Forum Dragon Ball Nao

» [PC] Bully - Canis Canem Edit

Bully lepszy niż GTA?

Bully lepszy niż GTA?
Tak 66,67% 2 66,67%
Nie 33,33% 1 33,33%
Wszystkich głosów: 3
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


No, większość fanów Rockstar Games wie co to za tytuł. Do niedawna dostępny tylko dla posiadaczy konsoli jaką jest Playstation 2. Aktualnie możliwa jest gra na PC bez emulowania. Bo oto właśnie wyszła wersja na stare, dobre Pecety.

Tytuł jest świetny. Można powiedzieć że jest to taka młodsza wersja GTA, i nie chodzi mi tu o datę stworzenia gry, o nie nie nie. Gra jest starsza od GTA IV i trochę młodsza od jej poprzedniczki - GTA San Andreas. Młoda, bo tym razem trzęsiemy z gangiem nie miastem, a ... szkołą. Jesteśmy nowy uczniem tej placówki, który ciągle je zmienia. Mama nas zostawia i jedzie z kochankiem na cudowne wakacje. Jest pewna, że tym razem nic nie zbroimy. Nie przypuszcza, że to właśnie w tej szkole połamiemy setki osób, rozwalimy lunapark i potraktujemy sprajem Ratusz...

Ale zacznijmy jeszcze raz od początku. No więc po tym jak nas mamusia zostawia wchodzimy do szkoły. No i tu już widać, że nie jest łatwo... na start przywita nas trójka szkolnych kozaków. Trzeba im sklepać tyłki.
Poznajemy Gary'ego. Niby nasz kumpel, daje nam misje jak to w grach Rockstara jest. Po jakimś czasie okazuje się że wcale nie jest naszym kolegą i nas wykiwuje. Zostajemy sami w piwnicy szkolnej, jakiejś ciepłowni z wielkim, stu kilowym siłaczem, który jest święcie przekonany że obrażaliśmy jego matkę. Oczywiście uświadamy mu, że to nie prawda. I wraz z nim i kilkoma osobami zakładamy własny gang...
I tak się rozpoczyna historia.

Ciekawe jest też to że kochana PEGI dała jej 16+ a nie 18+ jak w przypadku GTA, ale tytuł jest mniej ordynarny więc...

Gra jest warta polecenia. Czekam na wasze oceny
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Lol, zaznaczyłem tak, chociaż chciałem nie xD
Na PC ta gra wypada słabiutko. Słaby port z konsoli psuje wszystko. Lipne sterowanie - to raz. Dwa, optymalizacja ssie pałę, bo grafika na poziomie GTA: SA nie powinna nawet kwęknąć na GF 8600m. Taki półprodukt, wydany między jednym a drugim GTA.
Duriel Mężczyzna
Cargo
Cargo
Duriel
Dni na forum: 5.336
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Gra ma ciekawą fabułę, ale słabe wykonanie. Tak jak powiedział poprzednik półprodukt. Przeszedłem ją, ale nie wrócę do niej przez kilka lat. Tym bardziej że ją sprzedałem.

Polecam fanom GTA ale innym nie. Grę oceniam na jakieś... 6/10

Obraz
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [PC] Bully - Canis Canem Edit
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook