Forum Dragon Ball Nao

» [Pomoc] Dragon Ball Mugen 2008 edition.

Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.690
Posty: 59
Mam dziwny problem z Dragon ball Mugen 2008. Otóż gra działa, wszystko jest ok poza dźwiękami. Np. Gdy włącza mi się intro to muza tak się tnie, że w ogóle tego się nie da słuchać!! Czasami podobnie jest z muzyką w menu. A kiedy postacie mówią lub słychać dźwięki ataków to też się słuchać nie da bo mają beznadziejną jakość . Jestem ciekaw czy to są błędy w grze czy po prostu coś mi nie chodzi jak trzeba. Przeinstalowałem i nic, jak było tak jest.

Pomocy!!
Kula94 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.540
Posty: 5
Moim zdaniem to cos nie chodzi jak trzeba. Rowniez posiadam Mugena 2008 ale u mnie wszystko chodzi dobrze.Moze sciagnij z innego zrodla moze to pomoze.
Pozdrawiam
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.529
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Ja takie problemy to miałem z DBZ SAGA MUGEN
ale mi sie samo naprawiło

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
oculus Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.419
Posty: 1
Podpinam się bo problem luźno spokrewniony.
Mianowicie wyciągnąłem przez soundtrack.exe dołączony do db mugena 2008 wszystkie piosenki i nie ma tam tego kawałka z intro gry Zna może ktoś tą piosenkę ?

Ps Ktoś już o to pytał na * zaloguj się, aby zobaczyć link * ale próbując zobaczyć ten post (1raz odwiedzałem tą stronę) mam komunikat o banie Extra jak dziele IP z 100 innych osób. Btw wiem, że problem przedawniony ale dla przyszłych przeglądających FAQ na tej stronie może pomóc * zaloguj się, aby zobaczyć link * jeśli macie problem z dźwiękiem.
alanski gogeta Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
alanski gogeta
Wiek: 25
Dni na forum: 5.406
Posty: 6
Skąd: wezme ziolo?
sprubuj sciagnac jeszcze raz xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pomoc] Dragon Ball Mugen 2008 edition.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook