Forum Dragon Ball Nao

» [Serial] Malanowski i Partnerzy

Lubisz ten serial?

Lubisz ten serial?
Bardzo 0,00% 0 0,00%
Średnio 0,00% 0 0,00%
Badziew jakich mało 77,78% 7 77,78%
Co to? 22,22% 2 22,22%
Wszystkich głosów: 9
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Więc co sądzicie o tej produkcji Polsatu? Osobiście uważam, że to jest koszmarna szmira. Oglądam to czasami, żeby się z tego pośmiać. Serial jest beznadziejny, gorsza wersja Detektywów, krótsza i do tego z beznadziejną fabułą.

Główny bohater - Bronisław Malanowski to stary koleś, który całe sprawy albo siedzi przy biurku i popija kawkę, albo chodzi do sklepu,w którym ktoś potrzebuje pomocy.
Tak na prawdę, to większą rolę mają tytułowi "Partnerzy".
Jest to blondynka, inteligentna aż nadto, nic nie mam do blondynek ale przykład: Porwano dziewczynę. Złapano porywacza. "Gdzie ona jest?" mówi Malanowski; "Czysta i niewinna" mówi morderca, I tutaj wkracza nasza kochana partnerka "To na pewno chodzi o ulicę białą ! " I CO? MA * RACJĘ... Idiotyzm.

Kolejny z "Partnerów" to przylizany pedałek w skórze. Podkochuje się w blondynce, ale podrywa wszystkie laski - taki "Tani Maczo". Często jego przyjaciele potrzebują pomocy, czym zaczyna się kilka odcinków.

No więc co sądzicie o tym "dziele" ?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Kathlar napisał(a):
No więc co sądzicie o tym "dziele" ?
Oglądałem 2 lub 3 odcinki i więcej obejrzę, taki badziew, że aż śmiać mi się chce jak na to patrze Ci aktorzy grają tak sztucznie a ten cały Malanowski jest żałosny, szczerze naprawdę NIE polecam, zdecydowanie bardziej lubię oglądać W11 i Detektywów.
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.526
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Kathlar napisał(a):
No więc co sądzicie o tym "dziele" ?
Oglądałem z dwa odcinki i jak dla mnie jest denny tak jak wiele polskich seriali:/.Co do aktorów to blondyna z Borewiczem vel Malanowski mogą być ale ten ich trzeci wspólnik beznadzieja totalna:/

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Serial] Malanowski i Partnerzy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook