Forum Dragon Ball Nao

» Star Wars Jedi Knight II Jedi outcast

Star Wars Jedi outcast jest od Jedi Academy:

Star Wars Jedi outcast jest od Jedi Academy:
Lepsza 80,00% 4 80,00%
Gorsza 0,00% 0 0,00%
Taka sama 0,00% 0 0,00%
Nie wiem 20,00% 1 20,00%
Wszystkich głosów: 5
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Zdziwiłem się ,że skoro jest temat o Star wars Jedi Knight jedi Academy , to dlaczego nie ma tematu o porzedniczce tej gry czyli Jedi Knight Jedi Outcast, która według mnie jest lepsza od Jedi Academy, dlaczego o tym później...
Jest to gra FPP(czyli First Person Perspective)jak sama nazwa wskazuje osadzona w realiach Gwiezdnych wojen. Po grze poruszamy się najemnikiem na usługach Nowej Republiki, który nazywa się Kyle Katarn. Kyle wcześniej był Jedi, niestety odłożył swój miecz świetlny i zerwał kontakt z mocą, po pokonaniu Jereca w Dolinie Jedi gdzie o mało nie przeszedł na ciemną stronę mocy.
Razem ze swoją ukochaną Jan Lorso wykonują misje dla Nowej republiki, znajdują dziwną fabrykę kryształów itd, aż nagle Jan zostaje porwana przez mrocznego Jedi, który był wcześniej uczniem Akademii Luka Skywalkera na Yavin IV(nie pamiętam czy cztery czy sześć) i jego mroczną adeptkę Tavion i pozoruje jej śmierć by wkurzyć Kyla i odkryć lokalizację doliny Jedi. Kyle chce odzyskać utraconą moc by się zemścić...Więcej nie zdradzę jeżeli graliście to wiecie a jeżeli nie to pożycie sobie od kolegi którą ją ma bo w sklepie już jej raczej nie znajdziecie!
Dlaczego moim zdaniem jest lepsza od Jedi ACdamey:
- ciekawsza fabuła
- lepsze lokalizacje
- bitwy między pozostałościami imperium i Nową Republiką
- ciekawsze i dłuższe misje
- ekwipunek taki jak: działka laserowe itd.
A wy graliście w nią czy nie?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Aż dziwię się, że nie napisałem tutaj postu. Osobiście uważam, że SW: JK JO pod MP jest zdecydowanie lepsze niż SW: JK JA. Do dzisiaj gram od czasu do czasu na MP w tą grę. Z JA zrezygnowałem bo po 1-sze z powodu, że w zasadzie scena PL upadła, a granie z uważającymi się za bogów Niemcami nie sprawia mi przyjemności, a po 2-gie CFG>skill. Co niestety zniszczyło SW: JK JA.
Wracając do nieśmiertelnego, choć przyznam, że już nie tak popularnego SW: JK JO to muszę powiedzieć, że grywalność jak i system walki w tej grze jest zdecydowanie lepszy.
Jest jedna rzecz, która mnie denerwuje w tej grze, są to krótkie yellow stylem...

Fabuła na SP w SW: JK JO jest również lepsza od SW: JK JA.

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Elitar
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.981
Posty: 5
Shiro - widze, ze nie ja jeden lubuje sie w jk2, zimnym piwie, goracych laskach (albo goracym piwie i zimnych laskach) i w Dragon Ballu

A co do giery - na MP zdecydowanie lepsza od JK3, jak sie jest w klanie mozna grac latami i co tu duzo mowic - kto nie gral niech zaluje, teraz juz za pozno na naprawianie bledow
Odnosnie krotkich - na to sa sposoby, wystarczy dobry timing i po sprawie
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Star Wars Jedi Knight II Jedi outcast
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook