Forum Dragon Ball Nao

» Ostatni odcinek DBGT

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Strażnik kul . Pewno leży i zajada winogron ze smokie ( to ma znaczyć piją belta). Gdzie tam potem wrócił [ ort! ] do Chichi. No i może przywola Gohana do porządku.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Szelong Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.775
Posty: 18
Widzialem ostatni odcinek Dragon Balla GT po walce znajpoterzniejszym ze smokow i szczerze mowiac byl niedokonczony bo nie wiadomo gdzie sie dalej podziewał. Widzialem jeszcze ending gdy przybyl na walke mlodych potomkow zegnajac sie z wszystkimi.
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.770
Posty: 69
Skąd: Kraków
po prostu [ ort! ] odleciał na smoku i tyle podobno do innego wymiaru tak jest w dbaf

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Nie wiem jak w filmie, ale w anime, i w mandze chyba tez nic nie było o innych wymiarach.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
lokiju Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lokiju
Wiek: 33
Dni na forum: 6.711
Posty: 25
Skąd: DBZ
Nie było ale tam w AF jest napisane że był w innym wymiarze. Domysły może się kiedyś spełnią ze względu na AF. W końcu niby pozostawili zakończonie nie do skończenia, ale jednak wiele można dorobić. Według mnie to został jakby zastępcą wszechmogącego. I ćwiczył na wszelki wypadek jakby znowu jakieś zło się wydostało. A co do Shen-Rona to i tak pewnie by było, ze powstały nowe, gdyby na siłę ktoś chciał AF to by coś wymyślił.

Widzicie tę planęte w moim Avatarze. Wszystko pokazało mi że tak wyglądałaby Vegetta.
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.715
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
Pewno zamknoł sie z Chichi i słódko wspominali czasy miłodości. Ileż to można walczyć.
Co wy macie z tą Chi Chi? Skoro na końcu GT Pan była tak stara jak Chi Chi na początku GT (a może nawet starsza) to jak Chi Chi mogła jeszcze żyć? Goku żył bo go odmłodziło.

Mnie się zakończenie GT nawet podobało. po prostu [ ort! ] wrócił po latach zeby zobaczyć jak się sprawują jego bliscy (ci co jescze żyją) a potem odleciał ze Smokiem. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że został nowym Kami-samą

A samo jego odejście w rytm świetnej muzy (nie pamiętam ale to chyba było Dan dan kokoro) i pojawiające się napisy. po prostu [ ort! ] wyciskacz łez
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Myślę, że Goku został wysłany na zasłużony urlop Naprawdę, takie jest moje autentyczne zdanie. Prócz Goku, twórcy GT wysłali na urlop również siebie. Chciaż dziwne jest zachowanie twórców GT. Skoro robili je dla kasy, to dlaczego GT jest takie krótkie, czyżby mieli jej za dużo?
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.722
Posty: 67
Skąd: Poznań
No ja też tak myśle poszedł na urlop no ale trenuje dalej nawszelki wypadek jakby ktoś zły pojawił się na ziemi!!!
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Kiedy Goku odlayzwal ze smokiem powiedzial Vegecie ze bedzie trenowal !!!

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
lokiju Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lokiju
Wiek: 33
Dni na forum: 6.711
Posty: 25
Skąd: DBZ
Właśnie i to było najdziwniejsze chyba. Jak mógł trenować. Może twórcy GT nie wysłali się na urlop tylko tworzą nową serię . Ale jeszcze jedno. Głupie było, że wchłonął te kule. A co inni życzeń mieć nie mogą prócz Songha i jego bandy? Gdzie tu humanizm?

Widzicie tę planęte w moim Avatarze. Wszystko pokazało mi że tak wyglądałaby Vegetta.
Elunia Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.705
Posty: 3
Skąd: Łętownia city
Prawde móiąc zakończenie Dragon Ball GT było beznadziejne!!!! Nie wiadomo co z kim się stało?? co z Go ku a co z resztą. Zakończenie powinno byc zrozumiałe dla wszystkich i powinno wyjaśnać co z kim się stało....... Ale nie powiem całe DB było naprawde suuuper!!!!! tak na marginesie to zakończenie mogło być lepsze.......
Elunia Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.705
Posty: 3
Skąd: Łętownia city
Prawde móiąc zakończenie Dragon Ball GT było beznadziejne!!!! Nie wiadomo co z kim się stało?? co z Go ku a co z resztą. Zakończenie powinno byc zrozumiałe dla wszystkich i powinno wyjaśnać co z kim się stało....... Ale nie powiem całe DB było naprawde suuuper!!!!! tak na marginesie to zakończenie mogło być lepsze.......
Rusek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.703
Posty: 3
Skąd: Człopa
Posiadam wszystkie odcinki DB, DBZ, DBGT. Chętnie sprzedam gg 2619207 lub 3499508. Często jestem niewidoczny. Odcinki z polskim lektorem oczywiście. Filmy też posiadam. Sprzedaje na DVD lub CD.
MANGA JEST SUPER!!!

W ostatnim odcinku była taka długa posenka na końcu, i było pokazane jak Goku żyje sobie szczęśliwie z rodziną. Szkoda że nie ma więcej odcinków.
Kearion
Ziemianin
Ziemianin
Kearion
Wiek: 39
Dni na forum: 6.703
Posty: 5
Skąd: Bytom
Zakończenie DB GT było świetne. Dlaczego? W moim przypadku dało porządany przez twórców efekt. Łzy. Producenci chcieli by Goku i społka zapadli w pamięć na długo, a co nie wbija się w pamięć lepiej niż wstrząsające zakończenie? A poza tym zastosowali sprytny chwyt - zakończenie dało nam możliwość uruchomienia wyobraźni. Możemy sobie sami wymyślać co z nim się stało, czy gdzie to poleciał. Inaczej by było gdyby podali wszystko na srebrnej tacy...
lokiju Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lokiju
Wiek: 33
Dni na forum: 6.711
Posty: 25
Skąd: DBZ
HunteR SSJ napisał(a):
Pewno zamknoł sie z Chichi i słódko wspominali czasy miłodości. Ileż to można walczyć.
Co wy macie z tą Chi Chi? Skoro na końcu GT Pan była tak stara jak Chi Chi na początku GT (a może nawet starsza) to jak Chi Chi mogła jeszcze żyć? Goku żył bo go odmłodziło.

Mnie się zakończenie GT nawet podobało. po prostu [ ort! ] wrócił po latach zeby zobaczyć jak się sprawują jego bliscy (ci co jescze żyją) a potem odleciał ze Smokiem. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że został nowym Kami-samą

A samo jego odejście w rytm świetnej muzy (nie pamiętam ale to chyba było Dan dan kokoro) i pojawiające się napisy. po prostu [ ort! ] wyciskacz łez
No właśnie nie żyła, a on mógł się dostać do świata umarłych lub ona na jeden dzień do świata żywych.

Widzicie tę planęte w moim Avatarze. Wszystko pokazało mi że tak wyglądałaby Vegetta.
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.719
Posty: 76
A samo jego odejście w rytm świetnej muzy (nie pamiętam ale to chyba było Dan dan kokoro) i pojawiające się napisy. po prostu [ ort! ] wyciskacz łez
Cóż, ja płakałam i wiem, że inni też. Ja chyba nawet nie chciałabym iwedziec, co się dalej stało... no bo co by pokjazali? Pogrzeby? Wielki cmentarz? Fotografie rodzinne? Żebyśmy dostali rozstroju nerwowego? Dzięki wielkie, wolę nie.

Gdzie tu humanizm?
Humanizm czy humanitaryzm?

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
son-goku<>vegeta Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
son-goku<>vegeta
Dni na forum: 6.691
Posty: 12
Skąd: Śląsk
Jak by była kolejna część dragon balla to byśmy sie dowiedzieli co potem się stało ale niestety jej nie ma.
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.690
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Poleciał na smoku w cholerę i nie wrócił. Ktoś pisał, że poleciał, żeby A.T. nie musiał już wiecej pisać DB - bardzo prawdopodobne...

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.814
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Już miał dosyć sławy. Był zmęczony aktorstwem i poleciał gdzieś w oddali ćwiczyć
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Moim zdaniem, goku po wchłonięciu smoczych kul, stał się ich strażnikiem i "nowym" smokiem spełniającym życzenia.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Ostatni odcinek DBGT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook