Forum Dragon Ball Nao

» Kanon Wakeshima

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Obraz

Kanon Wakeshima jest zarówno wokalistką, jak i posiadającą klasyczne wykształcenie wiolonczelistką. Kanon przyszła na świat w kochającej muzykę rodzinie, czego wyrazem jest jej imię odwołujące się do terminu z zakresu tej dziedziny - "canon" . Kanji używane do jego zapisu oznaczają "brzmienie kwiatów".

Kanon obdarzona została słodkim, czystym głosem, w którego brzmienie niejednokrotnie wkradają się ostrzejsze, pełne pasji tony. Jej chwytliwe, dosyć melancholijne utwory łączą w sobie partie wykonywane przez artystkę na wiolonczeli, wspierane przez inne klasyczne instrumenty, takie jak np. skrzypce, z ocierającą się o ambient elektroniką. Jej producentem jest Mana(Moi dix Mois, ex Malice Mizer), który jednocześnie zajmuje się komponowaniem muzyki, Kanon natomiast pisze wszystkie teksty.

Dyskografia:

- 2008: Maxi Singiel "Still Doll"
- 2008: Maxi Singiel "Suna no Oshiro"
- 2009: Album "Shinshoku Dolce"
- 2010: Album "Lolitawork Libretto"

"Still Doll" PV
http://www.youtube.com/watch?v=BWUxZ7LIUss

"Suna no Oshiro"
http://www.youtube.com/watch?v=e4rJLmYxJlA

Zapraszam do dyskusji i wyrażania opinii na temat Kanon Wakeshimy.

Pozdrawiam


Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hayato: 28.05.2010, 20:53
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.600
Posty: 308
Wiolonczela jest cudowna. Przede wszystkim dzięki niej podobają mi się piosenki Kanon. Jej głos rzeczywiście jest słodki. Może nawet przesłodzony, ale czasami lepiej jest odpocząć od ostrych brzmień i wsłuchać się w Kanon. Przynajmniej dla mnie jest to jakaś odskocznia. Moja ulubiona piosenka jak na razie to "Still doll". Piszę "jak na razie", bo podobno w lutym ma pojawić się jej pierwszy album zatytułowany "shinsoku dolce".

A tak poza tym to uwielbiam jej włosy. XD

Edit.

Ale jestem ślepa. Album oczywiście pojawił się rok temu w lutym tylko, że mi się coś pomieszało i źle spojrzałam na daty. XD Także wybieram się na polowanie i zaraz spróbuję zapełnić moją listę odtwarzania w muzykę Kanon i jej cudowną wiolonczelę.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Chwila napisał(a):
Ale jestem ślepa. Album oczywiście pojawił się rok temu w lutym tylko, że mi się coś pomieszało i źle spojrzałam na daty.
Zdarza się. Co do Kanonki,hm...nie będę ukrywał,że zwróciłem na nią uwagę głównie ze względu na fakt,iż jej producentem i autorem piosenek,jest nie kto inny,jak sam Mana-sama.Co prawda,piosenki pisane dla Kanon są znacznie lżejsze od utworów,do których Mana przyzwyczaił nas w Moi dix Mois,mają jednak w sobie tą magię,którą tworzy unikalny styl Many.Ogółem muzyka Kanon Wakeshimy trafia do mnie i przyjemnie się jej słucha.

"Shinshoku Dolce"
http://www.mediafire.com/?tyd1dkznnmd

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Reira Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Reira
Wiek: 31
Dni na forum: 5.495
Posty: 11
Skąd: mam wiedzieć?
Still Doll to moim zdaniem najlepszy jej kawałek..co do reszty to nie jestem pewna:D Ogromnie mi się podoba wiolonczela i to jej wielki plus. A tak poza tym to nakręciła do tej piosenki świetny teledysk:D
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Reira napisał(a):
Still Doll to moim zdaniem najlepszy jej kawałek..
Ja wolę "Suna no Oshiro".Chociaż "Still Doll" również mi się podoba.Mam nadzieję,że Mana dalej będzie ją wspierał,jako producent i Kanonka wkrótce,znowu nas czymś pozytywnie zaskoczy.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.600
Posty: 308
Nadrobiłam zaległości. Oczywiście już dawno, nie żeby teraz. XD Płyta ogólnie mi się podobała i nie będę ukrywać, że ze względu na wiolonczelę. Jak już Hayato wspomniał Kanon słucha się bardzo przyjemnie. Podoba mi się "Shiroi kokoro", ma bardzo fajny wstęp, natomiast przy instrumentalnym "sweet dreams" lubię się wyspać. XD Polecam wszystkim, którzy szukają czegoś nowego.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
7 lipca nowy album wyda Kanon Wakeshima.Płyta będzie nosić tytuł "Lolitawork Libretto".Album częściowo produkował Mana,znany wsystkim Malice Mizer i Moi dix Mois.Zapowiada się więc całkiem ciekawie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Przesłuchałem sobie nowy album Kanonki,i muszę przyznać,że jestem nieco zawiedziony.W moim odczuciu gorszy od poprzedniego.Momentami zdaję się być wręcz cukierkowy.Zanikł też ten wspaniały,tajemniczy klimat.Słucha się go całkiem przyjemnie,ale trochę szkoda...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
akane45 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
akane45
Wiek: 30
Dni na forum: 4.887
Posty: 8
Skąd: //Zielona Góra
Niestety nie znam jej wszystkich piosenek, lecz niedlugo zamierzam przesluchać. Jak na razie [ ort! ] znam tylko Suna no Oshiro i Still Doll, i bardzo mi sie spodobaly. Nawet moja mama tez je polubiła xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Są wreszcie wieści od Kanonki.Jak podaje JaME:

"Po niedawnej informacji, że piosenka Sakurameikyu zostanie wykorzystana w grze na PSP "Fate/EXTRA CCC", Kanon Wakeshima ogłosiła, iż utwór ten znajdzie się na singlu z podwójną stroną a. Będzie to jej pierwsza solowa płyta od dwóch lat.

Foul Play ni kurari/Sakurameikyu trafi do sprzedaży 7 listopada w dwóch wersjach. Edycja limitowana zostanie wzbogacona o bonusowe DVD z materiałem z serii koncertów Kanon, nazwanych The strange treat!, podczas gdy regularna ma składać się z samego CD.

Piosenka Foul Play ni kurari zostanie wykorzystana jako ending w serii anime "To Love Ru -Trouble- Darkness", która trafi na ekrany telewizorów w październiku."

Ciekaw jestem nowego singla Kanon Wakeshimy.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
19 lutego Kanon Wakeshima wyda nowego singla. Krazek zatytuowany bedzie "Signal" i ukaze sie w dwoch wersjach - limitowanej z bonusowym DVD i regularnej. Piosenka zostanie wykorzystana jako ending anime "Strike the Blood".

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kanon Wakeshima zapowiedziała na 30 kwietnia wydanie nowego singla killy killy JOKER. Krążek ukaże się w dwóch wersjach. Na regularnej znajdzie się utwór tytułowy (który posłuży jako intro do telewizyjnej serii anime "selector infected WIXOSS") oraz inny nowy kawałek. Edycja limitowana ma natomiast zawierać bonusowe DVD z teledyskiem i reklamą telewizyjną killy killy JOKER.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kanon Wakeshima poinformowała o nowym singlu zaplanowanym na 15 października. Tytuł i szczegóły dotyczące tego wydawnictwa nie są jeszcze znane.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
25 lutego ukaże się trzeci album Kanon Wakeshimy, zatytułowany "Tsukinami".

Płyta trafi do sprzedaży w trzech edycjach; na każdej znajdzie się jedenaście piosenek napisanych przez Kanon. Limitowane wydanie zostanie wzbogacone o cztery teledyski, dodatkowe opakowanie oraz cztery karty z ilustracjami autorstwa Shikimi, Imai Kiry, Minakaty Kenkyujo oraz samej Wakeshimy.

Ponadto, artystka ujawniła swoje plany koncertowe. Występy zatytułowane TSUKINAMIC odbędą się 26 kwietnia w Osace i 1 maja w Tokio.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kanon Wakeshima
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook