Forum Dragon Ball Nao

» Podobieństwo bohaterów

konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Pytanie do osób, które jak oglądały Dragon ball rozumiały w nim wszystkiego.
Czy mieliście wtedy takie coś, że nie interesuje was fabuła, tylko walka? Albo coś w tym stylu?
Ja np. nie kapowałem trochę i myslałem, że Krillan, Nappa i Tenshinhan sa spokrewnieni, albo Cell z Picollo. A także, że Goku i Jairobej (tylko przez moment ;p)
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.632
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
Byłem zszokowany widząc Future Trunksa! Skąd się wziął!?!
Myślałem, że friezer rozwali ziemi jak przyleciał z Coldem. Nie kumałem z poczatku skąd się wziął Komórczak.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Powiem skromnie, że nie miałem problemów, ale nie podobał mi się motyw z Future Trunksem. Trochę wkurzyło mnie to, ale go polubiłem.
Ja np. nie kapowałem trochę i myslałem, że Krillan, Nappa i Tenshinhan sa spokrewnieni, albo Cell z Picollo. A także, że Goku i Jairobej (tylko przez moment ;p)
Goku i Żarłomir mi także na początku wydawali się spokrewnieni xD

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Taaaa tak samo Kame-senin i Senior Bogów ;] równie zboczeni no i obaj są mistrzami, mają nadludzkie zdolności.

szczecin
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Loganek, lol, ale ty masz skojarzenia i podobieństwa... Oceniasz postacie na baaaardzo płytkim poziomie. Aż chciałbym umieć mówić jak Cyceron.
Kuririn - chłopiec który uciekł ze świątyni, tchórzliwy, zawsze w cieniu Goku którego chciał przewyższyć, w Z niezbyt silny, ale ma styl, jego marzeniem jets ożenić się.
Tenshinhan - samotnik, jego jedynym towarzyszem życia jest Chaozu, utalentowany, był zły lecz zmienił się, jego sensem życia jest ciągły trening i wzrastanie w siłę, a przede wszystkim bycie przydatnym w chwilach niebezpieczeństwa.
Nappa - idiota i półmózg, który tylko by niszczył i zabijał, nie potrafi docenić przeciwnika, brak mu stylu, walczy byle jak i to wszytko o nim.
I ty myślałeś, że te 3 postacie są PODOBNE?!

Cell i Piccolo... Fakt, może z podejścia do życia są podobni, lecz poza tym nic ich nie łączy.
Goku i Yajirobe - j/w, tylko że ich łączyło uwielbienie jedzenia. Ogromną różnicą było choćby to, że jeden lubił walczyć,a drugi nie znosił, oraz pierwszy miał zimna krew, a drugi był tchórzem. Nigdy nie skojarzyło mi się, że są podobni.

Mnie fabuła Dragon Balla nigdy nie nudziła. Zawsze było w niej coś zaskakującego, coś szokującego, coś co przyciągało do ekranu. Gdyby było nudno, wówczas ta seria nie odniosłaby tak gigantycznego sukcesu. Nigdy nie było toposu "tylko walka"
Motyw z Future Trunksem - przecież to był jeden z najlepszych momentów w Dragon Ballu, jeśli chodzi o zaskakującą fabułę. Znikąd pojawia się młodzieniec, który także jest legendarnym wojownikiem, w mig pokonuje Freezę i wygląda na przyjaciela. Czyż to nie daje napięcia, mnóstwa pytań na ego temat, co się dzieje? To normalne, że nikt nie wiedział co się stało i skąd się to wzięło.
Motyw z Cellem był na jeszcze większym poziomie, lecz ogromnym minusem było to, że zbyt szybko wyjaśniono całą jego postać i zagadkowość podczas rozmowy z Piccolo.
Jeśli chodzi o podobieństwa - jedynie Senior Bogów i Kamesennin byli naprawdę podobni. Ale nie nazwałbym tego nudnym momentem w fabule, spójrzcie jaka różnica była zanim SB się pojawił, a ostatnią zobaczoną akcją Kamesennina.

Ogólnie apeluję o zmianę nazwy tematu gdyż on i wyjaśnienie w pierwszym poście się nie kleją.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Son Mati napisał(a):
Loganek, lol, ale ty masz skojarzenia i podobieństwa... Oceniasz postacie na baaaardzo płytkim poziomie. Aż chciałbym umieć mówić jak Cyceron.
Kuririn - chłopiec który uciekł ze świątyni, tchórzliwy, zawsze w cieniu Goku którego chciał przewyższyć, w Z niezbyt silny, ale ma styl, jego marzeniem jets ożenić się.
Tenshinhan - samotnik, jego jedynym towarzyszem życia jest Chaozu, utalentowany, był zły lecz zmienił się, jego sensem życia jest ciągły trening i wzrastanie w siłę, a przede wszystkim bycie przydatnym w chwilach niebezpieczeństwa.
Nappa - idiota i półmózg, który tylko by niszczył i zabijał, nie potrafi docenić przeciwnika, brak mu stylu, walczy byle jak i to wszytko o nim.
I ty myślałeś, że te 3 postacie są PODOBNE?!
Przeczytaj chociaż raz coś dokładnie, a nie się rzucasz od razu
napisałem, że JAK BYŁEM MAŁY
A teraz to chyba jasne, że odróżniam postaci...

Son Mati napisał(a):
Cell i Piccolo... Fakt, może z podejścia do życia są podobni, lecz poza tym nic ich nie łączy.
Pooglądaj dobrze Dragon Ball - Cell był stworzony z jego komórek

Ja nie mówiłem, o charakterze bohaterów, a o WYGLĄDZIE!!!
Son Mati napisał(a):
Motyw z Future Trunksem - przecież to był jeden z najlepszych momentów w Dragon Ballu
Tu się zgodzę...
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Podobieństwo bohaterów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook