Forum Dragon Ball Nao

» Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania) ocena: 9,02 (głosy: 46)110

Strony:   1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 31, 32, 33  

Na ile oceniasz ten temat (odnośnie instalacji, problemow, rozwiązań)

Na ile oceniasz ten temat (odnośnie instalacji, problemow, rozwiązań)
5 . Bardzo dobry 67,21% 82 67,21%
4 . Dobry 19,67% 24 19,67%
3 . Przeciętny 13,11% 16 13,11%
Wszystkich głosów: 122
AdiTri
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.487
Posty: 2
Witam, a ja mam nastepujacy problem. Wszystkie pliki zainstalowalem tak jak nalezy gra dziala, wszystko ok, ale po jakiems czasie po prostu [ ort! ] sama mi wychodzi do windows. I to nie tylko u mnie na kompie, kumpel zainstalowal rowniez esf'a na 2 kompach u siebie i ma to samo. Co z tym zrobic? Jest jakis patch moze ktory to naprawia? A moze plik? Od razu mowie, ze reinstalowalem esf'a kilkukrotnie ale dalej to samo. Help


A przy okazji konfiguracja mojego sprzetu. Core2Quad Q9300, GeForce 9800GTX, 4GB ramu, sprzet sprawny, najnowsze stery do grafy zainstalowane, DX 9.0c.
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.117
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
kuba-p6 napisał(a):
ja rowniez to mam,
wczesniej pisalem ze mi wszystko dziala , a gdy z tych samych plikow zainstalowalem na nowym kompie to mi wlasnie cos takiego wyskakuje jak koledze Ziomekone
ktos juz mial taki problem wczesniej ale nie opisal sposobu wyeliminowania go
ten problem występował jak nie mieli zainstalowane ktoregos z plikow , wy macie wszystko zainstalowane ?


A ty Adi jakiego masz windowsa Vista czy XP?
AdiTri
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.487
Posty: 2
Mam wina XP SP3, na pweno mam wszystko zainstalowane jak nalezy
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.117
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
nie testowałem gry na SP3 więc ci nie pomoge
wizzy
Ziemianin
Ziemianin
wizzy
Wiek: 27
Dni na forum: 5.478
Posty: 11
Nie wyszukuje mi serwerów
co prawda ściągałem z * zaloguj się, aby zobaczyć link * zrobiłem według tej instrukcji:
Kolejność instalowania :

1. Instalujemy CS'a
2. Dodajemy zamieszczonego patch'a
3. Instalujemy ESF 1.2.3 tam, gdzie wcześniej zainstalowaliśmy CS'a
3. Następnie instalujemy Modelpack'a 1.0 tam, gdzie został zainstalowany CS
4. Instalujemy ECX RC2 tam, gdzie został zainstalowany CS
5. Instalujemy ECX BigPack v8.4 do folderu esf, który znajduje się tam, gdzie został zainstalowany CS
6. Następnie tak samo postępujemy z BigPack'iem v6.8, czyli kopiujemy wsztystkie pliki do folderu esf ( znajduje się w folderze z CS'em ) i wubieramy opcje ' Tak na wszystkie '
7. Wszystkie pliki z folderu Evo SsJ4, Chivi Pack 1.0 i sound kopiujemy do folderu esf
8. Na koniec plik Fusion.amxx kopiujemy do folderu esf --> core --> plugins --> CORE i podmieniamy [ dzięki temu możliwa jest fuzja bez sekwencji strzałkowej ]

Życzę miłej gry


POMOCY!!!

EDIT// Pisze "esrb notice: game experience may change online play esf" przy szukaniu serwerów
Raid6Avartar
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.472
Posty: 2
Mam taki problem jak chce stworzyć gre to dochodzi do połowy i dalej sie wylancza gra i jak ustawiam cos w "opcje" to po minucie mi sie sama wylancza i ostatni problem niemoge sie w ogóle [ ort! ] podlaczyc pod serwer i jeszcze mi wyskakuje taki bład * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Prosze o szybka odpowiedz.

Pozdr.
bardock91
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.471
Posty: 6
INSTRUKCJA INSTALACJI
cytat:

1.Zainstaluj cs (cs16full_v7.exe)
2.Zainstaluj patcha (cs16patch_full_v23.exe) podczas instalacji sprawdz czy patch na pewno zainstaluje sie w tej samej lokacji co cs czyli np
D:\Program Files\Valve\
3.Zainstaluj ESF 1.2.3 np w D:\Program Files\Valve\
4.Zainstaluj ECX ([Corona-Bytes.NET]_ECX_Release_Candidate_2.exe)
sprawdz czy podczas instalacji będzie podana prawidłowa scieżka do folderu z cs u mnie np D:\Program Files\Valve\
5.Na pulpicie pojawi ci sie ikona ESF nacisnij na nią i graj




czy pkt2.Zainstaluj patcha (cs16patch_full_v23.exe) podczas instalacji sprawdz czy patch na pewno zainstaluje sie w tej samej lokacji co cs czyli np
D:\Program Files\Valve\

czy to jest to co ustawia sie sciezke gdzie ma sie sciagac i zajmuje tak w miare duzo ? tzn mam przeczucie ze to mi sie po prostu [ ort! ] sciaga cs od nowa ale sie myle i moze jest to po prostu [ ort! ] patch i tak duzo zajmuje??
wizzy
Ziemianin
Ziemianin
wizzy
Wiek: 27
Dni na forum: 5.478
Posty: 11
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

POMOCY
Raid6Avartar
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.472
Posty: 2
A moze to od tego zalezec ze mam CS-cz lub ze mam patch'a v21?
Własnie ściagam v23 to moze będzie działać.

THX
bardock91
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.471
Posty: 6
Cache_TryAlloc:1757136 is greater then free hunk

wyskakuje mi taki błąd a poinstalowałem wszytsko jak trzeba i mimo edytowania na:
"C:\Program Files\Valve\hlds.exe" -heapsize 500000
nic nie pomaga.
co moge zrobic?

prbowalem yastosowac sie do poprzednich wskazówek i raczej nic ;/

oczywiscie nie wyszukuje zadnego servera wiec chcialem zalozyc swoj zeby sobie solo cos pocwiczyc.

pozdrawiam
kamil245 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.466
Posty: 1
dlaczego ja mam ssj 4 a NIEMOGE SIE W NIEGO PRZEMIENIC Prosze o szypka odpowiedz
Dastin
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.465
Posty: 1
Witam! Mam pytanie i z góry przepraszam jeśli już się pojawiło, ale czytanie całego tematu trochę by zajeło, a nie mam pewności, że znalazł bym odpowiedź.

Otóż przy wyborze postaci napisane jest "Perfect Transform: 3.500 000" (Goku). Gdy dochodzę do takiego poziomu i próbuję się przemienić, nic się nie dzieje. Czy jest potrzebny do tego dodatek Evolution X ? Czy "Perfect Transform" to znaczy SSJ2 ? Co muszę zrobić aby osiągnąć ten stopień ?
Tytexman
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.462
Posty: 2
ja mam jakiś problem.nie wyszukuje mi serwerów ale to mniejsza o to.
jak chce stworzyć swój serwer to wyskakuje mi w consoli coś o folderze sprites i o folderze maps. nie wiem o co może chodzić.
prosze o pomoc

[ Dodano: 06.05.2009, 9:47 (po 12 minutach) ]

No detail texture mapping file: maps/esf_canyon_detail.txt
L 05/06/2009 - 09:44:48: -------- Mapchange to esf_canyon --------
< Core > Microsoft Windows > 25c1464fd00aa9fd4c1c6dfb50a75bc4
No masters loaded
Using default master
maxplayers cannot be changed while a server is running.
LAN servers are restricted to local clients (cl



o co kaman? co zrobić !?

[ Dodano: 06.05.2009, 22:53 (po 13 godzinach 18 minutach) ]
Już wiem o co chodizło gierka niby spoko jednak trudno trafić kamehame itp. i dokładnie nie wiem jak bić się wręcz
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.117
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
bardock91 napisał(a):
INSTRUKCJA INSTALACJI
cytat:

1.Zainstaluj cs (cs16full_v7.exe)
2.Zainstaluj patcha (cs16patch_full_v23.exe) podczas instalacji sprawdz czy patch na pewno zainstaluje sie w tej samej lokacji co cs czyli np
D:\Program Files\Valve\
3.Zainstaluj ESF 1.2.3 np w D:\Program Files\Valve\
4.Zainstaluj ECX ([Corona-Bytes.NET]_ECX_Release_Candidate_2.exe)
sprawdz czy podczas instalacji będzie podana prawidłowa scieżka do folderu z cs u mnie np D:\Program Files\Valve\
5.Na pulpicie pojawi ci sie ikona ESF nacisnij na nią i graj




czy pkt2.Zainstaluj patcha (cs16patch_full_v23.exe) podczas instalacji sprawdz czy patch na pewno zainstaluje sie w tej samej lokacji co cs czyli np
D:\Program Files\Valve\

czy to jest to co ustawia sie sciezke gdzie ma sie sciagac i zajmuje tak w miare duzo ? tzn mam przeczucie ze to mi sie po prostu [ ort! ] sciaga cs od nowa ale sie myle i moze jest to po prostu [ ort! ] patch i tak duzo zajmuje??
Wyraznie napisałem ZAINSTALUJ PATCHA , czyli najpierw sciągasz go z internetu a potem instalujesz tak jak napisałem.

A jeżeli chodzi o Cache_TryAlloc:1757136 is greater then free hunk , to po prostu spróbuj z mniejszymi liczbami bo ten problem da sie rozwiązać tylko w ten i żaden inny sposób.


A odnośnie tego ze nie pojawia sie lista serverow (Cold not contact master game server to retrieve server list) to prawdopodobnie wina patcha(ma juz swoje lata) jak bede miał czas to zainstaluje ESF i sprawdze jak to naprawić

Na pyania typu "jak przemienić sie w ssj cos tam" albo "jak zrobić combosa" (czyli ogólnie jak grac) NIE ODPOWIADAM
bardock91
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.471
Posty: 6
wp4pl napisał(a):
bardock91 napisał(a):
INSTRUKCJA INSTALACJI
cytat:

1.Zainstaluj cs (cs16full_v7.exe)
2.Zainstaluj patcha (cs16patch_full_v23.exe) podczas instalacji sprawdz czy patch na pewno zainstaluje sie w tej samej lokacji co cs czyli np
D:\Program Files\Valve\
3.Zainstaluj ESF 1.2.3 np w D:\Program Files\Valve\
4.Zainstaluj ECX ([Corona-Bytes.NET]_ECX_Release_Candidate_2.exe)
sprawdz czy podczas instalacji będzie podana prawidłowa scieżka do folderu z cs u mnie np D:\Program Files\Valve\
5.Na pulpicie pojawi ci sie ikona ESF nacisnij na nią i graj




czy pkt2.Zainstaluj patcha (cs16patch_full_v23.exe) podczas instalacji sprawdz czy patch na pewno zainstaluje sie w tej samej lokacji co cs czyli np
D:\Program Files\Valve\

czy to jest to co ustawia sie sciezke gdzie ma sie sciagac i zajmuje tak w miare duzo ? tzn mam przeczucie ze to mi sie po prostu [ ort! ] sciaga cs od nowa ale sie myle i moze jest to po prostu [ ort! ] patch i tak duzo zajmuje??
Wyraznie napisałem ZAINSTALUJ PATCHA , czyli najpierw sciągasz go z internetu a potem instalujesz tak jak napisałem.

A jeżeli chodzi o Cache_TryAlloc:1757136 is greater then free hunk , to po prostu spróbuj z mniejszymi liczbami bo ten problem da sie rozwiązać tylko w ten i żaden inny sposób.


A odnośnie tego ze nie pojawia sie lista serverow (Cold not contact master game server to retrieve server list) to prawdopodobnie wina patcha(ma juz swoje lata) jak bede miał czas to zainstaluje ESF i sprawdze jak to naprawić

Na pyania typu "jak przemienić sie w ssj cos tam" albo "jak zrobić combosa" (czyli ogólnie jak grac) NIE ODPOWIADAM


wszystko ok ale ten patc mi nie dziala wlasnie ;p bo gdyby patch mi dzialal to bym nie pisal

a co do zmniejszenia tej liczby to na jaką tak przykładowo i od czego zalezy liczba ktora ma działac.
Tytexman
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.462
Posty: 2
ja mam taki problem że nie mogę sie przemienić nawet w ssj2

mam tlyko 8 postaci nie wiem czy tak jest czy tlyko ja tak mam?
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.117
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
Cache_TryAlloc:1757136 is greater then free hunk to znaczy ze server będzie uzywał o wiele więcej pamięci ram niż masz(tak mi sie wydaje) , dlatego daj mniejsze liczby albo wieksze musisz poprobować ......
najlepiej powiedz ile masz ram
bardock91
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.471
Posty: 6
wp4pl napisał(a):
Cache_TryAlloc:1757136 is greater then free hunk to znaczy ze server będzie uzywał o wiele więcej pamięci ram niż masz(tak mi sie wydaje) , dlatego daj mniejsze liczby albo wieksze musisz poprobować ......
najlepiej powiedz ile masz ram
mam 2 x 1024RAM DDR ;p
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.117
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
Pomocy wyskakuje mi błąd "cache_tryalloc" jak chce zrobic server dedykowany co robic ?.
znajdz plik hlds.exe nacisnij na niego prawym potem wyslij do >pulpit(utoworz sktót). Potem wejdz na pulpit znajdz ikone Skrót do hlds.exe
nacisnij na nią prawym>własciwości>i wy element docelowy dopisz po spacji
-heapsize 500000 jezeli nadal nie bedzie działać to zamiast 500000 musicie dac inną liczbe mnięjszą albo większą musicie poprobowac.
sproboj np z 250000
bardock91
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.471
Posty: 6
wp4pl napisał(a):
Pomocy wyskakuje mi błąd "cache_tryalloc" jak chce zrobic server dedykowany co robic ?.
znajdz plik hlds.exe nacisnij na niego prawym potem wyslij do >pulpit(utoworz sktót). Potem wejdz na pulpit znajdz ikone Skrót do hlds.exe
nacisnij na nią prawym>własciwości>i wy element docelowy dopisz po spacji
-heapsize 500000 jezeli nadal nie bedzie działać to zamiast 500000 musicie dac inną liczbe mnięjszą albo większą musicie poprobowac.
sproboj np z 250000
dziala juz ale mam dwa problemy, jak mam ssj3, (nawet na czitach mam duzo KI) za nic w swiece nie moge sie w ssj4 zamienic. przywoluje smoka, wołam o ksiezyc, jest ksiezyc a ja dalej sie zamienic nie moge ;/ co zrobic?

a drugi problem to to ze mam all wg wsazowek a nie wyszukuje zadnego servea/

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez bardock91: 17.05.2009, 14:51
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 31, 32, 33  

Forum DB Nao » » » Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook