Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 228 wyników

Wygraj tom 6 lub 7 Dragon Ball Super - konkurs

Lees

Odp.: 7
Wyś.: 1.825
Zdecydowanie Bebi z Dragon Ball GT. Jego umiejętności pasożytnicze były odrażające i do dzisiaj nieprzyjemnie mi się patrzy na to jak Tsuful przejmuje kolejnych dawców. Dodatkowo dodałbym jeszcze jego makabryczny wygląd, co w konsekwencji tworzy upiorne połączenie. Tom nr 7.

Obraz

Czysta makabra

JoJo's Bizarre Adventure

Lees

Odp.: 33
Wyś.: 4.370
Druga część stardust była najlepsza

Dragon Ball Super (manga)

Lees

Odp.: 514
Wyś.: 109.153
Bubu kozacki. W sumie ciekawy ten arc.

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

Lees

Odp.: 547
Wyś.: 72.859
Kozacki

Najlepszy film DB

Ostatnia scena miazga

Dragon Ball Super: Broly - drugi tydzień od premiery

Lees

Odp.: 3
Wyś.: 637
Wygląda na to że jest nieźle: "Not only has Dragon Ball Super: Broly become the fastest Dragon Ball movie to reach the 2 billion yen mark, it has also sold around 1.5 million tickets in Japan." Dla franczyzy życzę temu filmowi jak najlepiej.

Po premierze Dragon Ball Super: Broly - ponad 800 tys. widzów w weekend

Lees

Odp.: 4
Wyś.: 724
Jak tam film sobie radzi? Stabilnie czy spadkowo?

Po premierze Dragon Ball Super: Broly - ponad 800 tys. widzów w weekend

Lees

Odp.: 4
Wyś.: 724
Czy jest to dobry wynik box office?

Wygraj tom 3 Dragon Ball Super - konkurs

Lees

Odp.: 3
Wyś.: 1.942
237 odcinek DBZ - śmierć Majin Vegety SSJ 2. Piękny moment będący kwintesencją przemiany jaką przeszedł podczas całej serii Vegeta. Doskonałe uwidocznienie największych zalet Vegety - nieustępliwości, odwagi, poświęcenia. Co ciekawe jego akt został dokonany w stanie Majin, w którym teoretycznie powinien emanować złem. Całość napięcia kwituje piękne pożegnanie z synem, żoną oraz największym rywalem.

"Opuścił nas wyjątkowo mężny wojownik, zwał się Vegeta. W historii zapisze się jako ktoś wyjątkowo odważny, lecz jego bliscy nigdy się nie dowiedzą jak mocno ich kochał. Żegnaj Vegeto !"

Wygraj tom 1 Dragon Ball Super - konkurs

Lees

Odp.: 5
Wyś.: 2.246
Przede wszystkim godne pochwały jest wkomponowanie w fabułę postaci drugo-trzecieplanowych, które swoje najlepsze lata odgrywały jeszcze za czasu pierwszego Dragon Balla. Szczególnie cieszy podejście twórców w stosunku do postaci Genialnego Żółwia, która w tej serii ma naprawdę wiele ciekawych momentów. Ciekawy character development przeszedł również Krillan, do którego zawsze miałem sentyment, ale tak naprawdę rozwój jego postaci skończył się na sadze z Komórczakiem. Ogólnie cieszy więc rozwój postaci pobocznych, chociaż trzeba również podkreślić barwność przeciwników i eksploracje świata przedstawionego - bardzo cenię sobie odcinki, w których pokazano "codzienne" życie w innych uniwersach.

Openingi, endingi w Dragon Ball Kai: Majin Buu Saga

Lees

Odp.: 33
Wyś.: 13.122
Podoba mi się motyw jaki przedstawił najnowszy ending. All hail Bambuko!

Prawo japońskie

Lees

Odp.: 4
Wyś.: 2.383
Aktualnie czytam Hanzai Izydorczyka - naprawdę polecam bo mega monografia ;d

Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" - plakat, historia, nowe postacie, komentarz Toriyamy

Lees

Odp.: 8
Wyś.: 2.565
Wygląda to trochę tak, jakby wzorem superbohaterów z amerykańskich komiksów Goku miał arcywroga, swojego nemesis, którym byłby właśnie Freeza.
Akurat to ma w sobie pewne pozytywy - ta walka miała IMO najlepsze podteksty, historię i symbolikę.

Czego teraz słuchasz?

Lees

Odp.: 15.605
Wyś.: 1.714.258
Rude - Magic!

Czego teraz słuchasz?

Lees

Odp.: 15.605
Wyś.: 1.714.258
Rixton - Me and My Broken Heart / Lonely No More MASHUP (Andie Case Cover)

Najnowszy chapter - komentarze

Lees

Odp.: 508
Wyś.: 116.303
Nie sposób zaprzeczyć mądrości płynącej ze słów poprzedników ;]

Koniec mangi w listopadzie

Lees

Odp.: 22
Wyś.: 9.486
Możesz udowodnić swoją wątpliwą tezę? Bo komentarzy merytorycznych nie widzę tylko puste frazesy. Chętnie podyskutuję na ten temat.

Koniec mangi w listopadzie

Lees

Odp.: 22
Wyś.: 9.486
Większość fanów Naruto z ulgą przyjmuje wiadomość o jego zakończeniu, co dobitnie pokazuje jak nisko upadła ta manga. Jeszcze niby zostało kilka chapterów ale chyba już teraz można spokojnie rzec że seria jako rzekomy następca DB w ostatecznym rozrachunku wypada naprawdę blado. Od bardzo długiego czasu poziom leciał na łeb na szyję. Dla mnie pierwszym takim poważnym zgrzytem było wskrzeszenie całej wioski przez Paina, kompletnie anty klimatyczna decyzja. Od tego momentu absurd gonił absurd. Kilka arc'ów była naprawdę dobrych, genialny Hidan&Kakuzu, ogólnie wątek Jirayi, jego misji, książki w której każdy kto ją czytał wcielał się w głównego bohatera, aż w końcu jego śmierć w wiosce deszczu. Jeszcze w miarę byli Zabuza i Kisame, odzwierciedlali takich prawdziwych shinobi z krwi i kości a nie jakiś emo-lumpów czy dresów. Także były z pewności dobre momenty ale ogólnie jak na to popatrzymy to niestety słabo. Jeszcze co mnie denerwowało to słaby character development, szczególnie u głównych bohaterów.

Dla mnie hierarchia mimo wszystko wygląda tak:
DB>One Piece>Bleach>Naruto

Czego teraz słuchasz?

Lees

Odp.: 15.605
Wyś.: 1.714.258
B'z - Mienai Chikara

Captain Tsubasa

Lees

Odp.: 28
Wyś.: 9.522
Najlepszy to jest odcinek 104 - Japonia po remisie z Niemcami zdobywa Mistrzostwo Europy U-12 przy dopingu 100 tys widowni...

Guilty Crown

Lees

Odp.: 2
Wyś.: 955
Ta seria to czysty absurd, zero logiki, poglądy bohaterów z odcinka na odcinek zmieniają się jak w kalejdoskopie. Historia pisana całkowicie na kolanie, ale z dobrymi efektami audio-wizualnymi. Najdziwniejsze jest to że bardzo wielu osobom się to anime spodobało i nie wahają się go porównywać z Code Geass.
Strony: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook