Forum Dragon Ball Nao

» [Komedia] Goście w Ameryce.

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Akcja filmu rozpoczyna się w XII wieku, kiedy to hrabia Thibault de Malfete (Jean Reno) ma poślubić córkę króla angielskiego Rosalindę (Christina Applegate). Zazdrosny konkurent dzięki pomocy czarownicy i jej mikstury, dolanej do napoju hrabiego, wywołuje u niego halucynacje, wskutek czego zabija swą niedoszłą żonę, biorąc ją za potwora. Zrozpaczony hrabia udaje się do czarnoksiężnika, który obiecuje przenieść w czasie Thibault wraz z jego wiernym, acz nierozgarniętym sługą André (Christian Clavier). Na skutek pomyłki, bohaterowie trafiają do XX-wiecznego Chicago. Uznani za szaleńców, trafiają na policję, skąd zabiera ich Julia Malfete, potomkini hr. Thibault, łudząco podobna do swojej pra-pra-babki, biorąc Thibault za dawno zaginionego kuzyna. Nieobeznani z nowoczesnością gośćie z przeszłości mają początkowo kłopoty z zaadaptowaniem się do nowej rzeczywistości, np. w postaci elektryczności. Wkrótce do XX wieku trafia również czarnoksiężnik (Malcolm McDowell), który przygotowuje miksturę, tym razem właściwą i Thibault wraca do swoich czasów. André natomiast zostaje w XX wieku, przekonany przez Angelique (Tara Reid) - dziewczynę pracującą u sąsiada Julii - iż jest wolnym człowiekiem i nie musi słuchać hrabiego. Będąc z powrotem w XII wieku, Thibault - tym razem świadomy trucizny - oferuje puchar z winem swojemu wrogowi jako symbol pojednania. Ten, cofając się, wypada z okna zamku.
Co powiecie na temat tego filmu?.
Ja miałem śmiechawe, jak pomylili mydło z bodaj landrynkami, albo jak myli się wodą z toalety
Ogółem dosyć śmieszny film.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Dark Sky napisał(a):
Co powiecie na temat tego filmu
Dobra komedia, taka lajtowa i naprawdę śmieszna.
Ja miałem śmiechawe, jak pomylili mydło z bodaj landrynkami, albo jak myli się wodą z toalety
Raczej on myślał że to coś do jedzenia, miętówki, ale jak ich częstował to było dobre. Zresztą akcji ryjących beret jest dużo.
Ogółem dosyć śmieszny film.
Ogólnie tak, aczkolwiek polecam wcześniejsze części, są lepsze i śmieszniejsze.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Piechu napisał(a):
Raczej on myślał że to coś do jedzenia, miętówk
Mała pomyłka .
Uśmiałem się też, gdy mięli włączony telewizor.
Myśleli, że tam uwięzieni są ludzie.
Więc rozdupcyli cały telewizor.
Później byli strasznie zdziwieni gdzie, że ci ludzie "zniknęli."
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Dark Sky napisał(a):
Mała pomyłka
Pewnie że tak, obejrzy sobie dwie poprzednie części, naprawdę idzie się ostro pośmiać. Christian Clavier i Jean Reno dają tam niezły popis, humor pierwszej klasy, polecam.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
A możesz podać tytuły poprzednich części?. Wiesz skąd można je ściągnąć?.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Goście, Goście i Goście Goście 2 Korytarz czasu. Skąd ściągnąć, no bo ja wiem Torrenty czy coś. Ja w sumie kupiłem na Allegro wszystkie części, więc możne tam luknij Darky.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dzięki za info ;p.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Komedia] Goście w Ameryce.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook