszę zgłaszać to gdzieś poza miejsce organizacji imprezy? Czy muszę płacić jakiś podatek (lol) od pieniędzy, które przeznaczam na nagrody albo udowadniać, skąd pochodzą?
W sumie każde zdanie osoby mającej z tym kiedykolwiek do czynienia może się przydać, nawet jeśli wykracza poza to, co napisałem.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Pytania dotyczące organizacji happeningów i eventów.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook