Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 5.531 wyników

Przeciwnik ze świata anime, który mógłby zniszczyć Goku?

Byczusia

Odp.: 26
Wyś.: 8.184
Chyba Zeref(Fairy Tail)- Dlatego, że wszystko wokół niego umiera- jest czarnym magiem, niejednokrotnie pokazano jego potężną moc zabijającą życie.
Nie jestem pewna, ale czy Sesshomaru by sobie z Goku nie poradził?

Wybory prezydenckie w Polsce 2020

Byczusia

Odp.: 35
Wyś.: 2.116
Głos mój idzie na Hołownię. Wcześniej wahałam się między Tanajo a Hołownią, ale jednak Szymon ma mój głos. Owszem wspieram strajk przedsiębiorców, ale prezydent nie może myśleć wyłącznie o jednej grupie. Hołownia ma sensowny program wyborczy, za co ma mój +.

Poszukiwana piosenka, film itp.

Byczusia

Odp.: 727
Wyś.: 414.962
Poszukuje podkład muzyczny do Belgijki bez wokalu

Koronawirus

Byczusia

Odp.: 88
Wyś.: 8.165
Wbrew pozorom mnie to nie dziwi. Inne kraje takich idiotyzmów nie robią.

Koronawirus

Byczusia

Odp.: 88
Wyś.: 8.165
Szumowski zapowiada od dłuższego czasu 2 falę zachorowań na jesień. Seriously? I te idiotyczne maseczki- nie da się w nich nawet oddychać, głowa mnie tylko po nich boli. Można kupić lody, ale nie je zjeść na zewnątrz- kompletny debilizm. Do restauracji/baru mogą razem wejść osoby mieszkające razem- kolejny martwy przepis- jak to niby mają sprawdzić? Dzisiaj w stolicy kolejny strajk przedsiębiorców- dołączają sie do nich rolnicy no i górnicy. Brawo- potrafisz Polsko Szkoda, że siłownie plenerowe i place zabaw są nadal zamknięte. No i jeszcze głupota- na halach sportowych będą zamknięte szatnie. Czyli co ,robimy striptiz. Brawo, brawo, brawo!

Koronawirus

Byczusia

Odp.: 88
Wyś.: 8.165

Jasny czy ciemny layout?

Byczusia

Odp.: 5
Wyś.: 706
Uważam, że powinien być jasny, ale nie bijący po oczach. Lepiej się czyta, przegląda, etc.

Koronawirus

Byczusia

Odp.: 88
Wyś.: 8.165
Problem z transgranicznymi pracownikami -na granicy polsko-niemieckiej nie mają jak dojechać do pracy. Tak samo jak maturzyści z miejscowości na granicy polsko-niemieckiej. Teraz wyskakują ,że szczyt zachorowań ma być na jesień. Aha, czyli przez rok nigdzie nie wychodzić z domu. . Oczywiście, bo kwarantanna nie może być selektywna.

Goku - bohater niewarty naśladowania

Byczusia

Odp.: 5
Wyś.: 495
Te małolaty były silniejsze niż inni dorośli i miały możliwość pokonania Buu. Goku by se nie poradził i Ziemia znów w niebezpieczeństwie. Nie wyśle się przecież Tiena, Krillina, Roshiego, etc. Zostawił bez środków do życia? Nieprawda- Chi chi sama wspominała przy Gotenie, że zostawił po sobie jakieś pieniądze. Tym bardziej, że uwaga: nie było biedy, ale skromne życie, nikt głodny nie chodził. Realny świat jest inny od dragonballowego nie można ich ze sobą porównywać. To, że wyczuł w Vegecie dobro(i w Piccolo też)- sam Vegeta mówił przy ostatecznej walce z Buu ,,Oszczędziłeś mnie (...) wiedziałeś ,że się zmienię". Freezę oszczędził bo już nie miał jak komuś zrobić krzywdy. Co do stanięcia na pierwszej linii frontu- pogorszyłby sprawę. Musiał maluchy nauczyć fuzji. Nawet Piccolo, Krillin ,Roshi podzielali jego opinię.
Edit: ,,Co to za ojciec, który zostawia rodzinę bez środków do życia"------------> Co to za ojciec, który by doprowadził do śmierci rodziny przez wroga. Lepsze z dwojga złego skromne życie, ale w miarę bezpieczne aniżeli śmierć całej Ziemi i wszystkich przez ciągłe ataki potworów.

Goku - bohater niewarty naśladowania

Byczusia

Odp.: 5
Wyś.: 495
Mógł się pojawić kolejny wróg szukający Goku i tak w koło Macieju. Będąc w Zaświatach było aż 7 lat pokoju- Ziemia była bezpieczna. Przyglądał się- wiedział, że Gohan się zezłości i da sobie radę. Pokazał mu jak walczy Cell. Pomógł mu nawet z zaświatów. Wiedział, że Gohan da sobie radę Chi chi racjonalnie myśląca? Nie. Wariatka, której się wydaje że edukacja uratowałaby świat przed Freezą, Androidami,etc. Ile razy wybuchałam śmiechem na jej teksty? Dodam, że poświęcił własne zycie by ratować Ziemię. Egoistyczne? Nie, Ile razy wybuchałam śmiechem na jej teksty . Tylko darła głupio ryja, nic więcej. Nie traktuję poważnie Toriyamy- bo nieraz sam sobie przeczy, naciąga wiele rzeczy. Daruje wrogom? Wie, że staną się dobrzy. A części nie zabijał- bo już byli niegroźni. Z Buu znów stanę w obronie Goku. on się męczył na ssj3, który to wyczerpywał - Goten i Trunks byli jedyną nadzieją dla Ziemi(Vegetę i Gohana uznano za martwych, gdzie potem okazało się, że Gohan żyje). No i jego czas na Ziemi się kończył. Nie pokonałby Buu.

Goku - bohater niewarty naśladowania

Byczusia

Odp.: 5
Wyś.: 495
Goku jest obrońcą Ziemi, którego nie można zastąpić nikim- trzeba to pamiętać. Nie chciał wskrzeszania, bo wrogowie ciągle go szukali. Raditz, Cell, Androidy, Freeza. By Ziemia była bezpieczna. Goku zrobił dobrze. Nie ma w Zetce nigdy ,,czasów pokoju" taka prawda. Czy jest niewarty naśladowania? Absolutnie jest wart. Na koniec Zetki- Goten i Gohan byli już dorośli, więc no cóż. Z perspektywy oprócz tego, że puścił Raditza nie było jego żadnych działań nieodpowiedzialnych z jego strony. Danie Cellowi fasolki- dobry ruch. Honor a i wiedział, że Gohan sobie poradzi(dodam, że nigdy nie pozwalał mu walczyć z zbyt silnymi przeciwnikami). Goku owszem ma braki wiedzy w różnych dziedzinach, ale w walce? Świetny analityk. Ciągle uciekał w treningi- jakby tego nie robił to Ziemia by zginęła. Absolutnie nie zgodzę się,że jest egoistą- mimo zamiłowania do walki to denerwuje się jak coś grozi jego bliskim i przyjaciołom. Wypięcia na rodzinę nie ma tu nigdzie.No i podziwiam go za to jak wytrzymał z Chi chi, która jest nawiedzoną wariatką.

Koronawirus

Byczusia

Odp.: 88
Wyś.: 8.165
Czesi na przykład nie zamykali parków i lasów. Gospodarka się odbuduje? Z pewnością, jak teraz przedsiębiorcom się oberwało i to bardzo mocno.

Koronawirus

Byczusia

Odp.: 88
Wyś.: 8.165
Idiotyzmy pokroju zamknijmy parki, lasy. Teraz nagle otwierają. Oczywiście, bo bardzo to pomoże gospodarce ich otwieranie. Biorę (duchem) udział w strajku przedsiębiorców, który kolejny się odbędzie za tydzień w Katowicach. Już Czesi, Niemcy, Duńczycy, Norwedzy zaczynają wracać do zycia- tylko nie my. Tak, wiem, że luzowane są obostrzenia bo wybory

Koronawirus

Byczusia

Odp.: 88
Wyś.: 8.165

Koronawirus

Byczusia

Odp.: 88
Wyś.: 8.165
Al Ed Upek napisał(a):
Jesteś pewna czy sobie tego życzysz? To zasadnicza różnica.
Pewna, niestety. Nie napisałam tego z lekkim sercem.

Koronawirus

Byczusia

Odp.: 88
Wyś.: 8.165
https://kobieta.onet.pl/koronawirus-szkoly-z ... cu/tqsgpx3
Może jeszcze 3 razy przedłużmy ten okres . Ogólnie- wczoraj byłam na długim spacerze- widziałam jak 3 razy w ciągu kilku minut policja krążyła akurat na jednej ulicy. Czy dostałam mandat? Odpowiedź prosta nie- i nie mam zamiaru przyjmować mandatów.
15 kwietnia jest strajk przedsiębiorców. Popieram ich całym sercem. Niestety ,że do stolicy mi daleko nie jadę.
A zapomniałabym- jestem na 100% pewna, że wkrótce pojawi się fala samobójstw.

Koronawirus

Byczusia

Odp.: 88
Wyś.: 8.165

Koronawirus

Byczusia

Odp.: 88
Wyś.: 8.165
Shounen napisał(a):
Byczusia, szczepionka w ogóle może nie powstać.
Już są testy

Koronawirus

Byczusia

Odp.: 88
Wyś.: 8.165
Wiem, że lincz się na mnie posypie, ale trudno. Od 15 kwietnia wracam do życia- nie będę tolerowała dalszego przedłużania kwarantanny, bo wiem, że będą to robić w nieskończoność. Kilka miesięcy to za długo. A szczepionkę mają wydać najwcześniej za rok.

Koronawirus

Byczusia

Odp.: 88
Wyś.: 8.165
Ajj i ciekawe czy znowu nie przedłużą tego
Strony: 1, 2, 3 ... 275, 276, 277  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook