Forum Dragon Ball Nao

» Kosmiczni Wojownicy - Gra przeglądarkowa ocena: 8,20 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
icarus666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
icarus666
Wiek: 29
Dni na forum: 5.379
Posty: 37
W sumie, lepiej na statku posiedzieć te dwa tygodnie, bo potem automatycznie się wychodzi, nabije się jednostek, a potem gdy jest ten "wielki skok" jednostek do 1kk, ma się trochę ponad. Ja wychodziłem ze statku z 330k j, potem wbiłem 350k, a teraz mam 342lvl i 1,1kk j.
W sumie, potem przynajmniej nie będzie trzeba długo siedzieć w rajskiej sali treningowej by wbic te 2kk.

Obraz
lolo194
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.304
Ostrzeżenia: 2
Posty: 4
ktoś odda konto minimum 100lvl-200lvl

PROSZE

[ Dodano: 23.09.2009, 19:56 (po 9 minutach) ]
Zal to nawet nie jego ale noob pytalem się admina gry (Wszechmogącego i Kaio bo to sa admini gry
i muwili ze nawet nie byli na forum ale noob
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
No ja myślę że za 2 tygodnie jużj teraz mam 305kj to za 2 tyg będzie trochę ponad 340 Słyszałem że elity na namek mają po ponad 500k ale to chyba przeznaczone jest dla tych co po wiedzy na Frezzera lecą. Moje pytanie jest take: Czy jak walczymy z Kapitanem sił specjalnych czy to z Frezzerem to przenosi nas do zupełnie innych lokalizacji? Aha i ile J ma Ginyu?

szczecin
icarus666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
icarus666
Wiek: 29
Dni na forum: 5.379
Posty: 37
Ginyu to nie pamiętam, ale jak masz 300k to powinieś go pokonać bez problemu.
A i przyhotój się tu też na niepsodziankę: walka cię wyczerpała odejmują Ci 10k wytrzymałości.

Ja to teraz mam kupe roboty. Mam do wyboru, albo trenować do 1200kj, a mam 1100k, albo zrobić wiedze na 385lvl, a mam 360, a na tej lokacji się tak ekspi, że się grać nie chce, ale jest motywacja do ekspienia, quest który polega na osiągnięciu 400lvl, podobno dostaje się za to 5kp i 50k do siły woli.

Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ginyu ma z tego co pamiętam coś koło 200 k jednostek. Do rozwalenia Elity na Namek, potrzeba wiekszych statystyk niż 160 k siły, szybkości i wytrzymałości, bo tyle mają one. Zanim walczysz z Ginyu, lepiej podexp sobie na 250 lvl, bo po stracie 10 k wytrzymałości, będziesz mógł zrobić wiedzę Regeneracja, która Ci da sporą przewagę.

Icarus a gdzie obecnie jesteś?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
icarus666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
icarus666
Wiek: 29
Dni na forum: 5.379
Posty: 37
Teraz to expię do 400lvl w magicznym lesie i lokacji obok.

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Angel, widzę, że nie masz klanu, a to źle jeśli jesteś w pałacu powinnaś sobie znaleźć taki przynajmniej z salą na poziomie 3 wtedy będziesz miała jakiś dodatkowy procent do efektywności treningu + to, że przebywasz w pałacu.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Dark Sky napisał(a):
Angel, widzę, że nie masz klanu, a to źle jeśli jesteś w pałacu powinnaś sobie znaleźć taki przynajmniej z salą na poziomie 3 wtedy będziesz miała jakiś dodatkowy procent do efektywności treningu + to, że przebywasz w pałacu.
Dark, wiem o tym. Jednakże jest problem. Ze względu na naukę i brak czasu na udział w klanie opuściłam go, a był on nawet niezły(sala treningowa na poziomie 2, 68 wygranych walk 2 przegrane). Potem mi przysyłały zaproszenia słabe klany, w którytch była po jedna osoba bez struktur. Nie wiem czy z moim poziomem mocy jakiś taki b. dobry klan mnie przyjmie.Ale zobaczę.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Angel of Destiny napisał(a):
a był on nawet niezły(sala treningowa na poziomie 2,
Sala na poziomie 2 deklasuje klan z pozycji nawet niezły na baaardzo hmm... niedobry
I uwierz mi że znajdą się klany z 4-5 salą które cię przyjmą spokojnie. Wystarczy poszukać.

szczecin
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Angel, jeżeli się postarasz bardzo szybko znajdziesz dobry klan, wystarczy, że popatrzysz na rankingi, poczytasz sb na kw ja po opuszczeniu klanu z salą na poziomie 5 znalazłem na 2 dzień klan z salą na poziomie 6^^ szybko wygrywają wojny itd, więc jak widzisz znalezienie dobrego klanu to nei problem, tylko trzeba się porządnie rozejrzeć .
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
^Dark napisał(a):
szybko wygrywają wojny
Ładnie to ująłeś: "wygrywają" ;] bo sam w ogóle nie walczysz... zobaczysz wywalą Ciebie.
------------

Co do rad jakie mi pisaliście w sprawie wyjścia ze statku to na żadną nie ustałem : P nie 320 a 360 postanowiłem. Aktualnie mam 347k (220lev) i planuję mieć staty: 100,100,100,30,30 (teraz 100,100,87,30,30) ; ]

szczecin
supersajan4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 30
Skąd: Lubenia
ja mam klan fajny ,ale miałem taki co dziennie po 2-3 wojny wygrywali i dostawałem co wojne potem jakieś 600j

Dragon Ball to tylko bajka...a szkoda...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
ChcęPoznaćTwojąMatkę napisał(a):
bo sam w ogóle nie walczysz...
Jak nie walczę, jak walcze skoro wybierają takie klany, gdzie na statku znalazłem tylko 4 graczy + moja aktywność w sb, więc nie powinni mnie wywalić.
A ja w przeciwieństwie do Gangeza postanowiłem, że na statku siedze do 400kJ teraz szybciej to pójdzie, jak zacząłem dostawać j. za wojny .
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
^Dark napisał(a):
Jak nie walczę, jak walcze skoro wybierają takie klany, gdzie na statku znalazłem tylko 4 graczy + moja aktywność w sb, więc nie powinni mnie wywalić.
4 graczy??? Ja zabijam 15 postaci z jednego klanu (S-W) a ty masz moc tylko o 6k niższą więc nie pitol że tylko 4.

szczecin
icarus666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
icarus666
Wiek: 29
Dni na forum: 5.379
Posty: 37
Pamietam jak razem z kolęgą mieliśmy jazdę gdy byliśmy na planecie kaio.
Co chwila wygrywaliśmy wojny z dbw, wzv i ust, glównie dzięki nam.
My dwaj po 170lvl i po 80k j mocy, a nasi wrogowie:
od 180lvl do 220lvl i po 30k -50k j mocy. Jak szedłem na planete kaio to miałem -22k pvp a gdy wychodziłem +100k
Teraz mam 2/3miechy trenowania, 404lvl i rajska sala treningowa - +200% do efektywności treningu.

Obraz
Krzysztex Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Krzysztex
Wiek: 31
Dni na forum: 5.276
Posty: 19
Świetna gra, mam 351lvl i trenuję na planecie Kaito, żeby rozwalić C19 i C20.
Niestety trwa to okropnie długo ...
icarus666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
icarus666
Wiek: 29
Dni na forum: 5.379
Posty: 37
C20 nie będziesz musiał rozwalać, bo jak sklepiesz C19 to on ucieknie.
A ile masz już j??
Ja już jestem w sali i trenię do 2kk.
Zostało mi jeszcze 500k.

Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Świetna gra, mam 351lvl i trenuję na planecie Kaito, żeby rozwalić C19 i C20.
Niestety trwa to okropnie długo ...
Bij 385 lvl i rozwalisz spokojnie C19. Najważniejsze by mieć jakieś 300k szybkości.

Ja teraz jestem też w sali treningowej ale mi zostało 730k jeszcze bonusu x2 za level nie mam : P

szczecin
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja teraz expie w magicznym lesie do pojedynku z C19, zastanawiam się jednak, co zrobić w sali treningowej, bo skoro bonus te 200% do efektywności jest do 2kk no to tam trenic do 2kkJ i dopiero wtedy wiedze czy może wcześniej?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zastanów się ... jeżeli wyexpisz do 2kk i dasz wiedzę, będziesz miał 2,5 kk j. Jeżeli weźmiesz wcześniej, to stracisz tę 0,5 kk, bo masz blokadę do 2 kk.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Kosmiczni Wojownicy - Gra przeglądarkowa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook