Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» DBZ Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 GamePlay ps2 Goku vs Kid buu Movie 1

buhu20 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 38
Dni na forum: 5.567
Posty: 2
Witam i zapraszam do obejrzenia i komentowania

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.730
Plusy: 1
Posty: 538
Jeśli chodzi o samą walkę to strasznie kiepsko. Walczyłeś z kimś, czy z konsolą?(chyba to 2 bo jak na człowieka to zbyt żałosne by to było)
Wszystko strasznie monotonne, brak silnych technik, jedynie walka wręcz, która też nie powala. Przy atakowaniu żeby ładniej wszystko wyglądało (a także efektywnie), używaj czasem teleportacji. Raz za plecy, raz do boku wtedy nie wiadomo skąd atak nadejdzie. A oprócz tego od razu walka wygląda milej dla oka.
Jeśli zaś odrzucasz wroga, to nie leć za nim a zbieraj energię, tak żeby po kilku takich akcjach móc użyć czegoś potężniejszego.
To tyle. Mało widziałem ,więc mało piszę.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
buhu20 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 38
Dni na forum: 5.567
Posty: 2
Poczekaj poczekaj to byla próba jutro albo po jutrze zobaczysz coś potężniejszego
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.053
Posty: 119
Ehhhh, który to poziom trudności? 1, 2??? Grasz żałośnie. Pewnie jeszcze grasz passwordem... ja mogę Ci z palcem gdzieś pokonać 1 wojownikiem całą 5.
Następnym razem udostępnij widzom paski życia naciskając raz czy dwa strzałke do dołu.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


buhu20 napisał(a):
Poczekaj poczekaj to byla próba jutro albo po jutrze zobaczysz coś potężniejszego
tak tak, potężnego... jasne... czekamy 10 dni i chyba nic potężnego nie złożyłeś...
walczysz beznadziejnie... pojechałbym cię jakbym chciał... potrenuj bo to co teraz robisz nie można nazwać grą...
muzyka mi się nie podoba, ale każdy ma inne gusta... i nie wiem po co ta wielka czarna ramka...
Jeszcze raz mówię, że jak masz tak grać to tego nie dawaj...
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DBZ Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 GamePlay ps2 Goku vs Kid buu Movie 1
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook