Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy chapter - komentarze

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
W maju kończy się saga, według tego co Kubo zapowiedział w wywiadzie. W tym chapie go zabili, w następnym przez pół będzie umierał, potem umoralniał i w końcu umrze, w kolejnym poznamy nowego głównego złego. Akurat w maju
Stokrot Kobieta
Wojownik
Wojownik
Stokrot
Wiek: 41
Dni na forum: 5.522
Posty: 44
Skąd: Łódź
Ja bym raczej optowała za wersją: Urahara go uszkodzi, Aizen zwinie zabawki i gdzieś się zaczai, a potem zacznie się kolejny sezon. Jakoś nie wydaje mi się, by miał się pojawić nowy zły, skoro praktycznie od początku serii kreuje się na niego Aizena właśnie. Zatem prędzej się rozejdą, by się przegrupować, moim zdaniem. Ech...

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Nieeeee...! Niech się już leją, choćby jeszcze rok, w tej Karakurze, ale potem niech się to skończy raz a dobrze. Od roku w mandze nie było żadnych przełomowych wydarzeń... Nuuuudy!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Getsuga Tenshou
Te dwa słowa wystarczą, by uczynić rozdział Bleacha zajebistym.
Stokrot Kobieta
Wojownik
Wojownik
Stokrot
Wiek: 41
Dni na forum: 5.522
Posty: 44
Skąd: Łódź
Zgadzam się, Isshin na koniec robi wrażenie — chociaż niech mi ktoś wytłumaczy: to Getsuga jest dziedziczna, czy jak? Jeśli idzie o pozostałą część rozdziału — cóż, jak na mój gust znów za dużo Aizena, ale za to bardzo podobał mi się zdesperowany Kira na początek (ciekawe, czy uda mu się zebrać i ruszyć za Rangiku — wszak tu i o nią, i o Ichimaru-taichou idzie, ha). No i Gin — który w dalszym ciągu zachowuje się co najmniej dziwnie jak na szwarccharakter. Ja przynajmniej odnoszę wrażenie, jakby grał na czas... Interesujące, ha.

Ogólnie rzecz biorąc, rozdział całkiem do rzeczy — z pewnością lepszy, niż się spodziewałam w przypływie wczorajszego czarnowidztwa po najnowszym odcinku anime...

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
leją tego Aizena i leją, i ciągle im nie wychodzi. Z drugiej strony zdziwiłabym się, gdyby wyszło. Tak czy owak: nuuudno.

Hitem odcinka jest Gin i jego "spadaj" do Ichigo. Tym się człowiek przynajmniej jest w stanie zaciekawić, a nie niezliczonymi atakami, jakie spuszcza reszta towarzystwa na Aizena. Zwłaszcza kiedy do Gina biegnie Matsumoto i Kira pewnie też się zbierze...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Lol, Final Getsuga Tenshou.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Jak zostało zauważone, to "final Getsuga Tenshou" jakieś takie trochę "naciągane". Ale przynajmniej wiemy, czym bohater Ichigo pokona złego Aizena.

Rozdział taki nawet na całkiem do rzeczy - od razu widać, że jak się nie biją, poziom fabuły i całej mangi automatycznie skacze w górę. Gin wciąż bardzo zastanawiający - a ja miałam dziwne wrażenie, kiedy stali w jednej linii: Gin, Ichigo, Aizen. Choć to może wynika z niedawno obejrzanego Kenshina, gdzie takie ustawienie z udziałem głównego złego, jego kobiety i samego głównego bohatera nie skończyło się dobrze dla nikogo... Naprawdę jestem ciekawa opinii Gina o Ichigo i co on z nim zamierza. Swoją drogą Aizenowe "Co właściwie chciałeś z nim zrobić?" skojarzyło mi się z Matrixowym "Co z nim robiłeś?" (wymiana zdań między Agentem Brownem i Agentem Smithem na temat Morfeusza) - choć to akurat nie ma znaczenia. Podoba mi się, że Aizen w dalszym ciągu nie wie o Ginie wszystkiego - i być może ma powody (o ile nie czuje się niepokonany, a na pewno się czuje), by mu nie ufać.

Oj, będzie ciekawie, będzie... Kubo powiedział, że postacie są dla niego najważniejsze, więc miło by było, gdyby dał tym postaciom jakąś fabułę do rzeczy - ale nie wiem, czy można go o to podejrzewać...

Jedyne, co mnie martwi, to zmiana lokalizacji. Obawiam się, że teraz przez kolejne 100 odcinków będą się lać dla odmiany w Soul Society...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ha! W końcu stało się to, czego wszyscy się spodziewali. Szkoda, że to oznacza śmierć tak świetnej postaci.
RIP, Gin.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
True, też żałuję, że Ichimaru został w zasadzie uśmiercony przez autora, ale trudno się mówi. Przynajmniej wreszcie jakaś porządną akcja się dzieje, bo już mnie irytowało te uganianie się Aizena za przyjaciółmi Ichigo.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
RIP Gin, po raz drugi.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
To najbardziej abstrakcyjny rozdział Bleacha, jaki czytałam, odkąd Bleacha czytam (4/2009). Malo słów, dużo obrazu - i jakie wrażenie robi to wszystko w ciszy. Człowiek sobie potrafi tylko i wyłącznie wyobrażać... Interpretację pozostawiam na później, na razie tylko obserwuję.

Na Ginie radziłabym kreski przedwcześnie nie stawiać.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.760
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
W zasadzie, chyba nikt nie powinien być zdziwiony. O ile pewnie jakimś cudem teraz przeżyje i zrobi pod koniec backstab to i tak jest martwy >.>
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
A, przyszło mi na myśl, że teraz Gin jest tym DOBRYM.
W Bleachu dobrzy nie giną, więc on też przeżyje
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
A, przyszło mi na myśl, że teraz Gin jest tym DOBRYM.
Rychło w czas

W Bleachu dobrzy nie giną, więc on też przeżyje
I tak trzymać

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Może Gin zapoczątkuje fazę masowych zgonów tych dobrych - jeśli tak niech śmiało umiera. Jeśli nie, może ewentualnie przeżyć. Wygląda na to, że póki nie rozwalą kamyczka to Aizen będzie się odradzał w nieskończoność. Cóż, retrosy Gina wiele nie pokazały, może w następnym chapterze.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Akurat Gina polubiłem, za te jego zimne spojrzenie(a w zasadzie jego brak) i ten szyderczy uśmiech na twarzy. Dlatego nie chciałbym żeby autor uśmiercił akurat tą postać... Szczerze to wolałbym bardziej śmierci Ichigo niż Ichimaru Gina.

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Hmmm.

Powiem tak: jesli Ichigo naprawde zalatwi Aizena "w jedna chwile", to moja sympatia do niego nie spadnie. Bede szczesliwa, ze manga ta wreszcie sie zakonczy i wszyscy beda zyli dlugo i szczesliwie.

Od dawna twierdze, ze fabularnie Bleach jest coraz slabszy, a ostatnie hmm piecdziesiat? rozdzialow pokazalo to nader wyraznie. Wielka szkoda, ze Kubo nie wykorzystal potencjalu tej historii i zrobil po prostu dosc plytkiego shounena, gdzie chodzi glownie o bicie sie. Coz, moze w nastepnej mandze.

To, co zrobiono z Ginem - fabularnie - wola o pomste do nieba. Wyhodowac przez lata taka super postac i potem w kilka rozdzialow ja niemal zniszczyc. Zaaaal. Ale, po prawdzie, tak sie stalo z wiekszoscia bohaterow, nie moge byc nieobiektywna. Juz chyba odloze moje ulubione Espady do grobu, niech sobie spoczywaja na wieki w spokoju, byle ta manga wreszcie sie skonczyla.

Ichigo w nowym imidzu jest... coz. To moj number one, wiec komentarz jest zbedny. Natomiast pseudo-umieranie Gina i wczesne lamenty Rangiku nie robia zadnego wrazenia. I gdzie jest Kira Izuru? Ech ech.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Cóż, chapter miażdzy. Bardzo mi się podoba nowy image Ichigo. Jego chłodne spojrzenie, dłuższe włosy i łańcuch owinięty o ramie ... aj w końcu wygląda na mocnego. Również podoba mi się fakt, iż dostał takiego power upa, że rozpieprzy Aizena. Nigdy nie lubiłem głównego badassa i jego "Just as I planed". Wygląd Aizena idzie zdecydowanie na minus, przypomina mi jeszcze bardziej gejucha niż wcześniej ... Mam nadzieję, że Ichi mu utrze nosa i zakończy ten żałosny arc. Co do postaci Gina, nie sposób się nie zgodzić z Clio. Strasznie Kubo zmarnował potencjał tej postaci. Gin budowany był na postać tajemniczą, mogącą zakręcić w fabule na tyle, by wyjść z cienia Aizena jako główny zły. Niestety, tak się jednak nie stało. Szybka śmierć, bez wyraźnego ładu i składu. Co do końca Bleacha, to nie ma się czym martwić. Kubo w wywiadzie powiedział, że potrwa on jeszcze około 200 chapterów, więc na Aizenie się nie skończy.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Ichigo, nie popisuj się, tylko kończ to. Nikt już naprawdę nie ma sił na niego patrzeć i go słuchać...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Najnowszy chapter - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook