Forum Dragon Ball Nao

» Jaką posiadacie moc?

Strony:   1, 2, 3
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Megane napisał(a):
Hyh uwazam ze wiekszosc z was przesadza co do swoich umiejetnosci ciosow i podnoszenia ciezarow, aby tylko miec jak najlepszy wynik. No coz nie udowodnie raczej, jednak w necie mozna pisac doslownie wszystko i klamac jak z nut
I tutaj musze przyznać racje.

Nie ma to jak sobie porządnie zaszpanować, 16 latek robi więcej ciosów lub wyciska o wiele więcej ciężarów niż 18-latek. "Phi", którz to widział w tych czasach, podkreślam, że to jest rzeczywistość(i powinniście myśleć racjonalnie), więc mi nie wychodzić z tym, że Songo lub kto inny w wieku 13 lat robił 500 ciosów na minute .

Ta zabawa jest głupia, bo pełno w niej kłamstwa...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Znalazł się prawdomówny całość DB jest kłamstem i wiuększośc quizów i testów też. I to jest w nich fajne .

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Chomiczka napisał(a):
Znalazł się prawdomówny
Nie podważaj moich słów chłopcze.
Owszem "jam jest wielki sprawiedliwy, który oczyści tą krainę z kłamstwa i złych nawyków!"

po prostu [ ort! ] lubie jak osoba jest szczera.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
Co masz na mysli mowiac "klamstwem"? DB to nie klamstwo a narodzona sie historia innego swiata w wielkim umysle jakim jest Akira. Kazdy interpretuje go jak chce ale nie oto w nim chodzi. Shiro mowil o zupelnie czym innym. Ja odebralem to w ten sposob ze bez sensu jest klamanie na forum bo oszukujemy tym sami siebie. Ja nie wiem ile wycisne na klate i pewnie nie bede mial wiecej jak 15 KI a moge powiedziec ze mam od razu [ ort! ] 50 jak nie wiecej. A quizy i testy nie maja byc uwazane za klamstwa choc sa zmyslone, bo one przeciez sa zeby podtrzymac cala historie DB i wymieniac sie swoimi odczuciami i informacjami. Niech nikt wiecej nie probuje mowic czegos takiego...

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
Pomysl fajny, ale wydaje mi sie niedoprawowany (ALE GO PODZIWIAM), Probuje też cos wymyslic

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Rzeczywiście pomysł jest świetny, lecz niedokładny, dlatego zamiast krytykować niech sie niektórzy wezmą za dopracowanie go!

A! I jeszcze coś, zgadzam się całkowicie z Ikki Shunem. Pozdro.
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
To liczenie nie ma sensu. Detektory określały energi KI, która przekłada sie na
max siłe ciosu. Żeby obliczyć siłe ciosu trzeba by chyba przykleić wage do ściany i udeżyć z całej siły. Wtedy by wyszło na ułamek sekundy jaką mam siłe ciosu
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
57+173+13=243
45x117=5265
5265/243=21.67
No mój wynik jest coraz to lepszy (siłownia dobra rzecz) jak bede już umiał zrobić kamehameha albo jak będe skakał z 300 m i nic mi sie nie stanie to dam znać

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
60+ 165+ 17=242
33x112=3696
3696/242= 15, 27
O rany !!! Tylko 15 jednostek Mniej niż ten farmer podczas walki z Radimem.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Taki temat nie ma sensu moim zdaniem po co to..
To tylko fikcja a wy traktójecu pół poważnie he....
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Takie coś to dla konia na rzyć co najwyżej, temat ogólnie jest moim zdaniem głupi bo przecież wiadome jest ze w walce siła ciosu nie jest wcale taka ważna ponieważ ktoś może być bardzo silny ale wolny a co za tym idzie jak trafi na typa co jest bardzo szybki ale takiego mocnego uderzenia nie ma to może przegrać bo ten silniejszy będzie zadawał mocne ciosy ale wolniej a ten szybszy w tym samym czasie będzie mógł uniknąć uderzenia i sam przy tym zadać cios w jedno z newralgicznych miejsc u człowieka na ciele a przecież wiadome jest ze jak nawet lekko jak się uderzy w takie miejsca jak skroń, splot słoneczny czy też w tchawicę to taki typ jest od razu wyeliminowany z akcji bo zazwyczaj po precyzyjnych uderzeniach w takie miejsca to można od razu paść na dechy lub też pożegnać się z życiem jak by to było powiedzmy w sytuacji kiedy grozi nam utrata naszego drogiego życia

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Dziwny ten temat, nie wiem po co komu to ile ma KI , co to za różnica czy będzie to wiedział. Żeby obliczyć swoje możliwości to trzeba by wziąć pod uwagę o wiele więcej czynników

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Jaką posiadacie moc?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook