Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball AF ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19  

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?
Tak 84,08% 206 84,08%
Nie 15,92% 39 15,92%
Wszystkich głosów: 245
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Ja bardzo bymchciał nawet gdyby najbardziej przypominało DBGT. I tak to by było najlepsze anime na świecie.A tak w ogóle to bym chciał Goku jr zobaczyć jak by był dorosły jakie poziomy by osiągnął może by była nowa bardzo fajna historia? może ożywili by Goku w jakiś sposub smoczymi kulami?zresztą nawet jeśli nie i tak bym chciał by ta część powstała

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Hmmmm....
DB AF to póki co marzenie, które żyje własnym życiem. Forma i reść, które do tej pory były nam prezentowane w Internecie- zarówno screeny jak też propozycje watków i sag, wzbudza we mnie poważne watpliwości co do tego pomysłu.
Idea jest jak najbardziej słuszna... Ale z taką ideą zetknęłiśmy się juz w przypadku DB GT i wyszło to, co wyszło...
Jesli nowy DB, to oparty o to, co juz wiemy i kontynuujacy tredycje Światra Smoczych Kól znanego z DBZ.
Forma, która do tej pory istnieje(o ile w ogóle istnieje) jest według mnie nie do przyjecia.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Vego SSJ 3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego SSJ 3
Wiek: 36
Dni na forum: 6.552
Posty: 41
Skąd: Ciechanów
Raczej niema i chyba raczej nie bedzie. W ostatnim odcinku DB GT bylo zakonczenie Dragon Balla, jednak ktos by mógł ruszyc zada i stworzyć DB AF, moze wtedy bym się dowiedział czyim dzieckiem buł Goku Jr i Vefeta Jr, jakie dzieci i z kim miała Pan, i co sie stał z Goku kiedy odleciał na Smoku. Na jednej strionce kiedys czytałem jak ktoś streszczał DB AF, czy była ona prawdziwa? ten ktos napisał cos takiego: "Dragon Ball AF zaczyna sie jak Bulma odnawia Planete Vegeta" - czy to jest prawdziwe ???

FINAL FLASH
Ireek
Ziemianin
Ziemianin
Ireek
Dni na forum: 6.559
Posty: 1
Ale co powiecie na to
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Szczerze?
fajna animacja- ciekawy mix.Muzyka też może być...
Ale nie robi na mnie jakiegos powalającego wrażenia...
I nie przywiązywałbym zbyt dużej wagi do tytułu Opening DB AF...
Ponoc DB AF, jesli powstanie, to bedzie tylko i wyłącznie mangą
Na którejś ze stron wcześniejszych jest link do pierwszego tomu...???
Pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
to jest opening do gry Budokai 3... brak mi slow...

ps. wyszedles na niezlego idiote czlowieku...
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
to jest opening do gry Budokai 3... brak mi slow...
I po tajemnicy...
Wielka mistifikacja szybko została odkryta
Zwycięzca zostaje...(fanfary) eMate(pozdro)
No cóż.. he he he
A tak powanie...
po co zamieszać takie linki?
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Daj mu spokój [ ort! ] nie wiesz ile tego jest w necie. Jest na końcu podpis DBAF z logiem. Eh Rzeczywiśćie ładnie to zrobione. Nie każy ma PS2 i zna wszystkie filmy
Songoku ssj4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Songoku ssj4
Wiek: 32
Dni na forum: 6.541
Posty: 31
Skąd: Planeta Vegeta
ja bym chciał i żeby powstała nowa wersja dragon balla bo troche nudno bez dragon balla i tęsknie za tymi walkami.Alen nie śadze żeby powstała już mówią gdzieś od 6 lat że powstanie i gdzie ona jest
Goku Ssj3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku Ssj3
Dni na forum: 6.541
Posty: 23
ja chciałbym żeby powstało af było by super i odnowa wszystkie postacie ożywajom łocznie z e złymi
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
ph.... jak by powstało, to by bylo tak ponaciągane, ze hej! dobbrze by bylo takie cos zbaczyc, jak powstanie (a w to szczerze wątpie) ale to i tak juz nie bylo by to samo co jest w Z czy nawet w GT. AF to wymysl fanów (pewnie kazdy to wie) i raczej nie powstanie! pozdro

Obraz
PALATIAL REGALIA
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
Ja osobiście cieszyłbym sie gdyby powstał DB AF, ale z jakąś normalną fabułą a nie robioną na siłe.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Podobnie jak Songoku ssj4 byłbym raczej za "reaktywacją" Dragon Ball Z. Sami musicie przyznać że w porównianiu z dzisiejszym wykorzystaniem narzędzi graficznych w anime Dragon Ball jest rysowany jakby "na kolanie".

PS: Oczywiście chyle czoło przed talentem mistrza Akiry, to u góry to jedynie porównianie.

Chetnie zobaczyłbym równiez pierwsza serię. narysowanego na nowo Piccolo, Małego oku, Yamche. Szczególnym wyzwaniem byłoby z pewnością "wytworzenie " Goku na poziomie SSJ. dzisiejszych technikach malarskih byłoby to imponujące doswiadczenie.
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
a... dorzuce cos od siebie
jak dla mnie juz GT mogloby nigdy nie powstac, bo szmira to i badziewie totalne, zero klimatu z poprzednich serii. Takie moje zdanie, obejrzałem raz i wiecej nie mam zamiaru do tego wracać.
Dlatego nadzieja we mnie wielka, że AF nigdy nie powstanie, może pojawić sie w postaci fanowskiej mangi ale o anime można zapomnieć. Te wszystkie bzdury krążące po necie, przerobione obrazki, durne fabuły, smieszne spisy odcinków to tylko pobożne zyczenia maniakow slepo zapatrzonych w DB. Sam jestem wielkiem fanem ale 3ba wiedziec kiedy powiedziec STOP! Nikt kto kocha Dragon Ball nie chcialby chyba, żeby jego ulubiony tytuł zszedł już kompletnie na dno.
Co do tych wszystkich odcinkow emitowanych czy to w japonii czy to w niemczech... czy naprawde ktoś sądzi ze gdyby bylo tak naprawde to nigdzie w necie nie moznaby tego znalesc ? czy nie znalazlaby sie grupa maniakow ktora zripowałaby chocby kilka odcinkow, chociazby w slabej jakosci ? Nie wydaje mi się, dlatego wszystkim radze przestać poważnie traktowac temat AF, a wszystkie nowości traktować jako fanowskie ciekawostki, z przymrozeniem oka oczywiscie
Gdyby cos mialo powstac to zyczylbym sobie 2 czy 3 odcinkowej OVA'ki, z Z Teamem w roli głównej, opowiadajace o nieznanych dotad przygodach i przeciwnikach, o wspanialej kresce i tym samym starym dobrym klimacie.
I na tym kończe mój wywód, pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Warto sobie pomarzyć, nie wiadomo, co jeszcze może strzelić Naszemu Akirze. 3 serie spokojnie wystarczą, przecież to ponad pół tysiąca odcinków, tyle kinówek, czego jeszcze potrzeba do szczęścia. Wystarczy, że DBGT nie wyszło im twórcom.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Hmmm...
przeczytajcie... Tekst jest dośc długi, ale...

http://ssjpower.net/index.php?id=af

Czego ludzie nie wymyślą...
I właśnie dla tego nie chcę, aby powstał DB af
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
tekst pisany troszke od d*py strony.... jakby AF miało tak wygladac to chyba rzucilbym sie z mostu... respect za wysiłek w pisaniu textu dla tego fana, ale poza tym nic pozytywnego nie dasie o tym naskrobac
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
adam9011 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.508
Posty: 20
Skąd: Wejherowo
A może Dragon Ball AF powstaje, tylko wytwórnia i Akira Toryiama (który powiedział, że nie przyłoży już ręki do DB, w co nie wierzę) robią to potajemnie, żeby w pewnym momencie zaskoczyć fanów? Bo skąd niby miałyby się brać te wszystkie plotki? Może to przecieki z TOEI ANIMATION?

Mimo wszystko wierzę, że Dragon Ball AF powstaje lub powstanie, może nie za rok ani za 2 lata - ale powstanie. Może po (wg niektórych) niezbyt udanym DB GT (ja bardzo lubie tą serię), do którego Akira nie przyłożył ręki, teraz próbuje naprawić błedy, które powstały przy GT?

Myślę, że prędzej czy później wszystko się wyjaśni i będziemy mogli oglądać robionego kilkanaście lat Dragon Ball'a AF.
-==GOKU==- Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.508
Posty: 3
Skąd: Namek
Ja oczywiście bardzo chciałbym aby powstało DB AF. Mam już 16 lat a nadal bardzo lubie oglądać Dragona.
adam9011 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.508
Posty: 20
Skąd: Wejherowo
Ja oczywiście bardzo chciałbym aby powstało DB AF. Mam już 16 lat a nadal bardzo lubie oglądać Dragona.
Ja też mam 16 lat i chcę, aby DB AF powstało. Chcę też, aby DB leciało w TV
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball AF
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook