Forum Dragon Ball Nao

» Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania) ocena: 9,02 (głosy: 46)110

Strony:   1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 31, 32, 33  

Na ile oceniasz ten temat (odnośnie instalacji, problemow, rozwiązań)

Na ile oceniasz ten temat (odnośnie instalacji, problemow, rozwiązań)
5 . Bardzo dobry 67,21% 82 67,21%
4 . Dobry 19,67% 24 19,67%
3 . Przeciętny 13,11% 16 13,11%
Wszystkich głosów: 122
FreaK Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.324
Posty: 2
Sory za spam ale i cs i efs są w szybkim tempie co zrobić??Robiłem reinstal i nic. Proszę o odpowiedź
Wiem co zrobić jeżeli masz dwurdzeniowy procesor.Włącz ESF. Zminimalizuj. Wejdz w Menedżera Zadań.W procesach kilknij prawym przyciskiem myszki na proces ,,hl.exe"->Ustaw koalgicje-> odznacz jeden CPU (obojetne który) i gotowe xD. Musisz tak robić za każdym razem kiedy chcesz grać.

Mam nadzieje że pomogłem ^^
kluza98 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.323
Posty: 1
No detail texture mapping file: maps/ECX_canyon_detail.tx to mi wyskakuje jak
załaduje mi się prawie gra.Pomocy pils
I tak wszystkie mapki
vegeta314 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.327
Posty: 2
Wyskakuje W_LoadWadFile: couldn't load gfx.wad co robić??Nie wiem czy to spam ale nie czyta mi pierwszych stron forum.
Razac
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.322
Posty: 2
mam prorblem mam schenrona ale niewyswietlaja mi sie życzenia prosze o pomoc!
FreaK Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.324
Posty: 2
mam prorblem mam schenrona ale niewyswietlaja mi sie życzenia prosze o pomoc!
celownikiem na kule i b...
Rodzio98 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 5.318
Posty: 3
Skąd: Vegeta
Dziekuje i tak apropo mozna tu dodać jako avatar gifa?

[ Dodano: 06.09.2009, 9:14 (po 17 sekundach) ]
Dziekuje za plik oczywiście d
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.095
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
kluza98 napisał(a):
No detail texture mapping file: maps/ECX_canyon_detail.tx to mi wyskakuje jak
załaduje mi się prawie gra.Pomocy pils
I tak wszystkie mapki
REINSTALL !

Wyskakuje W_LoadWadFile: couldn't load gfx.wad co robić??Nie wiem czy to spam ale nie czyta mi pierwszych stron forum
.

podawałem link do tego pliku na poprzedniej stronie .

Co jedni mają szczęscie ze admin nie chicał mi dać moda , bo niektorych co nie używają mózgu to bym poustawiał jak trzeba
G.A.N. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
G.A.N.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.308
Posty: 1
Skąd: Tychy
a ja chce ci Tylko Podziękować, bo nigdzie nie można już ściągnąc Big Pack'a, a reszte mam na plytach
szkoda że tak malo osób już gra w ECX'a bo bym se z kimś pograł...
2 serwery tylko znajduje... i z obu KICK xD
ale spox mam boty z esf1.2.3. i choć są z esf a nie z ECX to i tak są trudni...
Dzieki za Big Pack'a!
LPCrooks
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.310
Posty: 1
Witam miałem problem z zamianą goku w ssj4, postąpiłem zgodnie z tą wskazówką zawartą na pierwszej stronie :
"Najczęściej występujące błędy:

Problem:Sciągnełem Wersje 8 i mając 10 mln KI na normalu, nie mogę się zamienić w SSJ4, co robić?
Rozwiązanie:ściągnij TEN plik i wgraj jego zawartość do folderu esf/core/Plugins/CX

* zaloguj się, aby zobaczyć link * "


Wyskakuje mi taki błąd:
Mod_NumForName: models/player/ecx.goku-ts.trans/ecx.goku-ts.trans.mdl not found

Teraz już w ogóle nie mogę goku wybrać. Niestety nie zrobiłem kopii zapasowej pliku, który zastąpiłem tym powyższym. Ma ktoś może ten plik i udostępni mi go? Nie chce mi się za bardzo ściągać znów tych wszystkich instalek... taki pliczek dużo szybciej się ściąga Z góry dzięki. Pozdro.

No i mam drugie pytanie które nasunęło mi się dzisiaj Czemu nie mogę zamienić się Vegetą w Majin SSJ2 ? Niby jest taka możliwość ale po osiągnięciu SSJ2 pasek CF jest już zapełniony i nie da się osiągnąć wyższego poziomu... Przy tym trzeba kombinować tak samo jak przy przemianie Goku na SSJ4 ( minimalna liczba HP i dużo KI ) ?

edit:
sprawa już nieaktualna
clipzz
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.290
Posty: 7
Mam esf 1.2.3 +ecx rc2+big pack 8.4 mam 15mln ki zranilem sie do 12 hp wezwalem smoka potem ksiezyc opadl on do dolu naciskalem Z ale transformowal mi sie do ssj , 2 i 3 a w 4 juz nie widzialem na yt ze trzeba cos w kid goku ale jak to zrobic ? A i w ogóle [ ort! ] mam jakis dziwny ksiezyc on jest takie bialy, przezroczysty a na yt widzialem taki niebieski. Co robic ?
HelpMyForESF
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.293
Ostrzeżenia: 1
Posty: 6
Witam.Sciągnąłem big packa 8.4 zainstalowalem do Valve ale nie weszło.Potem zainstalowalem w folderze Valve/esf i kiedy wybieram mapę mam Fatal error Cache TryAlloc:1995696 is greater then free hunk.wp4pl pomóż ;/
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
HelpMyForESF napisał(a):
Witam.Sciągnąłem big packa 8.4 zainstalowalem do Valve ale nie weszło.Potem zainstalowalem w folderze Valve/esf i kiedy wybieram mapę mam Fatal error Cache TryAlloc:1995696 is greater then free hunk.wp4pl pomóż ;/
Pomoc z innego forum (czy sposób działa? nie wiem, nie miałem takiego problemu)
Your alternative is to remove some unwanted classes. You can do that by deleting the appropriate amxx files from this directory :

C:\Program Files\Steam\steamapps\[username]\half-life\esf\core\plugins\CX

Just make sure to save a backup first.
-----------------------------------------

clipzz napisał(a):
Mam esf 1.2.3 +ecx rc2+big pack 8.4 mam 15mln ki zranilem sie do 12 hp wezwalem smoka potem ksiezyc opadl on do dolu naciskalem Z ale transformowal mi sie do ssj , 2 i 3 a w 4 juz nie widzialem na yt ze trzeba cos w kid goku ale jak to zrobic ? A i w ogóle [ ort! ] mam jakis dziwny ksiezyc on jest takie bialy, przezroczysty a na yt widzialem taki niebieski. Co robic ?
Najlepiej wypadałoby przeczytać pierwszą stronę tematu:

wp4pl napisał(a):
Jak zamienić się w SSJ4?

-Musimy mieć poniżej 10 hp na poziomie normal
-Musimy mieć przynajmniej 10 milionów ki(10.000.000)
-Musimy wezwać księżyc za pomocą kul
-Naciskamy "Z"
Czyli musisz mieć nie 12hp a 9 minimum...

szczecin
clipzz
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.290
Posty: 7
Oczywiscie, ze czytalem ale na 9hp jest to samo. w ogóle [ ort! ] jak sie mam zmienic w Kid Goku a potem w ssj4 ?
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin

szczecin
clipzz
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.290
Posty: 7
Ok mialem 6HP i 250mln ki na normal wezwalem smoka ksiezyc patrze sie w niego wciskam Z a on sie transformuje do ssj. Mam esf 1.2.3 + ecx2 +big pack 8.4. Nie wiem co zrobic
HelpMyForESF
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.293
Ostrzeżenia: 1
Posty: 6
Wyświetla mi się to samo.Kiedy się ma zainstalowanego big packa 8.4 to jest jakas zmiana w ilosci postaci lub w menu?


EDIT:
@up
Moim zdaniem Big Pack Ci nie wszedł.
clipzz
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.290
Posty: 7
Instalowalem wszystko ze 3 razy nawet bigpack na pulpit a potem skopiowalem 4 foldery i nic.

[ Dodano: 05.10.2009, 6:59 (po 49 sekundach) ]
clipzz napisał(a):
Instalowalem wszystko ze 3 razy nawet bigpack na pulpit a potem skopiowalem 4 foldery i nic.
Btw. Macie w ogóle [ ort! ] Nappe w wyborze ? Bo widzialem jakis plik od tego ale nie mam do wyboru
HelpMyForESF
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.293
Ostrzeżenia: 1
Posty: 6
Pomoże mi w końcu ktoś?
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.095
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
nikt ci nie pomoże .... pewnie zapytasz czemu . To ci powiem , BO TEN BŁĄD BYŁ JUZ OMAWIANY Z 8 RAZY
grouzer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.280
Posty: 2
ja ma coś takiego Couldn't load gfx.wad

i nie wiem czy to błąd czy coś innego prosze o szybką odpowiedź ( zainstalowałem esf 1.2.3 potem ecx i big pack'a )
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 31, 32, 33  

Forum DB Nao » » » Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook