Forum Dragon Ball Nao

» Gdyby istaniały Smocze Kule? ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
Gdyby istaniały smocze kule to jakie byście mieli życzenia do wielkiego smoka??
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Pomijając życzenia związane z religią, polityką etc. to poprosiłbym o nieśmiertelność, co dałoby mi mnóstwo czasu na ponowne ich odnalezienie i poproszenie o wiedzę absolutną - wreszcie nie miałbym problemu takiego jak Sokrates. A co później? Później bym o jakąś miłą żonkę poprosił, oczywiście nieśmiertelną w standardzie. No i aby mogła rodzić nieśmiertelne potomstwo. I to chyba tyle .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
to poprosiłbym o nieśmiertelność
Strasznie to intiligętne, jak bys wybrał niesmiertelnosc czyli wieczna młodość po 100 latach (max) bys dostał *, chyba ze jestes nie ludzki i nie czuły (wiadomo w jakim sensie).... to tyle sam nad tym kiedys myslałem i to jest * najlepszym przykładem jest ostatni odcinek GT i Goku jakies 100lat pozniej (młodsi userzy na pewno [ ort! ] nie beda wiedzieli o co chodzi)

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Ja bym poprosił o dodatkowe życzenia
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
jesli mialbym szanse wypowiedziec zyczenie to porosilym o to zeby mi w przyszlosci pieniedzy nie brakowalo i w ogole

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
Tamat jest;;;;;; Co byście zrobili gdybyście mieli do wykorzystania życzenia od wielkiego smoka który powstał z smoczych kul albo jakie było by wasze życzenie

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Robert__15: 23.01.2005, 21:56
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
glupie pytaie panie Robert__15 najpierw pytasz ludzi jakie by bylo ich zyczenie a potem nie zapomnijcie ze je trza znalesc, to mamy ich szukac po swiecie? pytane powinno brzmiec "jakbyscie mieli smocze kule to o co byscie poprosili" lub cos w tym stylu, w ogole nie rozumiem tego pytania w tej sytuacji, na czym mial polegac ten zart?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
No to chyba najważniejsze aby każdy każdego sznował aby bylo duużo kasy i już jest połowa sukcesu

Ja też [ ort! ] właśnie tego bym chcial
aby mnie sznowano, abym miał dużo kasy noi chyba to wszystko
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Robert_15 ja na twoim miejscu poprosiłbym smoka o "Słownik Ortograficzny"

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
hmm jak moze nie tyle zeby mnie szanowano ale zebym byl tez troche slawny, popularny nie az tak ze gdzie sie pokaze to tam autografy, ale zeby kazdy wiedzial kim jestem.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
pozwolcie że na razie [ ort! ] błędy będe robił ponieważ moja klawiaturka jest troche zryta znaczy jakoś przyciski się żle wciskają (chociash połowa sie niewciska)........
Ale niemartwcie sie jusz za niecałe 4 dni będe miał klawiature nowom i nie będziecie mnie musieli wytykać
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
jeszcze jedno jak masz zamiar wyskakiwac z takimi tekstami to lepiej sie poradz Zycha, eMate, i Goku SSJ o jakies porady odnosnie pisania postów
eMate przynajmniej pisze jakieś sensowne artykuły na DbNao a ty jeseś bierny
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Heh, widziałem jego recenzje i musze powiedzieć, że nie ma w nich nic nadzwyczajnego.
PLUSY: są w miare długie, a opisywane kinówki są dość dobrze przeanalizowane
MINUSY: ograniczone zasoby słownictwa, błędy stylistyczne, czasem i składniowe. Przykład ?? W jednym zdaniu powtarza się trzy razy słowo akcja. Dlatego jak już wspomniałem, widać ograniczenie w dobieraniu innych równie dobrze pasujących słów.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Tak, wszyscy wręcz wzorowo trzymają się tamatu . Ale ciągle będąc poza nim: uważam, że o ile posty nie muszą być całkiem składne, o tyle wypowiedzi typu recenzja powinny być możliwie jak najbardziej dopracowane.

A do tematu wracając:

Majin_Vegeta kiedyś napisał(a):
to poprosiłbym o nieśmiertelność
Strasznie to intiligętne,
Sława i pieniądze mnie nie pociągają, a jak bym chciał je zdobyć, to miałbym na to duuużo czasu .

Majin_Vegeta dalej napisał(a):
jak bys wybrał niesmiertelnosc czyli wieczna młodość
Nie tylko wieczną młodość. Niewrażliwość na rany jest również nie od rzeczy .

i jeszcze dalej napisał(a):
po 100 latach (max) bys dostał !?,
W razie czego znalazłbym znowu Smocze Kule i poprosił o przywrócenie śmiertelności.

i znowu napisał(a):
chyba ze jestes nie ludzki i nie czuły (wiadomo w jakim sensie)....
Nie rozumiem... Z żoną u boku żyłoby mi się nieźle. A nieludzki i nieczuły (poproś Kamza, aby pożyczył Ci słownik ortograficzny ) na pewno nie jestem.

i do znudzenia napisał(a):
to tyle sam nad tym kiedys myslałem i to jest przejeeebane najlepszym przykładem jest ostatni odcinek GT i Goku jakies 100lat pozniej (młodsi userzy na pewno [ ort! ] nie beda wiedzieli o co chodzi)
Tak myślisz? Mi by raczej nie przeszkadzały nawet dwa tysiące lat na karku (dość daleko w przyszłość wybiegam). Ile dobra można by [ ort! ] uczynić przez taki czas... Wątpię, aby znudziło mi się życie u boku żony i z masą obowiązków na głowie. I byłbym pewny, że dożyję Apokalipsy.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Ile dobra można by [ ort! ] uczynić przez taki czas...
jak bys byl niesmiertelny to raczej dobra bys nie czynił raczej jak bys byl niesmiertelny to bys mial poczucie nietykalnosci, nic by Ci zrobic nie mogli, bo ani zabic, ani nic innego, wiec bys raczej samo zło siał... bo raczej inaczej by nie bylo

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Majin_Vegeta napisał(a):
jak bys byl niesmiertelny to raczej dobra bys nie czynił raczej jak bys byl niesmiertelny to bys mial poczucie nietykalnosci, nic by Ci zrobic nie mogli, bo ani zabic, ani nic innego, wiec bys raczej samo zło siał... bo raczej inaczej by nie bylo
Oj, Ty to na pewno! Byś wszystkich moderatorów i innych adminów wyrzucił i sam rządził na tym forum . Ale może i masz rację. Trzeba by najpierw poprosić o coś takiego, jak miał Kami-Sama - usunięcie z siebie całego zła.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
bycie niesmiertelnym to po prostu bycie niezniszczalnym, nie mozna umrzec, nie ma sie wtedy zadnych nadludzkich mocy, wiec jak by mogl wyrzucic wszystkich?w jaki sposob? chyba ze by znalazl haslo do serwa wywalil admina i sam stalby sie nim

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
heheheheheeheheheh No ja to bym zabardzo być nieśmiertelnym niechcial byś już bardziej by mi odpowiadało życie troszke dłuższe niż inni czyli coś około 200lat
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja bym nigdy nie chcial wiecznie zyc. Nie chcialbym nigdy patrzez jak umiera ja moi najblizsi np dzieci zona albo jeszcze lepiej, wnuki. Nie chcialbym patrzec na ich smierc. Juz wolalbym sam sie zabic bo co to jest zycie z bez tych wszystkich osob

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Scyller: 26.01.2005, 20:36
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Nie chcialbym nigdy patrzez jak umiera moi najlizsi np dzieci zona albo jeszcze lepiej, wnuki. Nie chcialbym patrzec na ich smierc. Juz wolalbym sam sie zabic bo co to jest zycie z bez tych wszystkich osob
i o to chodzi, to jest to o co mi chodzilo piszac o niesmiertelnosci , dokładnie ujales moją mysl : )

END
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  

Forum DB Nao » » » Gdyby istaniały Smocze Kule?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook