Forum Dragon Ball Nao

» [PS2] Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 ocena: 5,50 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3, 4  
krasia
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.905
Posty: 1
Jak sie robi cholerski z counter w Dragon ball z budokai tenkaichi 3 ten co niby kwadrat + strzałka
gorajdowski Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
gorajdowski
Wiek: 28
Dni na forum: 5.774
Posty: 9
Skąd: grudziądz
Nie wiadomo w ogóle o co ci chodzi
kisiel543 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.487
Posty: 1
Witam mam problem a mianowicie ściągnąłem grę podaną w temacie tylko że na konsole ps2 mam emulator pcsx2 0.9.6 czy ta gra pójdzie na nim partów tej gry jest 21 gdyż ściągałem z rapidshare jak da się grać na tym emulatorze to proszę powiedzieć jak mam ją przez niego odpalić rozpakować czy co ? z góry dzięki ...
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
zaznaczasz wszystkie, rozpakowujesz i masz obraz płyty. Wchodzisz w emulator, klikasz na uruchom i otwórz CD/DVD. Wybierasz ten obraz i grasz. Polecam zabawę z wtyczkami bo na początkowych ustawieniach sobie zbytnio nie pograsz. Wpisz sobie w google: "dragon ball tenkaichi budokai peb" i wejdź w pierwszy link. Tam wszystko pisze.

Pozdrawiam

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Goku GT
Ziemianin
Ziemianin
Goku GT
Wiek: 28
Dni na forum: 6.102
Posty: 15
Skąd: Kamionka Wielka
kisiel jaki masz sprzęt?? bo może ci niechodzić

#Goku GT#

Tu znajdowała się nieregulaminowa sygnatura.
TESS
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.403
Posty: 8
Gdzie jest Klawisz R3 na klawiaturze( zmienic sie w SSj) i jak pokonac nappe tenszinem??
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.672
Posty: 59
Na klawiaturze? Chyba na padzie I nie pytaj jak pokonać Nappę Tienem, bo niby co mamy Ci powiedzieć?
TESS
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.403
Posty: 8
hmm ja gram na klawiaturze
HeadShot Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HeadShot
Dni na forum: 5.399
Posty: 6
R3 jest na analogu naciś go i się transformujesz przeszłem grę ale nie pamiętam jak pokonać nappe
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
w ustawieniach emulatora (domyślam się że grasz na kompie) ustaw sobie R3 jako dowolny klawisz np. ] , a jak będziesz walczył z nappą to naciśnij go i ci się zmieni postać - chaoz (o dziwo walczy dobrze, zabiłem nim nappę, bez konieczności zmiany na gohana)

http://www.anime-planet.com/users/Lees
TESS
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.403
Posty: 8
A jak to ustawić jako klawisz dowolny daj scenera
TESS
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.403
Posty: 8
Podasz link z kond można tego emulatora pobrać?

[ Dodano: 18.06.2009, 13:33 (po 18 godzinach 18 minutach) ]
Jak zrobic fuzje Goku i vegety?
rDk1994
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.393
Posty: 1
mam problem bo ostatnio ściągnąłem sobie z torrentów budokai tenkaichi 3 i po rozpakowaniu wygląda to tak * zaloguj się, aby zobaczyć link * i nie wiem jak to spachować za pomocą tego programu * zaloguj się, aby zobaczyć link * jeśli by ktoś wiedział jak to zrobić to proszę o odpowiedź.

[ Dodano: 23.06.2009, 17:04 (po 22 godzinach 7 minutach) ]
Pomoże ktoś ?
lulek96 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.421
Posty: 10
Skąd: Pomorza
1.Mam problem.wiem ze w 2 postac moze miec ponad 100 lvl. a w 3 jak to jest bo wpakowalem w parepostaci troche kasy (z turnieji) i majom 7/7 co zrobic (oile sie da) aby postac miala lepszy lvl.


2.plizzz doradzicie.Mam 0/7 majububa i vegete ssj4 (i pareinnych postaci z 0/7) i w tym problem ze nie wiem [ ort! ] w co ich wyposazyc(sila/def/ki/itp a moze w jakies specjale zeczy jak te pomaranczowe kulkinp.dragon homing)...

Prosze owyrozumialosc z blendami 1.nie chce [ ort! ] mi sie naciskac ALT 2. mam 3 z polaka
lulek96 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.421
Posty: 10
Skąd: Pomorza
Mam dragon bala buddokai tenkaichi 3 i nie wiem [ ort! ] jak najlepiej doładowac moje postacie prosze o podanie nazw np.Goku +2 atack + aura violet itp i uzasadnienie czemu (a jesli takich postuw jest duzo to plizz nie krytykujcie mnie i dajcie link do takiego tematu / forum)
P.S Jak odblokowac wszystkie te zulte kulki w stylu "master roshi trening" bo zdaje mi sie ze nie mam [ ort! ] wszystkich (taksze prosze o niekrytkowanie jezeli to kolejny zbędny temat ,a zamiast tego dac link)
FixTer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.094
Ostrzeżenia: 1
Posty: 20
Skąd: z krzesła
1.nie chce [ ort! ] mi sie naciskac ALT 2.
jest budokai tenkaichi 3 na komputer??? jak jest to prosze o linka
Adam_ssj2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Adam_ssj2
Wiek: 31
Dni na forum: 4.999
Posty: 18
Skąd: Kalinowo
Nie ma. Jedynie co można zrobić aby zagrać w DBZ BT3 to ściągnać sobie DBZ BT3 (jest w dziale download) i emulatora (pcsx2 9.7). Żeby zagrać to trzema mieć przynajmniej dwu-rdzeniowego procka i oczywiście dobrze skonfigurowany emulator
Gizmo
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.784
Posty: 5
witam mam problem z odpaleniem tej gry na pc, a mianowicie gdy emuluje grę to pokazuje sie intro od sony i do wyboru karty i dalej nie wiem jak uruchomić grę
jurek123123 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 4.649
Posty: 1
Skąd: Łodz
Witam. Posiadam PS3 320 gb i mam takie pytanie czy da sie odpalic DBBT3 na ps3 ?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » [PS2] Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook