Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Obrzydliwe przyzwyczajenia ludzi

Strony:   1, 2, 3  
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.868
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Gonardino napisał(a):
Mnie raczej nic nie obrzydza. Mnie obrzydzają osoby których nie lubię np. taka Drakanka po jej komentarzu, ale tylko po bo może okazać się inna i tylko taka jest tu. Jak większość osób na tym forum...
Nie obrzydziło by Cię , jak by ktoś zlizywał własne wymioty ? Jestem jakiś zacofany .
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Nie obrzydziło, jakby nawet jadł swą kupę itp. itd.. No nie rusza mnie, bardziej mnie ruszają osoby których nie lubię tak jak wspomniałem.
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.868
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Obrzydzają Cię w taki sposób , że co patrzysz na tę osobą (w tym przypadku nick) i Cię mdli ? A widok Kolesia zjadającego własne wymioty , fekalia nie ? Mój mistrzu ;__;

Obraz
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Obrzydza mnie jak ktoś pluje podczas mówienia (w sensie, na kogoś) lub się ślini. Dmuchanie dymem z fajek w twarz też jest okropne. Macanie się po jajkach jeszcze przeżyję o ile facet nie robi tego zbyt gorliwie, bo mam wtedy wątpliwości czy przypadkiem nie robi czegoś innego. Zgodzę się też z Endzikiem, pozostawienie nieczystości bez spłukania w przypadku dziewczyn jest obrzydliwe, choć chyba gorsza jest jeszcze krew wokół kibla.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Kami napisał(a):
Obrzydzają Cię w taki sposób , że co patrzysz na tę osobą (w tym przypadku nick) i Cię mdli ? A widok Kolesia zjadającego własne wymioty , fekalia nie ? Mój mistrzu ;__;
Nie raczej ten komentarz, musi być powód... poirytowałem się tym komentarzem co zrobię więcej ?! Nic.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kami napisał(a):
Mnie odrzuca jak jakiś typek się po coś schyla i ma tak spodnie opuszczone , że mu pół rowka widać .
+1

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
clio napisał(a):
Spluwanie gdzie popadnie, w 95% przypadłość facetów. Obrzydlistwo.
Dokładnie! Toleruję bekanie (bliskim znajomym po beknięciu mówię "na zdrowie" ;p), bąki tak średnio. Ale plucia na chodnik nie trawię! Jak już trzeba się flegmy pozbyć, to gdzieś, gdzie nie toruje to ze ścieżkami, po których chodzą ludzie. Albo wypluwanie gumy Nie ma nic obleśniejszego niż wdepnąć z czyjąś gumę.

W ogóle z gumą mi się wiele rzeczy nie podoba:
1. Żucie jej z otwartymi ustami (i to niemiłosierne mlaskanie)
2. Przyklejanie do ławek, krzeseł.


Poza tym razi mnie ćlamanie przy jedzeniu. Nie lubię też jak ktoś na mnie pluje przy mówieniu xD

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.441
Posty: 251
Mlaskanie jest tak strasznie irytujące.

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Piszecie teraz o sprawach oczywistych, bo ja też nie lubię jak kto pluje podczas jedzenia i mówi też w trakcie jedzenia.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.410
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Odnośnie mycia rąk, przypomniało mi się to: http://www.youtube.com/watch?v=BzJewa1bDig Dokładniej od 4:51, ale można obejrzeć całość.

W sumie to nic nowego tutaj nie dodam, toleruję wiele rzeczy, w zależności też od grona. Jak ktoś myje ręce za każdym razem po skorzystaniu z łazienki, to równie dobrze może to robić po skorzystaniu z komputera, bo na myszce i klawiaturze jest również ładne siedlisko zarazków. Ba, kible są bardziej sterylne, niż wiele rzeczy z którymi się stykamy na co dzień.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
To tłumaczy nerwice natręctw, częste mycie itp. ,ale higiena musi być
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.844
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dużo tego. Ale top to:
- Rzucie gumy z otwartą japą,
- Niezamykanie drzwi od łazienki, kiedy się idzie wyszczać,
- Niespuszczanie wody w kiblu,
- Niemycie wanny po kąpieli.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Cóż ostatnio bardzo zmieniłam swoje nastawienie do świata i teraz jestem osobą, której marzeniem życiowym jest być "kurą domową" - gotować, sprzątać i zajmować się cały dzień dziećmi. Zaczęłam lubować się w porządku i świetnie się bawię testując coraz to nowsze środki czystości.
Niestety, ze względów finansowych jestem zmuszona wynajmować mieszkanie z dwiema koleżankami, które nie mają takich potrzeb czystości jak ja. Ich przyzwyczajenia strasznie mnie obrzydzają.

1. Kiedy coś gotują i kapnie im na podłogę, nie sprzątną tego od razu, tylko zostawiają, myśląc, że nic się nie stało. Kończy się zwykle tak, że obrzydliwa tłusta plama zasycha na kafelkach, ktoś na nią nadepnie, więc przyklejają się do niej kawałki materiału ze skarpetek. Obrzydlistwo.
2. Kiedy coś jedzą, nie wyrzucą resztek do kosza, tylko zostawią na talerzu i wrzucą do zlewu, przez co na dnie osadza się pełno starego jedzenia. Na sam widok robi mi się niedobrze, a kiedy jeszcze muszę tego dnia pozmywać naczynia, to już w ogóle przeżywam osobistą tragedię. Obrzydza mnie również, kiedy jedzą coś z jakimś sosem czy ketchupem, i po zjedzeniu nie namoczą talerza, przez co resztki lepkiej substancji zasychają i zaczynają śmierdzieć.
3. Jedna z dziewcząt ma taki obrzydliwy nawyk, który polega na tym, że po zmyciu makijażu, nie wyrzuca wacików do kosza, tylko gromadzi je w swojej części łazienkowego blatu. Po kilku dniach cały jej obszar jest pokryty pomarańczowo-czarnymi wacikami, na widok których robi mi się niedobrze.

Nie jestem jakimś tyranem i pedantką, z dziewczynami mieszka nam się bardzo dobrze, obrzydzają mnie niektóre ich nawyki, ale nie krzyczę na nie z tego powodu, jakoś nam się żyje.
Teraz czas na nawyki, które obrzydzają mnie u obcych:
4. Już wcześniej wspomniane nie mycie rąk po skorzystaniu z toalety. Zwłaszcza, jak w toalecie publicznej widzę, że laska sobie potem maluje usta.
5. Noszenie jednego zestawu ubrań przez kilka dni. W liceum miałam taką dziewczynę, która jak przyszła w czymś w poniedziałek, to do piątku tych ciuchów nie zmieniała. Zestawów miała od groma, więc problemem nie były pieniądze. Nie mam pojęcia co nią kierowało. Może jak stwierdziła, że jeden zestaw dopasowała całkiem ładnie, to trzeba się nim nacieszyć przez 5 dni?
6. Nie mycie włosów. Wspomniana wyżej dziewczyna z liceum także z tym miała problem. Na studniówce, wiadomo, każda dziewczyna miała piękną fryzurę, ona również. Jednak przychodziła z tą fryzurą przez następne dwa tygodnie, z każdym dniem włosy były coraz bardziej tłuste i oklapnięte. Do tego jak pomyślę, ile miała na głowie wtedy lakieru... Bleh....
7. Obrzydzają mnie również nadmiernie spoceni ludzie. Nie ma nic gorszego, kiedy sobie tańczę na imprezie, a tu nagle od tyłu przykleja się do mnie człowiek-pot. Rozumiem, że są powodujące to choroby, więc nie oceniam, ale wolałabym, żeby tacy ludzie mnie nie dotykali.

Jeśli zaś chodzi o kwestię, którą poruszyła Drakan, mam zupełnie odwrotne odczucia. Uważam, że penis jest piękną częścią ciała, za to odrzucają mnie narządy kobiece. A piersi to już w ogóle, niedobrze mi się robi jak widzę kobietę przy kości, z dwoma baniakami tłuszczu na klatce piersiowej.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Moim zdaniem znaczna większość tego, co tu wymieniacie, to zwykłe lenistwo (niemycie rąk, niesprzątanie po sobie), a nie przyzwyczajenie - raczej jego brak. Przyzwyczajenie charakteryzowałoby się tym, że ktoś by mył te ręce ;p
Ale to najlepiej zmienić nazwę tematu na adekwatną - "obrzydliwe zachowania ludzi".

Dziwne, że nikt nie wspomniał o skubaniu i ogryzaniu paznokci i innych części ciała.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.998
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja ogryzam paznokcie u rąk, bo nie jestem w stanie lewą ręką obsłużyć nożyczek

[ Dodano: 21.11.2012, 16:36 (po 6 minutach) ]
Chciałbym tylko dodać, że nigdy nie ogryzam w miejscu publicznym, tylko w domu, po umyciu rąk
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Shounen napisał(a):
Dziwne, że nikt nie wspomniał o skubaniu i ogryzaniu paznokci i innych części ciała.
Ja przez całe życie gryzłam paznokcie prawie do krwi. Jakoś przed tymi wakacjami przestałam. I gdy zobaczyłam, że mam już dłuższe, to zaczęłam malować i wtedy, gdy już były ładne, to szkoda mi było wracać do tego nawyku

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Endzik napisał(a):
Ja ogryzam paznokcie u rąk, bo nie jestem w stanie lewą ręką obsłużyć nożyczek

[ Dodano: 21.11.2012, 16:36 (po 6 minutach) ]
Chciałbym tylko dodać, że nigdy nie ogryzam w miejscu publicznym, tylko w domu, po umyciu rąk
Używaj cążki do paznokci. Ja używam

[ Dodano: 21.11.2012, 19:32 (po 2 minutach) ]
Nie lubię widoku ufajdanej gównem muszli, jeśli ktoś rozumie o co chodzi, od tego jest szczotka by ją pozostawić w czystości. No i spłukania nie całkowitego. Nie wychodzę dopóki nie spłókam całkowicie.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.673
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Również dość długo obgryzałam paznokcie, głównie z tego powodu, że po używaniu nożyczek robiły mi się zadziorki, które mnie denerwowały i zmuszały do odrywania płytki.
Przestałam parę lat temu, odkryłam obcinacz do paznokci. W przeciwieństwie do nożyczek, po jego użyciu wolny brzeg paznokcia jest równy i gładki, więc nie miałam się do czego przyczepić
Czasami, pod wpływem dużego stresu zdarza mi się obgryzać paznokcie, ale to naprawdę rzadkość.
Dlatego też może obgryzione paznokcie nie są dla mnie obrzydliwym widokiem, kiedy jednak widzę, gdy ktoś w publicznym miejscu wsadza paluchy do buzi, to wygląda to dla mnie co najmniej nieestetycznie.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jak się zdenerwuje to wkładam wskazujący palec do ust i drapie się z tyłu głowy.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.673
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Jakiś atawizm może xd
Nie no, żartuję, jak się denerwuję, to też się po głowie drapię, staram się to zwalczać, bo jeszcze ktoś sobie kiedyś pomyśli, że włosów nie myję xd a muszę myć codziennie :(

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Obrzydliwe przyzwyczajenia ludzi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook