Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Tenshinhan

Strony:   1, 2
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.748
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Naoista napisał(a):
Jest jedno ale.
Tenshinhan był człowiekiem.

To nie Naruto, gdzie wszyscy są "ludźmi" i każdy może stać się silny

No i w DB ten podział jest ewidentny.
No i co z tego, że był człowiekiem. Kiedy Goku przybył do Kaio, mówi, że pochodzi z Ziemi. Wówczas ten daje mu trening na przyzwyczajenie się do grawitacji, widzi że ma duży potencjał, gdyż nosił już swoje ciężkie cuszki i nawet bierze pod uwagę nauczenie go Kaiokenu. Dopiero gdy zaczął mówić o tym, skąd Saiyanie są tacy silni, Kaio dowiedział się, że Goku jest Saiyanem.
Czyli człowiek mógł się tego nauczyć. A tutaj mamy do czynienia z Tenshinhanem, który jest geniuszem wśród ludzi i na dodatek niesamowicie silnym. A jeśli ufać Anime, był co najmniej 2 razy silniejszy niż Jisu czy Baata, gdyż rozdzielił się na dwóch i z każdym sobie radził. No i dość dobrze Cella przytrzymał. Grawitacja robi swoje, mógłby też trenować w większej, i opanować Kaioken, ALE e... jakby pan z Ani Mru Mu powiedział.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.526
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Tien był fajny od czasu gdy spotkał na swojej drodze Goku i od tamtej pory pomału stawał się dobrym co wynikło tym ze na turnieju sztuk walki całkowicie wyrzekł się zła na korzyść dobra

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.533
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Kolejna postać która była zła a potem stała się dobra

Nie lubiłem jego, zawsze chciał być silniejszy od Songa, nie był za bardzo znaczącą postacią.
KONIEC

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.512
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Mimo, że powtórzę tu opinię wielu osób, to tak właśnie uważam, że nie był zbyt znaczącą postacią , na siłę chciał być silniejszy od Songa i innych. Nie przepadam za jego charakterem mimo, że później jest przyjacielem głównych bohaterów. Mówiąc krótko - nie lubię Tenshiniana.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.969
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
W takim razie ja zaprzeczę wam i powiem, że Tenshin przypadł mi do gusty.
Jako jedyny Ziemianin pragnął i dożył do tego by stać się naprawdę silny. Trenował na pustyniach, w górach, by tylko dorównać Goku. Kiedy Tien pojawił się w sadze Buu i uratował Mystic Gohan'a, myślałem, że jest silniejszy od Buu, niestety nie był, a szkoda. Tien w odróżnieniu od Krillina i Yamchy trenował naprawdę, Yamcha ćwiczył w siłowniach, Krillin po sadze Cell'e chyba przestał trenować. Tien miał jedną pasje w życiu, a była nią walka.

Obraz
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.414
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
co tu duzo pisac Tenshin byl spoko podobal mi sie jego technika ta ktora powstrzymywal Cella przed pochlonieciem C18

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.818
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Bardzo fajna postać - w pierwszej serii to chyba on przechodzi największą metamorfozę. Brutal, który pragnie zostać płatnym mordercą, odkrywa, że w życiu bardziej opłaca się robić inne rzeczy. Klasycznym motywem mangi shounen jest fakt, że pojął to poprzez walkę (podobnie jest w Naruto czy Rurouni Kenshin) z przeciwnikiem, który w swoje ideały wierzył mocniej.

Tenshinhan jako sprzymierzeniec bardzo rozwija się duchowo, zyskuje nową siłę i spojrzenie. Odnajduje w sobie honor. I choć już wcześniej wiedział, co to przyjaźń (Chaozu), to jednak dopiero teraz uświadamia sobie jej znaczenie oraz czerpie siłę - niezmiernie podoba mi się jego relacja z Yamchą, a także Goku.

Naprawdę udana postać, której losy śledzi się z przyjemnością.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.241
Posty: 76
Skąd: Bochnia
Bardzo fajna postać, zwłaszcza w DB. Chwilami tylko (tak jak inni ziemianie zresztą) denerwował mnie tymi typowymi tekstami o Goku: "Jak on to robi? Co za siła!"

http://www.youtube.com/user/magnumSSJ
http://www.youtube.com/watch?v=rogvlB2SP4k
konto usunięte
Nail
Nail


Tenshinhana darzę zdecydowanie sympatią. Ja też dostrzegam w nim mentalnosc niezłomnego wojownika. Ponoc wiele rzeczy można dokonac, czując nawet strach, więc odrobina strachu mogła mu towarzyszyc podczas wspomnianych wyżej ryzykownych akcji.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.466
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Ma fajne techniki w dragon ball jedna z najsilniejszych postaci' wedlug mangi trzeci po songu i szatanie serduszku wojownik bo mysle ze z wszechmogacym dalby sobie rade. W dragon ball Z najsilniejszy czlowiek z ziemskich wojownoków bo wątpie zeby krilan albo yamsza byli w stanie powstrzymac komurczaka nawet na sekunde a Tien prosze bardzo dal pokaz sily na wyspie aby dac c18 czas na ucieczkie albo jak odbil fale buu zeby uratowac dendiego przed buu
redeemer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
redeemer
Wiek: 30
Dni na forum: 4.906
Posty: 8
Skąd: Tarnów
Gbr napisał(a):
Jak spostrzeglem , to wiekszosc postow de facto jest o podobnej tresci. Jasne ,ze ciezko sie rozpisac , badz dopisac cos ciekawego. Dlatego mysle ,ze temat jest troszke na sile.

Sadze ,ze ciekawe byloby zobaczyc w serii fuzje Tiena i Yamchy . (wiem - gra)

A tak btw chcialem poznac opinie co do poziomu mocy Yamchy ,Tiena, Krillana. Jak sadzicie , ktory byl najlepszy? No i automatycznie (bo o to biega) - jesli najlepszy w skali od 1 do 10 mial dziesiec , to ile miala reszta (wg. Was - oczywiscie adekwatnie do skali)????

Pozdrawiam

Sądze,że najsilniejszym z tej ekipy był Tenshin,biorąc pod uwagę że on jako jedyny cały czas trenował z tej ekipy,ponadto jego techniki były bardziej wyszukane niż dwóch pozostałych a już fakt,że potrafił zatrzymać ki blast w wykonaniu bubu czy porządnie uziemić cella mówi samo przez się.Tak więc jeżeli on ma 10/10...to Krilan ma 9/10 i Yamcha 7/10.Czemu tak??-chyba chodzi tu zwyczajnie i podejście,bo poziom energii podejrzewam mieli mniej więcej na takim samym poziomie.Po prostu Krilan zawsze stawał do walki a Yamcha trochę leniuchował i wykręcał się z bitew (chociażby po tym jak Android 19 poturbował Goku).

A ogólnie odnosząc się do tematu-Spoko gość,nie taki wylewny jak paru z ekipy Z ale też nie zgrywający niezłomnego jak Szatan ;p Trochę mnie wkurzał fakt,że zrobili z niego słabeusza i upychali go na siłę po sadzę Frezera,ale ciągle miło go było zobaczyć.Dzielny wojownik.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Postać] Tenshinhan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook